Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen tafelstuk met zilver
Startprijs 180 EUR

Kristallen tafelstuk met zilver, "Piece de milieu". Kristallen vaas met gecontourneerde rand met daaronder een kristallen ronde schotel met ruitvormig slijpsel versierd, geplaatst op een zilveren voet...

Weense regulateur
Resultaat: 1.000 EUR

Oude Weense notenhouten 'Laterndle Uhr' met bandintarsia en 19e eeuws uurwerk. Klok heeft achtdaags-uurwerk, zonder slag, gave albast wijzerplaat en mooie slinger. Klokkast 20e eeuw. Afmeting: 102 cm....

Hematiet collier met goud
Startprijs 60 EUR

Gevlochten collier van hematietkralen met geelgouden opengewerkte bollen, 5 mm, en gematteerde bolsluiting, ø 8 mm. lengte 42 cm, breedte 5-25 mm

Staande klok met Fries uurwerk
Startprijs 200 EUR

Grote 18e eeuwse Duitse Barok staande klok met Fries uurwerk. Klokkast is van grenenhout en bierverf. Eén daags uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 254 x 51 x 32 cm. In goede staat.

Collier van parels en bloedkoraal
Startprijs 940 EUR

Collier van parels en bloedkoraal met geelgouden streeksluiting. 5 Rijen collier met 3 rijen bloedkoraal, 5-6 mm, en 2 rijen zoetwaterparels, ø 5-6 mm, bevestigd aan een antiek geelgouden streekslot ...

Kristallen beschuitbus met zilver
Resultaat: 140 EUR

Kristallen beschuitbus met onderschotel en zilveren knop, 833/000. Fraaie bus versierd met ruit- en amandelslijpsel, voorzien van deksel met zilveren knop versierd met parelranden. De bus is geplaatst...

Neuchattel klok.
Startprijs 1.600 EUR

Antieke Franse Neuchattel pendule met originele beschildering en vergulde messing versieringen. 'Frazier A. Reims'. Circa 1820. Origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger (ankergang). Afmet...

Bronzen beeld, Zeeman
Startprijs 170 EUR

Oude bronzen figuur. 'Zeeman op uitkijk'. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Landkaart, ca. 1700.
Startprijs 30 EUR

Antieke dubbele landkaart, ca. 1700. Söder Kiöping. en SKE Ninge. Door J. v/d Aveele 1707. (1655-1727). Iets vergeeld. Gravures op papier. Afmeting: 26 x 39 cm.

Ongesigneerd. 'Meisje bij deur'.
Resultaat: 85 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. 'Meisje bij deur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 92 cm. In goede staat.

Bureauklok met poezen op marmeren voet
Startprijs 80 EUR

Bureauklokje op wit marmeren basement, met twee poezen (compositie metaal). Gemerkt Velser, West Germany. 20e eeuw. Afmeting: 19 x 18 x 10 cm. In goede staat.

Zilveren ring citrien
Resultaat: 45 EUR

Zilveren ring, 925/000, in een zeshoek bezet met diverse rond gefacetteerde citrienen. ø54 ca 7,5 gram Nieuw

Omega horloge
Resultaat: 170 EUR

Omega horloge met stalen kast en band, Quarts horloge met vierkante kast. 35x35 mm. lengte 21 cm. (verstelbaar) In goede staat.

6 Zilveren Wajanglepels
Startprijs 35 EUR

Zes zilveren theelepels, 800/000, met gecontourneerde bak in bladvorm versierd met graveerwerk, met getorste steel en bekroond met een wajang figuur. ca 43 gram. 11 cm. in goede staat

J. W. van Trirum, 'IJsgezicht'.
Resultaat: 275 EUR

J.W. van Trirum. 'Romantisch Hollands ijsgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Bronzen hond
Startprijs 75 EUR

Brons gegoten hond. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 24 x 9 cm. In goede staat.

Bronzen pendule.
Resultaat: 550 EUR

Grote 19e eeuwse Franse bronzen verzilverde religieuse tafelklok met rijk bewerkte klokkast en 18e eeuws uurwerk. Halfuur-slag op bel. Uurwerk werkt. Afmeting: 57 x 34 x 19 cm. In redelijk/goede staat...

Gouden ring met camee
Startprijs 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met een uitgesneden agaatcamee. Ring met een stevig montuur voorzien van een ovale camee,18x22mm. ø 55. ca 7,1 gram. In zeer goede staat.

Gouden cameehanger
Startprijs 130 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met schelpcamee. Ovale broche met gladde zetrand met opgelegde getroste rand. Bezet met een schelpcamee met vrouwenportret. 37x30 mm. ca 9,0 gram.

Theo Kurpershoek, 'Visser bij zeilboten aan stijger'.
Resultaat: 100 EUR

Theo Kurpershoek, 1914-1998. Visser bij zeilboten aan stijger. Aquarel op papier. Afmeting 33 x 20 cm. In goede staat.

Zilveren taartschep.
Startprijs 60 EUR

Zilveren taartschep. 835/000. Deels ajour florale bak en florale open steel. Mr. M. Bijkamp en Co., Steenwijk, jl: F 1940. Ca. 46 gr. Lengte: 17 cm. In goede staat.

Beeld, vrouw
Resultaat: 100 EUR

Groot bronzen figuur 'La Musique', par Aug. Moreau medaille dor. 20e Eeuw. 'Vrouw met lyra'. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Zilveren pasteischep
Startprijs 50 EUR

Zilveren pasteischep, 833/000, met gezaagde bak versierd met Biedermeier graveerwerk, bevestigd aan een gecontourneerde steel met biedermeier graveerwerk. MT.: onleesbaar, jl.:X:1882. In goede staat

H. de Boer, 'Bosuil op stam'. .
Resultaat: 35 EUR

H. de Boer (H.d.B.). 'Bosuil op stam'. Houtskool op papier. Afmeting: 75 x 50 cm. In goede staat.