Antieke 'Majolica' tegel in lijst. 'Verso Madame Sophie'. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duitse notenhouten Barok opzet vitrinekast met bandintarsia. Circa 1780. Originele sloten en beslag, één slot mist van lade. Oudere restauratie + wormbeval. Afmeting: 120 x 65 x 220 cm. In ...
Twee delen vooroorlogs Duits porselein. Kind met geitje, Schaubach (oortje is gelijmd). en een K.P.M. bordje met floraal decor. Afmeting. 14-16 cm. In redelijk/ goede staat
Oude messing tafellamp met porseleinen rozen en figuur (Italië). Circa 1960. (één roosje mist) Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Twee Chinese houtgestoken armleunstoelen met draken en hemel decors. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 57 x 60 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten kabinet met rocaille in de koplijst en verguld bronzen beslag. Circa 1780. Mooie patina. Afmeting: 240 x 190 x 54 cm. In goede staat.
Antieke iepenhouten Engelse Low board met drie lades en twee deurtjes met origineel beslag. Circa: 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 41 x 162 x 43 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Engelse wortelnoten Davenport (Captainsdesk) met diverse lades, schrijfblad en opbergvakken. Afmeting: 81 x 53 x 56 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Empire secretaire met wit marmeren blad. Circa: 1835. Krimpnaden, verder in goede staat. Afmeting: 157 x 45 x 100 cm. In goede staat.
Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten hoek-vitrine kast. 19e Eeuw. Afmeting: 115 x 74 x 42 cm. In goede staat.
Hollandse Willem III notenhouten scheerspiegel met lade. Circa: 1870. Afmeting: 173 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Biedermeier berkenhouten eettafel. Ca 1830. Afmeting.: 77x91 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten nachtkastje met wit marmeren blad. Krimpnaad. Afmeting: 86 x 35 x 40 cm. In redelijke staat.
Twee antieke 19e eeuwse spiegels> Eén mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. Eén Louis- Philippe notenhout. Afmeting: 168 x 93 cm. en 130 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Engelse wortelnoten bijzet-tafel met gecontourneerd blad Gesigneerd 'Made by Reprodux Bevan Funnel Ltd. Newhaven England'. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 40 cm ø. In goede staat.
Oude Perzische wandzak in de kleuren: Roodbruin/creme/blauw. Afmeting: 183 x 96 cm. In goede staat.
Een stel 19e eeuw, Brusselse vazen met handbeschilderd floraal-, figuren- en goud decors. Eén vaas, twee stukken bij basement gelijmd. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Perzisch kleed in de kleuren: Bordeaux rood/creme/blauw. Afmeting: 187 x 128 cm. In goede staat.
Drie oude wandelstokken met messing grepen en glazen drankflacon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 - 90 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met Arabische symbolen en florale decors. In de kleuren: oker, blauw, licht bruin, zwart etc. Afmeting: 164 x 258 cm. In goede staat.
Antiek Frans gesigneerd bronzen figuur. 'Drie musicerende putti's'. Gesigneerd 'Clodion'. Op rood marmeren basement. Na-gietsel. Circa: 1900. Afmeting: 22 x 20 x 14 cm. In goede staat.
Oude bronzen figuur. 'Zeeman op uitkijk'. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Brons gegoten hond. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 24 x 9 cm. In goede staat.