Tien oude messing deurkloppers met leeuwenkop. Afmeting: 15 x 11 x 4 cm. In goede staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire theestoof met originele messing binnenbak, theelicht en ketel. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.
Twee delen antiek tin. Eén bonbonniere dekseldoos, Kurz Tiel Holland en een 18e eeuwse kruik. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek Duits tin. 19e - 20e Eeuw. Eén keramieken deksel-bierpul. Twee olielampen. Eén schroefschenkkan. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Zilveren bloemenvaasje, 835/000, op ronde voet met filetrand, met opgelegde koordrand tevens voorzien van ogen. De vaas is voorzien van gravure in de voet. ø8x21 cm. Enkele deukjes.
Antieke Franse Neuchattel pendule met originele beschildering en vergulde messing versieringen. 'Frazier A. Reims'. Circa 1820. Origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger (ankergang). Afmet...
Collier 4 rijen parels met geelgouden sluiting, 585/000. Collier bestaande uit 4 rijen zoetwaterparels, ø 6.0 mm, met ovale sluiting met limoge met bewerkte rand, 22x27mm. Lengte 37 cm
Twee oude Oosterse marmeren boekensteunen met boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.
Bureauklokje op wit marmeren basement, met twee poezen (compositie metaal). Gemerkt Velser, West Germany. 20e eeuw. Afmeting: 19 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Collier van gefacetteerde carneolen, ø 8-12 mm, bevestigd aan een geelgouden, 585/000, slot met o.a. parelbewerking. Lengte 40 cm.
Zilveren schakelketting, 925/000, merk: Esprit. Ketting met ovale gematteerde schakels, voorzien van een bakslot. Grootte schakel 25x9mm. Lengte 45 cm, ca 60 gram
Grote 19e eeuwse Franse bronzen verzilverde religieuse tafelklok met rijk bewerkte klokkast en 18e eeuws uurwerk. Halfuur-slag op bel. Uurwerk werkt. Afmeting: 57 x 34 x 19 cm. In redelijk/goede staat...
Twee antieke Oosterse Franse compositie metalen figuren met beschildering. Circa 1900. Eén houten console niet origineel. Afmeting: 45 - 52 cm. In goede staat.
Antieke messing vier-delige haardset. Circa: 1900. Afmeting: 67 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Oude Oosterse gegraveerde benen paardenschedel. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 15 x 20 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen vaandeldrager, 'M.J.B. Helvoirt 1989'. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Louis Seize 'Uhrenkopf' klok. Circa 1800. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag met ankergang. Wijzerplaat beschadigd. Functies niet getest. Zoldervondst. Afmeting: 46...
Kristallen tafelstuk met zilver, "Piece de milieu". Kristallen vaas met gecontourneerde rand met daaronder een kristallen ronde schotel met ruitvormig slijpsel versierd, geplaatst op een zilveren voet...
Twee maal bronzen figuur 1891. Onduidelijk gesigneerd. 'Jongen en meisje'. 19e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde 'Sevres' pendule met handbeschilderd porselein. Compositie metaal. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger
Zes oude/antieke figuren. Eén maal gesigneerde olifanten boeddha. Eén bronzen lachende boeddha. Eén bronzen Afrikaanse figuur. Eén maal Romeins brons. Eén liggende figuur, metaal. Afmeting: 3 - 15 cm....
Collier van parels en gitten. Collier met 3 rijen. een rij bestaande uit gefacetteerde gitten, ø 10-12mm, en een snoer bestaande uit zoetwaterparels, ø 10 mm, en een gemengd snoer met parels, granaat ...
Gevlochten collier van hematietkralen met geelgouden opengewerkte bollen, 5 mm, en gematteerde bolsluiting, ø 8 mm. lengte 42 cm, breedte 5-25 mm