Omega horloge met stalen kast en band, Quarts horloge met vierkante kast. 35x35 mm. lengte 21 cm. (verstelbaar) In goede staat.
Grote Duitse polychrome keramieken plaquette. Circa 1910. Plaquette heeft voorstelling van musicerende kinderen in landschap. Restauraties aan rand. Afmeting: 48 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinese terracotta geglazuurde figuren (monniken). Eerste helft 20e eeuw. Chips + vingers beschadigd. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijke staat.
Collier 4 rijen parels met geelgouden sluiting, 585/000. Collier bestaande uit 4 rijen zoetwaterparels, ø 6.0 mm, met ovale sluiting met limoge met bewerkte rand, 22x27mm. Lengte 37 cm
Vijf oude/antieke 4-pas florale tegeltableau's. 17e - 18e - 20e eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke Delftse polychrome beschilderde tabakspotten. Gemerkt 'De Klaauw', maar vermoedelijk rond 1900. Afmeting: 38 x 20 cm ø. In goede staat.
Reuzen 'Westerwald' keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.
Zilveren schakelketting, 925/000, merk: Esprit. Ketting met ovale gematteerde schakels, voorzien van een bakslot. Grootte schakel 25x9mm. Lengte 45 cm, ca 60 gram
Oude Italiaanse onyx zuil/piedestal met verlichting binnenin. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 26 cm. In goede staat.
Plated kinderbeker, WMF, Jugendstil, versierd met bloemen en een afbeelding van een kind. Afmeting: 5,5 x 8 x 7 cm. Iets uit model. Verder in goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen halve wandvaasjes met figuren en goud decors. Afmeting: 14 x 6 x 2,5 cm. In goede staat.
Oude Weense notenhouten 'Laterndle Uhr' met bandintarsia en 19e eeuws uurwerk. Klok heeft achtdaags-uurwerk, zonder slag, gave albast wijzerplaat en mooie slinger. Klokkast 20e eeuw. Afmeting: 102 cm....
Kristallen tafelstuk met zilver, "Piece de milieu". Kristallen vaas met gecontourneerde rand met daaronder een kristallen ronde schotel met ruitvormig slijpsel versierd, geplaatst op een zilveren voet...
Antiek noord Afrikaanse met been belijnde schrijfkist met mozaiek. Eerste helft 20 eeuw. Mooie kwaliteit, mogelijk Carlo Bugatti, 1856 - 1940. Slotplaatje mist, en paar lijstjes Verder in goede staa...
Groot lot oud Chinees + Japans porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Kutani bekers, dekselpotten, vazen, theekannen etc. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 -34 cm. In goede staat.
Oosters houten sierradenkastje met messing beslag, jade en snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 21 x 15 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse Barok staande klok met Fries uurwerk. Klokkast is van grenenhout en bierverf. Eén daags uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 254 x 51 x 32 cm. In goede staat.
Oud Chinees koraal bewerkte figuur. 'Vrouw bij bamboe'. 20e Eeuw. Afmeting: 10,7 cm. In goede staat.
Tien oude messing deurkloppers met leeuwenkop. Afmeting: 15 x 11 x 4 cm. In goede staat.
Gevlochten collier van hematietkralen met geelgouden opengewerkte bollen, 5 mm, en gematteerde bolsluiting, ø 8 mm. lengte 42 cm, breedte 5-25 mm
Antieke Chinese Sung kom uit de 13e eeuw. Kom is voorzien van florale reliëf. Afmeting: 6 x 17,8 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse Neuchattel pendule met originele beschildering en vergulde messing versieringen. 'Frazier A. Reims'. Circa 1820. Origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger (ankergang). Afmet...
Zilveren ring, 925/000, in een zeshoek bezet met diverse rond gefacetteerde citrienen. ø54 ca 7,5 gram Nieuw
Zes zilveren theelepels, 800/000, met gecontourneerde bak in bladvorm versierd met graveerwerk, met getorste steel en bekroond met een wajang figuur. ca 43 gram. 11 cm. in goede staat