Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Palissander ladenkastje
Startprijs 125 EUR

19e Eeuws Frans palissanderhouten bijzettafeltje met twee lades, verguld bronzen beslag en florale intarsia op blad. Eén slot mist. Afmeting: 74 x 48 x 33 cm. In goede staat.

Ronde eettafel
Resultaat: 35 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten eettafel met gaaf mahoniehouten fineer blad, met lichte fineerschade Afmeting 75x115cm. In goede staat

Gouden alliance ring met briljant.
Startprijs 500 EUR

Fraaie geelgouden ring, 750/000, rondom bezet met diamanten. Ring gemaakt uit 16 gladomzetting bezet met briljant geslepen diamanten. totaal ca 1,28 crt. Breedte 4,2 mm. ø 57 ca 6,1 gram. In zeer goed...

Beschilderde miniset.
Resultaat: 70 EUR

Vier-delige met bloemen beschilderde mini-set met goud decor. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 56 x 41 cm. In goede staat.

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 80 EUR

Zilveren loddereindoosje, 833/000. Rechthoekig gecontourneerd doosje met scharnierend deksel en versierd met verschillende bewerkte randen met o.a. bloemen en sterren. Aan de voorzijde voorzijde voorz...

Haber Haifa, 'Seder'.
Resultaat: 265 EUR

Haber Haifa (Israël), 1952. Naife school. Titel: Seder (= Maaltijd). Joods gebruik. Olieverf op paneel. Afmeting: 77 x 49 cm. In goede staat.

Edmund Caldwell, 'Ivoorhandel'.
Startprijs 250 EUR

Edmund Caldwell 1897. 1852-1930. 'Bewapende Afrikaanse ivoorhandel karavaan'. (sepia met ophogend wit). Sepia op papier. (kleine vochtvlekjes) Afmeting: 21 x 35 cm. In redelijke staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Meisje bij kind in bed'.
Resultaat: 45 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. 'Meisje bij kind in bed'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.

Zilveren 'Djokja' schaal.
Resultaat: 90 EUR

Zilveren 'Djokja' schaal, 800/000, met opstaande omgeslagen rand met aculade vorm. De schaal is voorzien van het bekende Djokja decor. De bodem is voorzien van een hamerslag bewerking, geplaatst op 3 ...

2x Keramiek: Vaas en dekselpot.
Startprijs 90 EUR

Eén antieke Art Nouveau keramieken vaas, Nr. 8137 III. Circa: 1915. Afmeting: 20 x 20 cm ø. Eén keramieken bowl pot met putti, Nr. 2025. Circa: 1930. Afmeting: 37 x 25 cm ø. In goede staat.

Tegeltableau kat
Resultaat: 50 EUR

19e - 20e Eeuws Delfts tegeltableau, 6-pas met kat in landschap. Afmeting: 27 x 41 cm. In goede staat.

2x Perzisch tapijt
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Perzische kleden. Rood/creme. Afmeting: 154 x 88 cm. en 152 x 100 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch kleed.
Startprijs 50 EUR

Oud Perzisch kleed in de kleuren: Rood, blauw, creme etc.. Behoeft reiniging. Afmeting: 230 x 138 cm. In redelijke staat.

Ivoren Geisha
Startprijs 2.500 EUR

Zeer grote antieke gesigneerde ivoren Geisha met bloemen (Japan). Afmeting: 57,5 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites.

Ivoren beeldengroep
Startprijs 750 EUR

Antieke Japanse ivoren beeldengroep met rondom zes figuren verwerkt. Gesigneerd. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites.

Baume Mercier horloge
Startprijs 450 EUR

Baume Mercier horloge, stalen damesmodel, baumatic, met stalen schakelband. Voorzien van dagaanduiding met vergrootvenster. ø 25 mm. Bandbreedte verlopend 7-13 mm. Kastnummer 747316 1215. In redelijk ...

Gouden zakhorloge
Resultaat: 240 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, met witte emaille wijzerplaat. met geelgouden voor en achterplaat, en een metalen stofdeksel. Secondewijzer ontbreekt en minutenwijzer is afgebroken, glas ontbreekt. g...

Cloisonné schotel
Startprijs 60 EUR

Antieke cloisonné wandschotel met paradijsvogel en florale decors. Circa: 1900. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, 'Meisje met lantaarn'.
Startprijs 200 EUR

Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. 'Meisje met lantaarn'. Door 'Cartinet'. Circa: 1900. Bevestiging zit los. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, 'Steigerend paard'.
Startprijs 200 EUR

19e Eeuws Frans bronzen figuur naar Guilliaume Coustou. 'Stijgerend paard met menner'. Afmeting: 25,5 x 23 x 9 cm. In goede staat.

Sabel, 19e eeuw.
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws korte sabel met bronzen heft. Met originele patina en zegelstempel en W. 68. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Kadetten sabel
Resultaat: 200 EUR

Gave voor-oorlogse kadetten sabel. Plated en met roggehuid heft. Afmeting: 91 cm. In goede staat.

Sabel 'Eisenhauer'
Resultaat: 300 EUR

Antieke sabel door 'Eisenhauer', model 1852. Afmeting: 99 cm. In goede staat.

Britse helm
Resultaat: 70 EUR

Britse militaire (para)helm met lederen binnenhelm. Van bemanning 'Self propelled guns'. Afmeting: 13 x 27 x 22,5 cm. In goede staat.