Hollands antiek mahoniehouten Louis Philoppe penantkast met gebogen front (zijkanten krimpnaad). Circa 1870. Afmeting: 103 x 45 x 100 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met parels. Ring met een slag met 2 parels, ø 5 mm, en 2 kleine steentjes. ø 53 ca 2 gram. In goede staat
Armband van granaat en parel met gouden 585/000 sluiting. Armband 3 rijen met granaatkralen en zoetwaterparel afgewisseld. Bevestigd aan een ronde gouden sluiting met granaat, ø 16.6 mm, met veilighei...
Collier met granaat en parels bevestigd aan een geelgouden 585/000 sluiting met granaat. Collier met 3 rijen met granaat en zoetwaterparels, beiden ø ca 6 mm, bevestigd met gouden bollen en mooie ein...
Twee kristallen zoutvaatjes op zilveren voetjes, 833/000. Kristallen vaatjes met opgeslagen rand versierd met waaierslijpsel en knerren. geplaatst op een oplopend zilveren vierkant voetje met ronde ge...
Zilveren kan, met slanke hals en gelobt decor. Geplaatst op 4 uitgewerkte poten met c-voluten, S-vormige tuit en sierlijk gekrulde greep met 2 benen stukje. Het scharnierende deksel is voorzien van ee...
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. 'Vrouw voert honden'. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 26 cm. In goede staat. Verso gesigneerd Banchiene 1881 ?
Josef Israëls 1824 - 1911. 'Kindje in kakstoel'. Ets op papier.
Bijbel met dubbele zilveren sloten, 833/000. 'De gantsche heylige schrifture', 1843. Bijbel voorzien van 2 gecontourneerde sloten versierd met palmetten. Voorzien van keur voor vreemde werken. 15x10x7...
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten empire naaitafel met wolhouder en vakverdeling. (Fineer schade aan blad). Afmeting: 72 x 50 x 39 cm. In redelijke staat.
Jugendstil hangkastje met twee deurtjes en twee lades en schappen. Circa 1915. Afmeting: 73 x 60 x 15 cm. In goede staat.
Willy Krake. 'Landschap met figuren'. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.
W. Raes. Eind 20e eeuw. 'Kippen voeren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met blauw saffier. Fantasiering met floraal motief bezet met 7 rond gefacetteerde blauw saffieren, ø 1,5-2,4 mm. ø54 ca 2,6 gram. In goede staat.
Geelgouden choker, 585/000, met strik en parel. Choker met lunacollier, in het midden voorzien van een strik, 20 mm, met een blauw gefacetteerde steen en een grillig zoetwaterparel. Het uiteinde van d...
Lot van 18 mechanische zakhorloges in een doos. Wit-metaal, zilver en Niello.
Twee antieke Hollandse kinderstoelen met biezen zittingen. Circa 1900. Eén maal eikenhout, één maal beukenhout. Afmeting: 63 - 70 cm. In goede staat.
Wim Poelman (restaurateur Hengelo). Stilleven, 'Opengeslagen boek bij kaarslicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Twee maal item uit Rusland. Betreffende: 'Kremlin', (litho ?) en Matrousjka lakwerk. Afmeting: 13 x 19 cm. en 15,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Divers plated bestek: Eén kindervork met inscriptie, één vorkje + lepeltje met zonnebloem op steel, één suikerschep met vleugelbak en steel bekroond met wapen van Oldenzaal, één kwartslepel bekroond m...
19e Eeuws Frans palissanderhouten bijzettafeltje met twee lades, verguld bronzen beslag en florale intarsia op blad. Eén slot mist. Afmeting: 74 x 48 x 33 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse mahoniehouten eettafel met gaaf mahoniehouten fineer blad, met lichte fineerschade Afmeting 75x115cm. In goede staat
Geelgouden cameebroche/hanger, 750/000. Ovale hanger met uitgewerkte gouden rand met bloemmotief voorzien van een uitgesneden schelpcamee met een portret van een vrouw. 38x45 mm. ca 16,4 gram. In goe...
Collier van gefacetteerde gekleurde agaatkralen, ø 8 mm. Bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. ø 9 mm. Lengte 41 cm.