18e Eeuws Duitse 'Fayence' bierpul met naam, datering 1784 en bronzen medaillon voorstelling met steigerend paard in roccailles op deksel. Afmeting: 23 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Willy Krake. 'Landschap met figuren'. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.
W. Raes. Eind 20e eeuw. 'Kippen voeren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Wim Poelman (restaurateur Hengelo). Stilleven, 'Opengeslagen boek bij kaarslicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Twee maal item uit Rusland. Betreffende: 'Kremlin', (litho ?) en Matrousjka lakwerk. Afmeting: 13 x 19 cm. en 15,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Sierlijke witgouden creolen, 750/000, met diamanten. Bolle creolen met scharnier, aan de voorzijde pavé bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 crt. Breedte 6 mm, ø 20 mm ca 11,6 gram. ...
Zilveren lepeldoos, 835/000, met gecontourneerde rand versierd met graveerwerk. Voorzien van bewerkte greep, met ribrand. Het doosje is geplaatst op 4 klauwpoten. 13x8x4cm. Voorzien van velouren inter...
Antiek zilveren bonbonmandje, 833/000, met ovale gecontourneerde vorm, gezaagd floraal en ruitpatroon. Geplaatst op een ovaal gecontourneerde voet met getrembleerde rand. Voorzien van grepen uit 2 kru...
Twee antieke eikenhouten Mechelse stoelen met snijwerk en nieuwe stoffering (leeuwenkoppen). Circa: 1880. Stoel is twee keer gerestaureerd. Afmeting: 96 x 44 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollandse eikenhouten miniatuur kinderkabinet. Afmeting: 68 x 30 x 54 cm. In goede staat.
Kristallen theebus met zilveren dop, 833/000. Kristallen theebus, buikmodel met divers slijpsel voorzien van een zilveren kraag en dop, versierd met parelrand. MT.: J.van Kempen, Voorschoten, 1858-192...
Hollands antiek mahoniehouten Louis Philoppe penantkast met gebogen front (zijkanten krimpnaad). Circa 1870. Afmeting: 103 x 45 x 100 cm. In redelijk/goede staat.
Streekbroche, geelgoud, 585/000 met zilver, met diamant. Antieke streekbroche, 19e eeuw, ø 30 mm, met in het midden een diamant en in de rand diverse kleine diamanten. De broche is voorzien van een ex...
Geelgouden ring, 585/000, met parels. Ring met een slag met 2 parels, ø 5 mm, en 2 kleine steentjes. ø 53 ca 2 gram. In goede staat
Zes zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met vogels in het huisje decor. Eén bord met twee haarlijnen, één bord haarlijn, één bord haarlijn + chip, één bord haarlijn, gelijmd, één bord...
Oude/antieke Chinees porseleinen opengewerkte vaas met keizerlijk geel en draken decors. Gemerkt. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.
Certina horloge, model Bristol 195, automaat, met datum aanduiding, ø kast 35 mm, goudplated. Serienummer: 25651. Voorzien van bruin krokodillen lederen band. Werkend, in goede staat.
Baume & Mercier horloge, goldplated, handopwinding voorzien leren band. ø kast 35 mm. Kastnummer: 687444 21008. Werkend en in goede staat
Twee kristallen zoutvaatjes op zilveren voetjes, 833/000. Kristallen vaatjes met opgeslagen rand versierd met waaierslijpsel en knerren. geplaatst op een oplopend zilveren vierkant voetje met ronde ge...
Zilveren kan, met slanke hals en gelobt decor. Geplaatst op 4 uitgewerkte poten met c-voluten, S-vormige tuit en sierlijk gekrulde greep met 2 benen stukje. Het scharnierende deksel is voorzien van ee...
Twee sets met glazen silverlay strooiers, voorzien van zilveren dop, 925/000. Twee kegelvormige strooiers versierd met een bewerkte rand, 11,5 cm en twee kegelvormige gladde strooiers, 8 cm. Gestempe...
Voor-oorlogs, negen-delig, porseleinen kinderserviesje met olifanten decor. Circa: 1930. Ongemerkt. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 3 - 13 cm. In goede staat.
Grote antiek pop, Duits porselein, ca 1920 Heubach Koppelsdorf 267.8 D.R.G.M. Thuringia, papiermaché lichaam en gipsen been. Kapotte vinger en teen, 57 cm. Cond.: Redelijk/goed
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten empire naaitafel met wolhouder en vakverdeling. (Fineer schade aan blad). Afmeting: 72 x 50 x 39 cm. In redelijke staat.