Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduidelijk, 'Landschap met boerderij'
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk. 'Landschap met boerderij en figuren'. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.

Fritz Crone, 'Beierse vrouw in klederdracht'.
Startprijs 80 EUR

Fritz Crone. München 1910. Duitse school. 'Beierse vrouw in klederdracht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 29 cm. In goede staat.

Willem III bureau
Resultaat: 150 EUR

Antiek Duits notenhouten Grunderzeit damesbureau. Met uitschuifbaar schrijfblad en lades. Lichte beschadigingen. Circa 1890. Afmeting: 116 x 88 x 58 cm. In goede staat.

Chinese Hocker met marmer.
Startprijs 420 EUR

Antieke Chinese hocker voor vaas. Eind 19e eeuw. Met mooi snijwerk en marmeren blad. Afmeting: 78 x 41 x 44 cm. In goede staat.

Detlef Gosselck, 'Kubistische compositie'.
Resultaat: 40 EUR

Detlef Gosselck, 1940-2013. Duitse school. Kubistische compositie. Olieverf op paneel. Afmerting. 84x75 cm. In goede staat

'Havengezicht op Rotterdam', Litho.
Resultaat: 50 EUR

Groot havengezicht op Rotterdam. Lithografie naar oud voorbeeld, maar 20e eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 140 x 37 cm. In goede staat.

Witgouden oorstekers met briljant.
Startprijs 1.250 EUR

Sierlijke witgouden creolen, 750/000, met diamanten. Bolle creolen met scharnier, aan de voorzijde pavé bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 crt. Breedte 6 mm, ø 20 mm ca 11,6 gram. ...

Piedestal met kindjes
Startprijs 250 EUR

Grote Italiaanse houten piedestal met polychromie. 20e Eeuw. Moor draagt oesterschelp. Afmeting: 130 cm. In goede staat.

Antieke Duitse kindernaaimachine
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse gelithografeerde blikken kindernaaimachine. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 20,5 x 11 cm. In zéér goede staat.

Gouden choker, parel.
Startprijs 300 EUR

Geelgouden choker, 585/000, met strik en parel. Choker met lunacollier, in het midden voorzien van een strik, 20 mm, met een blauw gefacetteerde steen en een grillig zoetwaterparel. Het uiteinde van d...

18 Zakhorloges in doos.
Startprijs 300 EUR

Lot van 18 mechanische zakhorloges in een doos. Wit-metaal, zilver en Niello.

Plated bestek, divers.
Startprijs 20 EUR

Divers plated bestek: Eén kindervork met inscriptie, één vorkje + lepeltje met zonnebloem op steel, één suikerschep met vleugelbak en steel bekroond met wapen van Oldenzaal, één kwartslepel bekroond m...

Ongesigneerd, 'Café interieur'.
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. 'Frans café interieur met figuren'. Tweede helft 20e eeuw. Acryl op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

Tilly Moes, 'Glazen vaas met rozen'.
Resultaat: 275 EUR

Tilly Moes. 1899 - 1979. 'Glazen vaas met rozen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Voor-oorlogs kinderserviesje.
Resultaat: 55 EUR

Voor-oorlogs, negen-delig, porseleinen kinderserviesje met olifanten decor. Circa: 1930. Ongemerkt. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 3 - 13 cm. In goede staat.

Duitse pop
Startprijs 150 EUR

Grote antiek pop, Duits porselein, ca 1920 Heubach Koppelsdorf 267.8 D.R.G.M. Thuringia, papiermaché lichaam en gipsen been. Kapotte vinger en teen, 57 cm. Cond.: Redelijk/goed

Gouden cameebroche
Startprijs 310 EUR

Geelgouden cameebroche/hanger, 750/000. Ovale hanger met uitgewerkte gouden rand met bloemmotief voorzien van een uitgesneden schelpcamee met een portret van een vrouw. 38x45 mm. ca 16,4 gram. In goe...

Agaatcollier met gouden slot
Startprijs 100 EUR

Collier van gefacetteerde gekleurde agaatkralen, ø 8 mm. Bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. ø 9 mm. Lengte 41 cm.

Zilveren lepeldoos
Resultaat: 155 EUR

Zilveren lepeldoos, 835/000, met gecontourneerde rand versierd met graveerwerk. Voorzien van bewerkte greep, met ribrand. Het doosje is geplaatst op 4 klauwpoten. 13x8x4cm. Voorzien van velouren inter...

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 90 EUR

Antiek zilveren bonbonmandje, 833/000, met ovale gecontourneerde vorm, gezaagd floraal en ruitpatroon. Geplaatst op een ovaal gecontourneerde voet met getrembleerde rand. Voorzien van grepen uit 2 kru...

N. Moerdijk, 'Vrouw in dorpsstraat'.
Resultaat: 25 EUR

Schilderij van N. Moerkerk. 'Vrouw in dorpsstraat'. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 12 cm. In goede staat

D. Harting, 'Ophaalbrug Amsterdam'.
Resultaat: 40 EUR

Dirk Harting, 1884-1970. 'Ophaalbrug Amsterdam'. Ets op papier. Afmeting: 32 x 45 cm. In goede staat.

Gouden broche met diamant
Startprijs 180 EUR

Streekbroche, geelgoud, 585/000 met zilver, met diamant. Antieke streekbroche, 19e eeuw, ø 30 mm, met in het midden een diamant en in de rand diverse kleine diamanten. De broche is voorzien van een ex...

Turkoois collier en speld
Startprijs 150 EUR

Collier met 2 rijen turkooiskralen, ø2-4 mm, bevestigd aan een geelgouden ovaal slotje met geschulpte rand en een kleine turkoois in het midden ( entree ontbreekt). En een klein geelgouden speldje met...