Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Grote Delftse schotels
Resultaat: 425 EUR

Drie grote Delftse Porseleyne Fles keramieken sier-wandborden met gecontourneerde omranding. Eerste helft 20e eeuw. Twee maal naar Rembrandt en één maal naar Frans Hals. Afmeting: 41 cm ø. In goede st...

Antieke Duitse kindernaaimachine
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse gelithografeerde blikken kindernaaimachine. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 20,5 x 11 cm. In zéér goede staat.

Duel pistolen (2 stuks)
Startprijs 600 EUR

Zeldzaam klein koppel vuursteen duelleerpistolen, voorladers. Ca. 1800. Afmeting 17 cm. In goede staat.

Antiek klapmes
Startprijs 60 EUR

Antiek klapmes met houten en messing heft en lang lemet. Circa 1900. Afmeting: 28,5 cm. In goede staat.

Italiaanse dolk
Resultaat: 85 EUR

Antiek Italiaanse dolk met bewerkt lemet, houten grip met ijzerdraad in houten met leder beklede schede. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Art Deco vitrine met tinnen soldaten + kanon
Resultaat: 45 EUR

Art Deco eikenhouten vitrine met tinnen soldaten en kunststof kanon. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 33 x 11 cm. In goede staat.

Nederlandse 'Hembrug' bajonet
Startprijs 60 EUR

Nederlandse 'Hembrug' bajonet voor geweer M 95. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Nederlandse 'Hembrug' bajonet
Startprijs 80 EUR

Nederlandse karabijn 'Hembrug' bajonet Nr. 9764. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60,7 cm. In goede staat.

Penvuur revolver.
Startprijs 150 EUR

19e Eeuws revolver. Gemerkt en genummerd. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

'Walther' seinpistool, 1940.
Resultaat: 225 EUR

Oude lichtkogel seinpistool. WO II of ouder. 'Walther Zella Mehlis (Thur)'. Circa: 1940. Gemerkt en genummerd met adelaar en hart. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Schotse baret
Resultaat: 35 EUR

Voor-oorlogse Schotse baret. 'A.L. Gelfer, Glasgow 1940'. Afmeting: 28 x 26 x 4 cm. In zeer goede staat.

Nederlandse Landmacht pet
Startprijs 40 EUR

Nederlandse Landmacht pet. 'K.L. N.V. Hassing Amersfoort 1967'. Afmeting: 11,5 x 27 x 24 cm. In goede staat.

3 Zilveren kommen met Fries landschap
Startprijs 440 EUR

Drie zilveren kommen, 833/000, versierd met krullen en een Fries landschap. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven jl.: 2x Y: 1908 en G:1916. Grootte ø12x5cm. Totaal ca 352 gram In zeer goede staat.

Grote zilveren schaal
Startprijs 1.500 EUR

Bijzondere grote zilveren schaal, 950/000. Ronde schaal met fijne golvende rand rijkelijk versierd met 19e eeuws, deels gestanst, decor met krullen cartouchen, C-voluten en bloemen. Geplaatst op drie ...

Onduidelijk gesigneerd, 'Vrouw'.
Startprijs 600 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. 'Vrouw voert honden'. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 26 cm. In goede staat. Verso gesigneerd Banchiene 1881 ?

Josef Israëls, 'Kindje in kakstoel'. (Ets)
Startprijs 80 EUR

Josef Israëls 1824 - 1911. 'Kindje in kakstoel'. Ets op papier.

Gouden ring met Amethist.
Startprijs 125 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Ring met een ovale zettingkast met veel pootjes bezet met een ovaal gefacetteerde Amethist, ca 10x7,5 mm. Om de zetkast zit een brede omgeslagen rand versierd m...

Collier van been met gouden hart
Startprijs 170 EUR

Collier van bewerkte benen kralen met om en om een geelgouden bolletje en een geelgouden sluiting, 585/000, in de vorm van een opengewerkt hart. Lengte 42 cm.

Voor-oorlogs kinderserviesje.
Resultaat: 55 EUR

Voor-oorlogs, negen-delig, porseleinen kinderserviesje met olifanten decor. Circa: 1930. Ongemerkt. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 3 - 13 cm. In goede staat.

Duitse pop
Startprijs 150 EUR

Grote antiek pop, Duits porselein, ca 1920 Heubach Koppelsdorf 267.8 D.R.G.M. Thuringia, papiermaché lichaam en gipsen been. Kapotte vinger en teen, 57 cm. Cond.: Redelijk/goed

Beeld, Chinees.
Startprijs 250 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Wijsheer met staf en vogel. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Beeld, Chinees.
Startprijs 250 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt. Chinese heer met kind. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Kristallen theebus met zilver
Startprijs 90 EUR

Kristallen theebus met zilveren dop, 833/000. Kristallen theebus, buikmodel met divers slijpsel voorzien van een zilveren kraag en dop, versierd met parelrand. MT.: J.van Kempen, Voorschoten, 1858-192...

Stoeltje (Mechels) 2x
Startprijs 160 EUR

Twee antieke eikenhouten Mechelse stoelen met snijwerk en nieuwe stoffering (leeuwenkoppen). Circa: 1880. Stoel is twee keer gerestaureerd. Afmeting: 96 x 44 x 45 cm. In goede staat.