Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3 x Fürstenberg cakeschaal.
Startprijs 150 EUR

Drie oude Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' porseleinen cakeschalen met diverse portretten naar oude meesters en goud decor. 20e Eeuw. Handgemerkt 'Svetlana Storegesko'. Afmeting: 28 cm ø. In goed...

Zilveren lepel met zeef.
Resultaat: 140 EUR

Zilveren schenklepel, 835/000, met zeef. Lepel met ovale bak voorzien van schenktuit en uitsparing voor ronde zeef, geplaatst op een ovale voet. De lepel heeft een ebbenhouten vierkante steel. MT.: E...

Neuchattel klok.
Startprijs 1.600 EUR

Antieke Franse Neuchattel pendule met originele beschildering en vergulde messing versieringen. 'Frazier A. Reims'. Circa 1820. Origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger (ankergang). Afmet...

Zilveren 'Esprit' ketting,
Startprijs 40 EUR

Zilveren schakelketting, 925/000, merk: Esprit. Ketting met ovale gematteerde schakels, voorzien van een bakslot. Grootte schakel 25x9mm. Lengte 45 cm, ca 60 gram

Bureauklok met poezen op marmeren voet
Startprijs 80 EUR

Bureauklokje op wit marmeren basement, met twee poezen (compositie metaal). Gemerkt Velser, West Germany. 20e eeuw. Afmeting: 19 x 18 x 10 cm. In goede staat.

Rosenthal servies, classic
Startprijs 150 EUR

Duits Rosenthal serviesgoed, decor 'Classic'. Servies heeft handbeschilderd goud decor. Handbeschilderd 'A.H.'. 20e Eeuw. Servies bestaat uit onder andere: Vijf schalen, twee dekselschalen, één sausko...

4x Kop + schotel, China
Startprijs 150 EUR

Vier antiek Chinees porseleinen kop en schotels, octagonaal met peterselie decor. Gemerkt, 18e eeuw. Schotels hebben chips, kopjes hebben chips. Afmeting: 6,3 x 12 x 12 cm. In redelijke staat.

Gouden broche, 3 knopjes.
Resultaat: 100 EUR

Sierlijke geelgouden broche, 585/000, met Zeeuwse knopjes. Drie knopjes geplaatst op een balk versierd met 2 randen met apliqueen. ca 3,2 gram. 4x1,2 cm. In goede staat

Kristallen tafelstuk met zilver
Startprijs 180 EUR

Kristallen tafelstuk met zilver, "Piece de milieu". Kristallen vaas met gecontourneerde rand met daaronder een kristallen ronde schotel met ruitvormig slijpsel versierd, geplaatst op een zilveren voet...

Berry Brugman, 'Bloemen'.
Startprijs 200 EUR

Berry Brugman, 1915 - 1996. 'Bloemencompositie'. Gouache op papier. Afmeting: 54 x 75 cm. In goede staat.

Bronzen pendule.
Resultaat: 550 EUR

Grote 19e eeuwse Franse bronzen verzilverde religieuse tafelklok met rijk bewerkte klokkast en 18e eeuws uurwerk. Halfuur-slag op bel. Uurwerk werkt. Afmeting: 57 x 34 x 19 cm. In redelijk/goede staat...

2x Chinees aardewerk
Startprijs 40 EUR

Twee oude Chinese terracotta geglazuurde figuren (monniken). Eerste helft 20e eeuw. Chips + vingers beschadigd. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijke staat.

Hematiet collier met goud
Startprijs 60 EUR

Gevlochten collier van hematietkralen met geelgouden opengewerkte bollen, 5 mm, en gematteerde bolsluiting, ø 8 mm. lengte 42 cm, breedte 5-25 mm

Geldkistje, Smeedijzer.
Startprijs 1.100 EUR

Kleine zeldzame smeedijzeren geldkist (documentenkist). 18e Eeuw. Met originele beschilderingen, landschappen, zeegezichten en florale decors in coullissen. (20x). Met eenvoudig Schnappschloss, geheel...

Friese staartklok, Eikenhout.
Startprijs 65 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 cm. In goede staat.

Set witgouden sieraden
Resultaat: 400 EUR

Set witgouden sieraden, 585/000, bestaande uit een peervormige hanger met een briljant geslepen diamant in een solitairzetting bevestigd aan een fijn venetiaans collier, 42 cm, en een paar solitair oo...

5 x Tegeltableau
Resultaat: 95 EUR

Vijf oude/antieke 4-pas florale tegeltableau's. 17e - 18e - 20e eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Uurwerk, staande klok
Resultaat: 120 EUR

Antiek Duits eikenhouten Louis Seize 'Uhrenkopf' klok. Circa 1800. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag met ankergang. Wijzerplaat beschadigd. Functies niet getest. Zoldervondst. Afmeting: 46...

2x half vaasje.
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen halve wandvaasjes met figuren en goud decors. Afmeting: 14 x 6 x 2,5 cm. In goede staat.

Doos divers porselein.
Resultaat: 35 EUR

Groot lot oud Chinees + Japans porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Kutani bekers, dekselpotten, vazen, theekannen etc. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 -34 cm. In goede staat.

Zilveren ring citrien
Resultaat: 45 EUR

Zilveren ring, 925/000, in een zeshoek bezet met diverse rond gefacetteerde citrienen. ø54 ca 7,5 gram Nieuw

Chinees figuur bewerkt met koraal.
Startprijs 180 EUR

Oud Chinees koraal bewerkte figuur. 'Vrouw bij bamboe'. 20e Eeuw. Afmeting: 10,7 cm. In goede staat.

'Sevres' pendule met porselein.
Resultaat: 220 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde 'Sevres' pendule met handbeschilderd porselein. Compositie metaal. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger

3 Grote zilveren bestekdelen
Startprijs 120 EUR

Drie zilveren bestekdelen, 833/000, met o.a. een aardappellepel, een groentelepel en een taartschep. Model 'Haags Lofje'. Aardappellepel en taartschep MT.: Van Kempen, Voorschoten jl.: G:1916 Groentel...