Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Herdenkings wandobject, Oranje.
Resultaat: 95 EUR

Oranje herdenkings wandobject. 1815 - 1865. Oranje-Wellington-Bluecher. Kopergeslagen met cavalerie en houten lijst geëboniseerd. Afmeting: 4,5 x 25,5 cm ø. In goede staat.

Helm, Gemeentepolitie (Ned.)
Startprijs 60 EUR

Nederlandse politie helm met binnenhelm, 'Vigilat ut Quiescant'. Afmeting: 23 x 28,5 x 15 cm. In goede staat.

Militaire binnenhelm
Startprijs 30 EUR

Militaire binnenhelm met canvas binnenwerk. Afmeting: 15 x 26 x 20 cm. In goede staat.

Militaire koppelriem
Startprijs 30 EUR

Militaire canvas koppelriem met messing gesp. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 6 x 2 cm. In goede staat.

Militaire landkaart van Nijmegen
Resultaat: 30 EUR

Militaire landkaart op linnen. '11e regiment infanterie, commandant v.d. Werff, 21 Sept. 1938 Nijmegen'. Afmeting: 49,5 x 40,5 cm. In goede staat.

Militaire landkaart van Arnhem
Startprijs 30 EUR

Militaire landkaart op linnen. '11e regiment infanterie Arnhem'. '1 Maart 1928, commandant v.d. Werff'. Afmeting: 49 x 40,5 cm. In goede staat.

Militaire kaartentas
Resultaat: 30 EUR

Militaire kaartentas met gradenbogen. 1904 Nederland. Afmeting: 25 x 26,5 cm. In redelijke staat.

Antiek ijzeren kogeltang
Resultaat: 40 EUR

Antiek ijzeren kogeltang. Van ijzer met houten grepen. Gemerkt '9,5 en 2'. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Antieke signaalhoorn.
Resultaat: 75 EUR

Antieke signaalhoorn van messing. Circa 1900. Deukjes. Afmeting: 29 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek kapmes met houten grip.
Startprijs 40 EUR

Antiek kapmes met houten grip. Onduidelijk genummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50,5 cm. In goede staat.

Engels militair zakmes (Sheffield).
Startprijs 30 EUR

Engels militair 'Sheffield' zakmes. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.

Bajonet 'Haerens Tolhuis'.
Resultaat: 70 EUR

Antieke bajonet 'Haerens Tolhuis, Nr. 90541'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Engelse commando dolk
Resultaat: 225 EUR

Oude Engelse commando dolk (Nr. 2) met bronzen dolk en lederen schede. WO II. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Spaanse 'Toledo' bajonet
Resultaat: 50 EUR

Spaanse 'Toledo' bajonet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39,5 cm. In goede staat.

Penvuur revolver, 7 mm.
Startprijs 125 EUR

Antieke 19e eeuwse revolver. Lichte oxydatie. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Lot divers zilver.
Resultaat: 60 EUR

Lot divers zilver bestaand uit een klein trompetvaasje, een ovaal fotolijstje, 2 vorkjes met agaten heft, één beschadigd.luciferdooshouder, suikerschep, lepel en vork Hollands glad en een taartschep. ...

Wapen pompstok.
Startprijs 40 EUR

Antieke wapen pompstok. Bestaande uit drie schroefbare delen en messing. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

Percussie karabijn, 19e eeuw
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuws percussie karabijn (18 mm.) Metaal gereinigd. Afmeting: 97,5 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse Klewang sabel
Resultaat: 275 EUR

Voor-oorlogse 'Klewang' sabel in originele schede. Gemerkt 'Hembrug'. Afmeting: 78 cm. In goede staat.

Engelse politie helm, voor 1969.
Startprijs 100 EUR

Engelse politie helm (voor 1964). 'Middlesbrough police'. Afmeting: 20 x 30 x 22 cm. In zeer goede staat.

Nederlandse helm, 1916
Resultaat: 80 EUR

Nederlandse Landmacht helm met lederen binnenhelm. 1916. Afmeting: 12 x 23 x 27 cm. In goede staat.

'Beaumont' kogelgeweer
Resultaat: 525 EUR

19e Eeuws 'Beaumont' kogelgeweer (11 mm.), achterlader. Militair geweer. Monogram 'L.B. 1871' etc. Circa 1879 - 1890. Afmeting: 133 cm. In goede staat.

Sabel etc.
Resultaat: 40 EUR

Grote oude decoratieve sabel + kromzwaard en groot Ghurka Kuhri mes. 20e Eeuw. Afmeting circa 75 - 90 cm. In redelijk/goede staat.

Percussie geweer, 19e eeuw.
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuws percussie kogelgeweer (18 mm.) Voorlader. Circa 1850. Afmeting: 100 cm. In goede staat.