Twee oude Oosterse marmeren boekensteunen met boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.
Kleine Barok tafelklok, circa 1800, Duitsland. Met ingebouwd Frans antiek uurwerk, circa 1820. Klok heeft ankergang, touwtjesslinger, halfuur-slag uurwerk. (mogelijk huwelijk). Functies niet getest. A...
Modern vloerkleed door Hannes D'Haese. 1965 - , Met certificaat. Afmeting: 230 x 170 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. 'Vrouwelijk naakt'. Ets op papier. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Antieke messing vier-delige haardset. Circa: 1900. Afmeting: 67 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Harlekijn'. 'Handgemalt S.S.' 20e Eeuw. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Sofia Becker. Duitse school. 'Bloempot met bloem'. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Kleine antieke Franse bouille pendule op console met rood schildpad. Circa 1880. Acht-daagsuurwerk met, halfuur-slag, veerslinger. Bouille laat deels los, glaasje mist,van console bouille weg. Afmetin...
Oude Oosterse gegraveerde benen paardenschedel. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 15 x 20 cm. In goede staat.
H. Dechmaeijer 1929. 'Dames en herenportret. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 53 - 62 cm. In goede staat.
Negen Chinees porseleinen vazen met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke figuren. Eén maal gesigneerde olifanten boeddha. Eén bronzen lachende boeddha. Eén bronzen Afrikaanse figuur. Eén maal Romeins brons. Eén liggende figuur, metaal. Afmeting: 3 - 15 cm....
Antieke wandklok, huwelijk, Duitse barok, 'Vorderzappler Eisenuhr' wijzerplaat en later messing spillegang uurwerk. Slinger ontbreekt. Afmeting: 32 x 22 x 10cm. In redelijke staat.
Groot opengewerkt porseleinen ei, met handbeschilderde bloemen en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 14 cm ø. In goede staat.
Drie oude Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' porseleinen cakeschalen met diverse portretten naar oude meesters en goud decor. 20e Eeuw. Handgemerkt 'Svetlana Storegesko'. Afmeting: 28 cm ø. In goed...
Duits Rosenthal serviesgoed, decor 'Classic'. Servies heeft handbeschilderd goud decor. Handbeschilderd 'A.H.'. 20e Eeuw. Servies bestaat uit onder andere: Vijf schalen, twee dekselschalen, één sausko...
Vier antiek Chinees porseleinen kop en schotels, octagonaal met peterselie decor. Gemerkt, 18e eeuw. Schotels hebben chips, kopjes hebben chips. Afmeting: 6,3 x 12 x 12 cm. In redelijke staat.
Drie miniaturen met ivoren lijsten, deels geschilderd op ivoor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 9 - 10 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met verguld brons. 'H.A.C. 14 Day Strike Würtemberg'. Klok heeft halfuur-slag. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese terracotta geglazuurde figuren (monniken). Eerste helft 20e eeuw. Chips + vingers beschadigd. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijke staat.
Antieke zwarte Franse kolompendule op console met bouille inleg en getorste zuilen, circa 1870. Bouille is intact, alleen in getorste zuilen mist deels koperdraad. Klok is heeft achtdaags-uurwerk, hee...
Vijf oude/antieke 4-pas florale tegeltableau's. 17e - 18e - 20e eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Stel plated kaarskandelaren in empire-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.26 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen halve wandvaasjes met figuren en goud decors. Afmeting: 14 x 6 x 2,5 cm. In goede staat.