Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Doos divers porselein.
Resultaat: 35 EUR

Groot lot oud Chinees + Japans porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Kutani bekers, dekselpotten, vazen, theekannen etc. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 -34 cm. In goede staat.

Bloedkoralen armband.
Resultaat: 220 EUR

Armband met bloedkoralen. Armband met 3 rijen kaasvormige bloedkoralen, ø 5 mm, bevestigd aan een double sluiting met graveerwerk en veiligheid. ca 25 gram. lengte 20 cm.

Schrijfkistje
Resultaat: 110 EUR

Antiek noord Afrikaanse met been belijnde schrijfkist met mozaiek. Eerste helft 20 eeuw. Mooie kwaliteit, mogelijk Carlo Bugatti, 1856 - 1940. Slotplaatje mist, en paar lijstjes Verder in goede staa...

Karaf + 6 Glazen (blauw/goud)
Resultaat: 85 EUR

Oud glazen servies met bladgoud en florale emaille decors, 20e eeuw. Het servies bestaat uit een stopkaraf en zes hoge glazen. Afmeting H. 17 /45 cm.In goede staat.

Zilveren ring en armband met blauw
Resultaat: 30 EUR

Zilveren slavenband en ring met blauw. Ronde slavenband, 835/000, met scharnier en veiligheid. Aan de bovenzijde versierd met strepen met groen en blauw emaille, emaille is wat beschadigd. ø 65 mm. En...

Chinees figuur bewerkt met koraal.
Startprijs 180 EUR

Oud Chinees koraal bewerkte figuur. 'Vrouw bij bamboe'. 20e Eeuw. Afmeting: 10,7 cm. In goede staat.

8 x Mondgeblazen glazen, 19e eeuw.
Resultaat: 40 EUR

Acht prachtige 19e eeuwse mondgeblazen wijnglazen met goudrand. Glazen hebben een brede voet en zijn licht geribt. Afmeting: 15,5 x 8 cm ø. In goede staat.

4x Paper Weights, 1x vaas
Startprijs 35 EUR

Vijf maal kunstglas. 20e Eeuw. Vier maal paper-weights, onder andere: één maal Sea glass Bruk, design Renate Stock. En één maal vaas Nagel Glas met bloemen decor. Afmeting: 5-17 cm. In goede staat.

Sieradenkastje, mahonie.
Startprijs 100 EUR

Oosters houten sierradenkastje met messing beslag, jade en snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 21 x 15 cm. In goede staat.

Sung kom, 13e eeuw.
Resultaat: 475 EUR

Antieke Chinese Sung kom uit de 13e eeuw. Kom is voorzien van florale reliëf. Afmeting: 6 x 17,8 cm ø. In goede staat.

Zilveren bloemenvaasje
Startprijs 100 EUR

Zilveren bloemenvaasje, 835/000, op ronde voet met filetrand, met opgelegde koordrand tevens voorzien van ogen. De vaas is voorzien van gravure in de voet. ø8x21 cm. Enkele deukjes.

Swarovski Gecko (905541)
Resultaat: 65 EUR

Swarovski SCS Gekko (905541), gelimiteerde uitgave van groen kristal met zwarte ogen en rode accenten op de kop. Inclusief originele doos en in goede staat

10 Messing deurkloppers
Resultaat: 25 EUR

Tien oude messing deurkloppers met leeuwenkop. Afmeting: 15 x 11 x 4 cm. In goede staat.

Majolica tegel met afbeelding
Startprijs 225 EUR

Antieke 'Majolica' tegel in lijst. 'Verso Madame Sophie'. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Mahoniehouten theestoof
Resultaat: 160 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire theestoof met originele messing binnenbak, theelicht en ketel. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.

Zilveren strooiertje
Resultaat: 50 EUR

Zilveren strooier in de vorm van een ei geplaatst op 3 pootjes. De strooier is versierd met palmetten, bloemen en diverse dieren. Afmeting: ø 4 x 4,5 cm. Ca. 31 gram. In goede staat.

Bowlpot en kaasstolp.
Resultaat: 30 EUR

Twee maal glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal bowlpot met sleef. Eén maal kaasstolp. Afmeting: 19 - 33 cm. In goede staat.

Tinnen kruik en bonbonniere
Startprijs 80 EUR

Twee delen antiek tin. Eén bonbonniere dekseldoos, Kurz Tiel Holland en een 18e eeuwse kruik. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.

4 Delen Duits tin.
Startprijs 80 EUR

Vier delen oud/antiek Duits tin. 19e - 20e Eeuw. Eén keramieken deksel-bierpul. Twee olielampen. Eén schroefschenkkan. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.

Collier met carneolen en gouden slot
Startprijs 150 EUR

Collier van gefacetteerde carneolen, ø 8-12 mm, bevestigd aan een geelgouden, 585/000, slot met o.a. parelbewerking. Lengte 40 cm.

KPM bordje + beeldje
Startprijs 20 EUR

Twee delen vooroorlogs Duits porselein. Kind met geitje, Schaubach (oortje is gelijmd). en een K.P.M. bordje met floraal decor. Afmeting. 14-16 cm. In redelijk/ goede staat

Drie odeurflacons met zilveren dop
Startprijs 150 EUR

Drie kristallen odeurflacons met zilver, 833/000. Kegelvormige flacon met zilveren kraag en bolle dop. Cilindervormige flacon met slijpsel met zilveren kraag en dop met graveerwerk. En een bolle flaco...

Porseleinen tafellamp
Resultaat: 30 EUR

Oude messing tafellamp met porseleinen rozen en figuur (Italië). Circa 1960. (één roosje mist) Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Collier van parels en gitten
Startprijs 175 EUR

Collier van parels en gitten. Collier met 3 rijen. een rij bestaande uit gefacetteerde gitten, ø 10-12mm, en een snoer bestaande uit zoetwaterparels, ø 10 mm, en een gemengd snoer met parels, granaat ...