Collier van parels en bloedkoraal met geelgouden streeksluiting. 5 Rijen collier met 3 rijen bloedkoraal, 5-6 mm, en 2 rijen zoetwaterparels, ø 5-6 mm, bevestigd aan een antiek geelgouden streekslot ...
Antieke Franse Neuchattel pendule met originele beschildering en vergulde messing versieringen. 'Frazier A. Reims'. Circa 1820. Origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger (ankergang). Afmet...
Bureauklokje op wit marmeren basement, met twee poezen (compositie metaal). Gemerkt Velser, West Germany. 20e eeuw. Afmeting: 19 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' porseleinen cakeschalen met diverse portretten naar oude meesters en goud decor. 20e Eeuw. Handgemerkt 'Svetlana Storegesko'. Afmeting: 28 cm ø. In goed...
Armband met bloedkoralen. Armband met 3 rijen kaasvormige bloedkoralen, ø 5 mm, bevestigd aan een double sluiting met graveerwerk en veiligheid. ca 25 gram. lengte 20 cm.
Kristallen beschuitbus met onderschotel en zilveren knop, 833/000. Fraaie bus versierd met ruit- en amandelslijpsel, voorzien van deksel met zilveren knop versierd met parelranden. De bus is geplaatst...
H. de Boer (H.d.B.). 'Bosuil op stam'. Houtskool op papier. Afmeting: 75 x 50 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse bronzen verzilverde religieuse tafelklok met rijk bewerkte klokkast en 18e eeuws uurwerk. Halfuur-slag op bel. Uurwerk werkt. Afmeting: 57 x 34 x 19 cm. In redelijk/goede staat...
Duits Rosenthal serviesgoed, decor 'Classic'. Servies heeft handbeschilderd goud decor. Handbeschilderd 'A.H.'. 20e Eeuw. Servies bestaat uit onder andere: Vijf schalen, twee dekselschalen, één sausko...
Vier antiek Chinees porseleinen kop en schotels, octagonaal met peterselie decor. Gemerkt, 18e eeuw. Schotels hebben chips, kopjes hebben chips. Afmeting: 6,3 x 12 x 12 cm. In redelijke staat.
Oude bronzen figuur. 'Zeeman op uitkijk'. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Omega horloge met stalen kast en band, Quarts horloge met vierkante kast. 35x35 mm. lengte 21 cm. (verstelbaar) In goede staat.
Zilveren strooier in de vorm van een ei geplaatst op 3 pootjes. De strooier is versierd met palmetten, bloemen en diverse dieren. Afmeting: ø 4 x 4,5 cm. Ca. 31 gram. In goede staat.
Drie kristallen odeurflacons met zilver, 833/000. Kegelvormige flacon met zilveren kraag en bolle dop. Cilindervormige flacon met slijpsel met zilveren kraag en dop met graveerwerk. En een bolle flaco...
Twee oude Chinese terracotta geglazuurde figuren (monniken). Eerste helft 20e eeuw. Chips + vingers beschadigd. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijke staat.
Zilveren armband, 925/000, van oranje stenen. Brede zilveren armband met schakels gemaakt uit bloemen van oranje stenen. Voorzien van bakslot en veiligheid. 2x21cm. Nieuw
Kristallen bonbonkom met gecontourneerde rand en amandelslijpsel op een zilveren voet.17x11cm. Enkele chips
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 cm. In goede staat.
Brons gegoten hond. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 24 x 9 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke 4-pas florale tegeltableau's. 17e - 18e - 20e eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Groot bronzen figuur 'La Musique', par Aug. Moreau medaille dor. 20e Eeuw. 'Vrouw met lyra'. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen halve wandvaasjes met figuren en goud decors. Afmeting: 14 x 6 x 2,5 cm. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen. 'Koalabeer met jong' en 'Everzwijn'. Afmeting: 2,5 x 1,5 - 3 x 3 cm. Totaal ca. 48 gr.