Oud glazen servies met bladgoud en florale emaille decors, 20e eeuw. Het servies bestaat uit een stopkaraf en zes hoge glazen. Afmeting H. 17 /45 cm.In goede staat.
Plated kinderbeker, WMF, Jugendstil, versierd met bloemen en een afbeelding van een kind. Afmeting: 5,5 x 8 x 7 cm. Iets uit model. Verder in goede staat.
Antiek noord Afrikaanse met been belijnde schrijfkist met mozaiek. Eerste helft 20 eeuw. Mooie kwaliteit, mogelijk Carlo Bugatti, 1856 - 1940. Slotplaatje mist, en paar lijstjes Verder in goede staa...
Oosters houten sierradenkastje met messing beslag, jade en snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 21 x 15 cm. In goede staat.
Tien oude messing deurkloppers met leeuwenkop. Afmeting: 15 x 11 x 4 cm. In goede staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire theestoof met originele messing binnenbak, theelicht en ketel. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.
Twee delen antiek tin. Eén bonbonniere dekseldoos, Kurz Tiel Holland en een 18e eeuwse kruik. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek Duits tin. 19e - 20e Eeuw. Eén keramieken deksel-bierpul. Twee olielampen. Eén schroefschenkkan. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Twee oude Oosterse marmeren boekensteunen met boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.
Antieke messing vier-delige haardset. Circa: 1900. Afmeting: 67 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Oude Oosterse gegraveerde benen paardenschedel. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 15 x 20 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke figuren. Eén maal gesigneerde olifanten boeddha. Eén bronzen lachende boeddha. Eén bronzen Afrikaanse figuur. Eén maal Romeins brons. Eén liggende figuur, metaal. Afmeting: 3 - 15 cm....
Drie miniaturen met ivoren lijsten, deels geschilderd op ivoor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 9 - 10 cm. In goede staat.
Stel plated kaarskandelaren in empire-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.26 cm. In goede staat.
Hoge kwaliteit geëmailleerde pillendoos met rozen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 2,7 x 5 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Corpus Christie. Eén maal bronzen kruis, ca. 1900. Eén notenhouten corpus, 19e eeuw. Eén ivoorlook imitatie kruis, ca. 1900. Afmeting: 24 - 41 cm. In goede staat.
Stel vergulde antieke kaarskandelaren met figuren. Compositie metaal. Circa: 1900. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Louis Seize mahoniehouten theekist. Afmeting: 12,5 x 13,5 x 11 cm. In goede staat.
Geheel glazen Art Deco lamp. Circa 1920. Eén minimale chip aan rand. Afmeting: 37 x 19 cm ø. In redelijk/goede staat.
Acht prachtige 19e eeuwse mondgeblazen wijnglazen met goudrand. Glazen hebben een brede voet en zijn licht geribt. Afmeting: 15,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Vijf maal kunstglas. 20e Eeuw. Vier maal paper-weights, onder andere: één maal Sea glass Bruk, design Renate Stock. En één maal vaas Nagel Glas met bloemen decor. Afmeting: 5-17 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese parelmoer snijstukken met houtgestoken consoles (één beschadigd). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 20 x 4 cm. In redelijke staat.
Swarovski SCS Gekko (905541), gelimiteerde uitgave van groen kristal met zwarte ogen en rode accenten op de kop. Inclusief originele doos en in goede staat
Vergulde messing lijst met edelstenen. 19e Eeuw. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.