Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen hond
Startprijs 75 EUR

Brons gegoten hond. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 24 x 9 cm. In goede staat.

9x Chinese vaas

Negen Chinees porseleinen vazen met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

Zilveren bloemenvaasje
Startprijs 100 EUR

Zilveren bloemenvaasje, 835/000, op ronde voet met filetrand, met opgelegde koordrand tevens voorzien van ogen. De vaas is voorzien van gravure in de voet. ø8x21 cm. Enkele deukjes.

'Sevres' pendule met porselein.
Resultaat: 220 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde 'Sevres' pendule met handbeschilderd porselein. Compositie metaal. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger

Mahoniehouten theestoof
Resultaat: 160 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire theestoof met originele messing binnenbak, theelicht en ketel. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.

Armband zilver
Resultaat: 60 EUR

Zilveren armband, 925/000, van oranje stenen. Brede zilveren armband met schakels gemaakt uit bloemen van oranje stenen. Voorzien van bakslot en veiligheid. 2x21cm. Nieuw

Collier met carneolen en gouden slot
Startprijs 150 EUR

Collier van gefacetteerde carneolen, ø 8-12 mm, bevestigd aan een geelgouden, 585/000, slot met o.a. parelbewerking. Lengte 40 cm.

Beeld, vrouw
Resultaat: 100 EUR

Groot bronzen figuur 'La Musique', par Aug. Moreau medaille dor. 20e Eeuw. 'Vrouw met lyra'. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Tafelklok, bronskleurig.
Resultaat: 100 EUR

Kleine Barok tafelklok, circa 1800, Duitsland. Met ingebouwd Frans antiek uurwerk, circa 1820. Klok heeft ankergang, touwtjesslinger, halfuur-slag uurwerk. (mogelijk huwelijk). Functies niet getest. A...

Bouille klok op console.
Startprijs 325 EUR

Kleine antieke Franse bouille pendule op console met rood schildpad. Circa 1880. Acht-daagsuurwerk met, halfuur-slag, veerslinger. Bouille laat deels los, glaasje mist,van console bouille weg. Afmetin...

Kristallen bonbonkom met zilveren voet.
Startprijs 45 EUR

Kristallen bonbonkom met gecontourneerde rand en amandelslijpsel op een zilveren voet.17x11cm. Enkele chips

Collier van parels en gitten
Startprijs 175 EUR

Collier van parels en gitten. Collier met 3 rijen. een rij bestaande uit gefacetteerde gitten, ø 10-12mm, en een snoer bestaande uit zoetwaterparels, ø 10 mm, en een gemengd snoer met parels, granaat ...

Lantaarnklok
Resultaat: 160 EUR

Antieke wandklok, huwelijk, Duitse barok, 'Vorderzappler Eisenuhr' wijzerplaat en later messing spillegang uurwerk. Slinger ontbreekt. Afmeting: 32 x 22 x 10cm. In redelijke staat.

Porseleinen ei
Startprijs 40 EUR

Groot opengewerkt porseleinen ei, met handbeschilderde bloemen en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 14 cm ø. In goede staat.

3 x Fürstenberg cakeschaal.
Startprijs 150 EUR

Drie oude Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' porseleinen cakeschalen met diverse portretten naar oude meesters en goud decor. 20e Eeuw. Handgemerkt 'Svetlana Storegesko'. Afmeting: 28 cm ø. In goed...

2 x Oosterse figuren.
Startprijs 130 EUR

Twee antieke Oosterse Franse compositie metalen figuren met beschildering. Circa 1900. Eén houten console niet origineel. Afmeting: 45 - 52 cm. In goede staat.

Lot zakhorloges 12x
Startprijs 45 EUR

Lot met 12 zakhorloges, double en plated, allen Quarts

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren miniaturen. 'Koalabeer met jong' en 'Everzwijn'. Afmeting: 2,5 x 1,5 - 3 x 3 cm. Totaal ca. 48 gr.

Tinnen kruik en bonbonniere
Startprijs 80 EUR

Twee delen antiek tin. Eén bonbonniere dekseldoos, Kurz Tiel Holland en een 18e eeuwse kruik. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.

4 Delen Duits tin.
Startprijs 80 EUR

Vier delen oud/antiek Duits tin. 19e - 20e Eeuw. Eén keramieken deksel-bierpul. Twee olielampen. Eén schroefschenkkan. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.

Rosenthal servies, classic
Startprijs 150 EUR

Duits Rosenthal serviesgoed, decor 'Classic'. Servies heeft handbeschilderd goud decor. Handbeschilderd 'A.H.'. 20e Eeuw. Servies bestaat uit onder andere: Vijf schalen, twee dekselschalen, één sausko...

Bronzen beeld 'Vaandeldrager'.
Startprijs 125 EUR

Gesigneerde bronzen vaandeldrager, 'M.J.B. Helvoirt 1989'. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Gouden granaat broche
Startprijs 180 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Opengewerkte staafbroche met in het midden een rond gefacetteerde granaat, ø 12,5 mm, in geschulpte rand met getorste bewerking. 45x18 mm. ca 5,6 gram. In goed...

Tafelklok + slinger.
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok met verguld brons. 'H.A.C. 14 Day Strike Würtemberg'. Klok heeft halfuur-slag. Afmeting: 47 cm. In goede staat.