Aparte 18e eeuwse dubbelloopse vuursteen voorlader pistool met gravering. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
19e Eeuws 'Beaumont' kogelgeweer (11 mm.), achterlader. Militair geweer. Monogram 'L.B. 1871' etc. Circa 1879 - 1890. Afmeting: 133 cm. In goede staat.
Nederlandse militaire overjas. Heideveld T.C. 31. 4218. 11. 1985. K.L. Mitin. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Antieke sabel door 'Eisenhauer', model 1852. Afmeting: 99 cm. In goede staat.
Groot antiek 19e eeuws Engels vuursteenpistool. Gemerkt 'Tower G.R. met kroon' en op kolf '2 Husar KGL A/30'. Mahonie kolf met messing. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Grote oude decoratieve sabel + kromzwaard en groot Ghurka Kuhri mes. 20e Eeuw. Afmeting circa 75 - 90 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vuurverguld officierssabel zonder schede. Model 1912. IJzerhouer op lemet. Originele patina. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
19e Eeuws percussie kogelgeweer (18 mm.) Voorlader. Circa 1850. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Antiek 18e eeuwse voorlader vuursteen pistool. Gemerkt met 'F.G' op loop. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antieke 'Nippon' porseleinen pop. Circa 1915. Gemerkt met letters J.W. Pop heeft een vijf-delig babylichaam, een mohair pruik en oude kleertjes. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen Duitse 'Adolf Wislizemus' pop. Nr.: 1. Circa 1910. Pop heeft gelede lichaam, oude kleertjes en hoed. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Zeer grote eikenhouten Duitse Biedermeier-stijl lederen beklede bank met twee schuiflades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 260 x 85 cm. In goede staat.
Franse mahoniehouten Art Nouveau vitrinekast/secretaire met verguld bronzen versieringen, drie lades en deuren. Bovenste lade is schrijfblad. Circa: 1915. Afmeting: 162 x 82 x 47 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten twee-deurskast met lades en houtgestoken deuren. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 185 x 130 x 60 cm. In zeer goede staat.
Zilveren etagere op ronde voet met kabelrand bovenrand . Deukjes. Afmeting H: 16,5 x ø 7,5 cm. Bovenrand, circa ø 15 cm. In goede staat.
Bijzondere grote zilveren schaal, 950/000. Ronde schaal met fijne golvende rand rijkelijk versierd met 19e eeuws, deels gestanst, decor met krullen cartouchen, C-voluten en bloemen. Geplaatst op drie ...
Zilveren koffieservies. 800/000. Bestaande uit: Koffiekan, melkkan, suikerpot, versierd met een band met bladbewerking en een parelrand. Voorzien van een greep in een S-vorm met hollopende banen. De d...
Lot blikken treinspeelgoed. Circa 1930. Onder andere: drie Bing personen-wagens met interieur en binnenverlichting, één Bing kolenwagen, één J.K.Co goederenwagen, één Bing plateauwagen, één Loewenbrau...
Ongesigneerd. 19e Eeuw. 'Voorstelling naar voorbeeld van 16e eeuw'. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.
Mooie witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Entouragering met in het midden een grote ovale blauw saffier, 10x8 mm, met een rand met 12 grote briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,20 crt...
Zilveren lepeldoos, 833/000, met voorstellingen. Rechthoekige lepeldoos, geplaatst op 4 klauwpoten, met een scharnierend deksel voorzien van voorstelling van figuren aan een tafel. De bollopende zijka...
Lot met 30 paar parel oorknoppen, met zwarte en witte parel, deels met steker en deels met clips.
Set van parelcollier en armband van zoetwater parels met amethist en carneool kralen en gekleurde parels. Lengte 45cm en 18 cm.
Prachtige witgouden rozet ring, 585/000, met ca 35 diamanten. Witgouden ring met een slag met een rozet met 3 randen bezet met briljant geslepen diamanten en in het midden een hoogopstaande zetkast me...