Groot lot oud Chinees + Japans porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Kutani bekers, dekselpotten, vazen, theekannen etc. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 -34 cm. In goede staat.
Tien oude messing deurkloppers met leeuwenkop. Afmeting: 15 x 11 x 4 cm. In goede staat.
Oud Chinees koraal bewerkte figuur. 'Vrouw bij bamboe'. 20e Eeuw. Afmeting: 10,7 cm. In goede staat.
Kleine antieke Franse bouille pendule op console met rood schildpad. Circa 1880. Acht-daagsuurwerk met, halfuur-slag, veerslinger. Bouille laat deels los, glaasje mist,van console bouille weg. Afmetin...
Antieke Chinese Sung kom uit de 13e eeuw. Kom is voorzien van florale reliëf. Afmeting: 6 x 17,8 cm ø. In goede staat.
Kralen beursje met zilveren beugel, 833/000. Gecontourneerde beugel met gegraveerde versieringen bestaande uit krullen, bladmotief en gepionteleerde ruiten. Gerestaureerde breuk bij de zijde van de dr...
Antiek Frans gesigneerd bronzen figuur. 'Drie musicerende putti's'. Gesigneerd 'Clodion'. Op rood marmeren basement. Na-gietsel. Circa: 1900. Afmeting: 22 x 20 x 14 cm. In goede staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire theestoof met originele messing binnenbak, theelicht en ketel. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.
Oude bronzen figuur. 'Zeeman op uitkijk'. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Zilveren pepermuntdoosje, 835/000. Vierkant gecontourneerd doosje met scharnierend deksel met biedermeier graveerwerk op de bovenzijde. De rand is voorzien van vertikale lijngravure,MT.: Niekerk, groo...
Twee delen antiek tin. Eén bonbonniere dekseldoos, Kurz Tiel Holland en een 18e eeuwse kruik. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek Duits tin. 19e - 20e Eeuw. Eén keramieken deksel-bierpul. Twee olielampen. Eén schroefschenkkan. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Zilveren tasbeugel, rechthoekig model versierd met strakke krullen en guirlandes. Louis XVI-stijl. Voorzien van een keur voor vreemde werken. Breedte beugel 14 cm. In goede staat.
Antieke wandklok, huwelijk, Duitse barok, 'Vorderzappler Eisenuhr' wijzerplaat en later messing spillegang uurwerk. Slinger ontbreekt. Afmeting: 32 x 22 x 10cm. In redelijke staat.
Twee oude Oosterse marmeren boekensteunen met boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.
Brons gegoten hond. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 24 x 9 cm. In goede staat.
Klaas Bernink (1986). 1913 - 1996 Enschede. 'Wijds landschap met sloten Kolderveen bij Giethoorn'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met verguld brons. 'H.A.C. 14 Day Strike Würtemberg'. Klok heeft halfuur-slag. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur 'La Musique', par Aug. Moreau medaille dor. 20e Eeuw. 'Vrouw met lyra'. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
David Schulman. 1881 - 1966. 'Riviergezicht met boerderij en paarden'. Verso D. Schulman, Laren, N.H. 1924. 'Tegen avond na regen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 70 cm. In goede staat.
Antieke zwarte Franse kolompendule op console met bouille inleg en getorste zuilen, circa 1870. Bouille is intact, alleen in getorste zuilen mist deels koperdraad. Klok is heeft achtdaags-uurwerk, hee...
Antieke messing vier-delige haardset. Circa: 1900. Afmeting: 67 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Naar Gerard ter Borgch. 'Oud Hollands interieur met figuren. Olieverf op linnen. Met zeer grote imposante barok lijst. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.
Oude Oosterse gegraveerde benen paardenschedel. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 15 x 20 cm. In goede staat.