Drie miniaturen met ivoren lijsten, deels geschilderd op ivoor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 9 - 10 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. 'Moeder met kind'. Naar Italiaanse meester. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 74 cm. In goede staat.
Een stel 19e eeuw, Brusselse vazen met handbeschilderd floraal-, figuren- en goud decors. Eén vaas, twee stukken bij basement gelijmd. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Stel plated kaarskandelaren in empire-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.26 cm. In goede staat.
Drie oude wandelstokken met messing grepen en glazen drankflacon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 - 90 cm. In goede staat.
Hoge kwaliteit geëmailleerde pillendoos met rozen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 2,7 x 5 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Corpus Christie. Eén maal bronzen kruis, ca. 1900. Eén notenhouten corpus, 19e eeuw. Eén ivoorlook imitatie kruis, ca. 1900. Afmeting: 24 - 41 cm. In goede staat.
Stel vergulde antieke kaarskandelaren met figuren. Compositie metaal. Circa: 1900. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Louis Seize mahoniehouten theekist. Afmeting: 12,5 x 13,5 x 11 cm. In goede staat.
Geheel glazen Art Deco lamp. Circa 1920. Eén minimale chip aan rand. Afmeting: 37 x 19 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese parelmoer snijstukken met houtgestoken consoles (één beschadigd). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 20 x 4 cm. In redelijke staat.
Vergulde messing lijst met edelstenen. 19e Eeuw. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.
Groot antiek inbouw-slot met sleutel. Functionerend. Renaissance, 17e eeuw. Afmeting: 30 x 16 x 3,5 cm. In goede staat.
Achttien diverse antieke Romeinse munten. Bodemvondsten. Afmeting: ø 1 - 2 cm. In redelijk/goede staat.
Twee rollen € 2,- (euro) munten à 25 stuks, 2013. Afmeting: 6 x 5,5 x 2,5 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse 'Carl Hartman' porseleinen pop. Nr.: 3.30. Circa 1910. Pop heeft geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse spiegels> Eén mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. Eén Louis- Philippe notenhout. Afmeting: 168 x 93 cm. en 130 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Engelse wortelnoten bijzet-tafel met gecontourneerd blad Gesigneerd 'Made by Reprodux Bevan Funnel Ltd. Newhaven England'. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 40 cm ø. In goede staat.
Oude Perzische wandzak in de kleuren: Roodbruin/creme/blauw. Afmeting: 183 x 96 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed in de kleuren: Bordeaux rood/creme/blauw. Afmeting: 187 x 128 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met Arabische symbolen en florale decors. In de kleuren: oker, blauw, licht bruin, zwart etc. Afmeting: 164 x 258 cm. In goede staat.
Antiek Frans gesigneerd bronzen figuur. 'Drie musicerende putti's'. Gesigneerd 'Clodion'. Op rood marmeren basement. Na-gietsel. Circa: 1900. Afmeting: 22 x 20 x 14 cm. In goede staat.
Oude bronzen figuur. 'Zeeman op uitkijk'. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Brons gegoten hond. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 24 x 9 cm. In goede staat.