Collier van parels en bloedkoraal met geelgouden streeksluiting. 5 Rijen collier met 3 rijen bloedkoraal, 5-6 mm, en 2 rijen zoetwaterparels, ø 5-6 mm, bevestigd aan een antiek geelgouden streekslot ...
Negen Chinees porseleinen vazen met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Antieke messing vier-delige haardset. Circa: 1900. Afmeting: 67 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Bureauklokje op wit marmeren basement, met twee poezen (compositie metaal). Gemerkt Velser, West Germany. 20e eeuw. Afmeting: 19 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Kristallen beschuitbus met onderschotel en zilveren knop, 833/000. Fraaie bus versierd met ruit- en amandelslijpsel, voorzien van deksel met zilveren knop versierd met parelranden. De bus is geplaatst...
Oude Oosterse gegraveerde benen paardenschedel. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 15 x 20 cm. In goede staat.
Groot opengewerkt porseleinen ei, met handbeschilderde bloemen en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 14 cm ø. In goede staat.
Drie oude Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' porseleinen cakeschalen met diverse portretten naar oude meesters en goud decor. 20e Eeuw. Handgemerkt 'Svetlana Storegesko'. Afmeting: 28 cm ø. In goed...
Grote 19e eeuwse Franse bronzen verzilverde religieuse tafelklok met rijk bewerkte klokkast en 18e eeuws uurwerk. Halfuur-slag op bel. Uurwerk werkt. Afmeting: 57 x 34 x 19 cm. In redelijk/goede staat...
Omega horloge met stalen kast en band, Quarts horloge met vierkante kast. 35x35 mm. lengte 21 cm. (verstelbaar) In goede staat.
Duits Rosenthal serviesgoed, decor 'Classic'. Servies heeft handbeschilderd goud decor. Handbeschilderd 'A.H.'. 20e Eeuw. Servies bestaat uit onder andere: Vijf schalen, twee dekselschalen, één sausko...
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met een uitgesneden agaatcamee. Ring met een stevig montuur voorzien van een ovale camee,18x22mm. ø 55. ca 7,1 gram. In zeer goede staat.
Zes oude/antieke figuren. Eén maal gesigneerde olifanten boeddha. Eén bronzen lachende boeddha. Eén bronzen Afrikaanse figuur. Eén maal Romeins brons. Eén liggende figuur, metaal. Afmeting: 3 - 15 cm....
Vier antiek Chinees porseleinen kop en schotels, octagonaal met peterselie decor. Gemerkt, 18e eeuw. Schotels hebben chips, kopjes hebben chips. Afmeting: 6,3 x 12 x 12 cm. In redelijke staat.
Zilveren taartschep. 835/000. Deels ajour florale bak en florale open steel. Mr. M. Bijkamp en Co., Steenwijk, jl: F 1940. Ca. 46 gr. Lengte: 17 cm. In goede staat.
Zilveren pasteischep, 833/000, met gezaagde bak versierd met Biedermeier graveerwerk, bevestigd aan een gecontourneerde steel met biedermeier graveerwerk. MT.: onleesbaar, jl.:X:1882. In goede staat
Drie miniaturen met ivoren lijsten, deels geschilderd op ivoor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 9 - 10 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Louis Seize 'Uhrenkopf' klok. Circa 1800. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag met ankergang. Wijzerplaat beschadigd. Functies niet getest. Zoldervondst. Afmeting: 46...
Gouden ring, wit en geelgoud 585/000 met diamant. Sierlijke ring met slag, merk Diamonde, model elegance , met in het midden een briljant geslepen diamant, 0,17 crt. Nieuw. ø 52 ca 3.2 gr. Winkel Verk...
Zilveren slavenband en ring met blauw. Ronde slavenband, 835/000, met scharnier en veiligheid. Aan de bovenzijde versierd met strepen met groen en blauw emaille, emaille is wat beschadigd. ø 65 mm. En...
19e Eeuwse Franse vergulde 'Sevres' pendule met handbeschilderd porselein. Compositie metaal. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger
Zilveren bloemenvaasje, 835/000, op ronde voet met filetrand, met opgelegde koordrand tevens voorzien van ogen. De vaas is voorzien van gravure in de voet. ø8x21 cm. Enkele deukjes.
Twee oude Chinese terracotta geglazuurde figuren (monniken). Eerste helft 20e eeuw. Chips + vingers beschadigd. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijke staat.