Zilveren schenklepel, 835/000, met zeef. Lepel met ovale bak voorzien van schenktuit en uitsparing voor ronde zeef, geplaatst op een ovale voet. De lepel heeft een ebbenhouten vierkante steel. MT.: E...
Oude Weense notenhouten 'Laterndle Uhr' met bandintarsia en 19e eeuws uurwerk. Klok heeft achtdaags-uurwerk, zonder slag, gave albast wijzerplaat en mooie slinger. Klokkast 20e eeuw. Afmeting: 102 cm....
19e Eeuws notenhouten nachtkastje met wit marmeren blad. Krimpnaad. Afmeting: 86 x 35 x 40 cm. In redelijke staat.
Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Harlekijn'. 'Handgemalt S.S.' 20e Eeuw. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Zilveren schakelketting, 925/000, merk: Esprit. Ketting met ovale gematteerde schakels, voorzien van een bakslot. Grootte schakel 25x9mm. Lengte 45 cm, ca 60 gram
Theo Kurpershoek, 1914-1998. Visser bij zeilboten aan stijger. Aquarel op papier. Afmeting 33 x 20 cm. In goede staat.
H. de Boer (H.d.B.). 'Bosuil op stam'. Houtskool op papier. Afmeting: 75 x 50 cm. In goede staat.
Kristallen tafelstuk met zilver, "Piece de milieu". Kristallen vaas met gecontourneerde rand met daaronder een kristallen ronde schotel met ruitvormig slijpsel versierd, geplaatst op een zilveren voet...
Twee antieke 19e eeuwse spiegels> Eén mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. Eén Louis- Philippe notenhout. Afmeting: 168 x 93 cm. en 130 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Krokelew 1996. Russische school. 'Besneeuwd bosgezicht met schuurtje'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm.
Sierlijke geelgouden broche, 585/000, met Zeeuwse knopjes. Drie knopjes geplaatst op een balk versierd met 2 randen met apliqueen. ca 3,2 gram. 4x1,2 cm. In goede staat
Oude Engelse wortelnoten bijzet-tafel met gecontourneerd blad Gesigneerd 'Made by Reprodux Bevan Funnel Ltd. Newhaven England'. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 40 cm ø. In goede staat.
Berry Brugman, 1915 - 1996. 'Bloemencompositie'. Gouache op papier. Afmeting: 54 x 75 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse Barok staande klok met Fries uurwerk. Klokkast is van grenenhout en bierverf. Eén daags uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 254 x 51 x 32 cm. In goede staat.
Oude Perzische wandzak in de kleuren: Roodbruin/creme/blauw. Afmeting: 183 x 96 cm. In goede staat.
Kleine zeldzame smeedijzeren geldkist (documentenkist). 18e Eeuw. Met originele beschilderingen, landschappen, zeegezichten en florale decors in coullissen. (20x). Met eenvoudig Schnappschloss, geheel...
Oud Perzisch kleed in de kleuren: Bordeaux rood/creme/blauw. Afmeting: 187 x 128 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met Arabische symbolen en florale decors. In de kleuren: oker, blauw, licht bruin, zwart etc. Afmeting: 164 x 258 cm. In goede staat.
Gevlochten collier van hematietkralen met geelgouden opengewerkte bollen, 5 mm, en gematteerde bolsluiting, ø 8 mm. lengte 42 cm, breedte 5-25 mm
Negen Chinees porseleinen vazen met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Set witgouden sieraden, 585/000, bestaande uit een peervormige hanger met een briljant geslepen diamant in een solitairzetting bevestigd aan een fijn venetiaans collier, 42 cm, en een paar solitair oo...
Zilveren ring, 925/000, in een zeshoek bezet met diverse rond gefacetteerde citrienen. ø54 ca 7,5 gram Nieuw
Antieke Franse Neuchattel pendule met originele beschildering en vergulde messing versieringen. 'Frazier A. Reims'. Circa 1820. Origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger (ankergang). Afmet...
Groot opengewerkt porseleinen ei, met handbeschilderde bloemen en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 14 cm ø. In goede staat.