Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Chinese bloempotten
Resultaat: 40 EUR

Twee grote Chinees porseleinen bloempotten met florale en fruit decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 27,5 cm ø. In goede staat.

Zilveren rammelaar met benen bijtstuk
Startprijs 160 EUR

Zilveren staaframmelaar, 833/000 met benen bijtstuk. Bolle rammelaar met parelrand en opengwerkte rand met cirkels en kruisjes. Bevestigd op een benen handvat. Tevens voorzien van kleine zilveren ring...

2 Imari bekers, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR

Twee antieke Imari porseleinen drinkbekers. Circa: 1800. Eén beker haarscheur + chip. Afmeting: 9 x 8,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Documentenkist
Resultaat: 450 EUR

Koloniale teakhouten documentenkist (kapiteinskist) met bronzen beslag, origineel slot en sleutel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 35 x 19 cm. In goede originele staat.

Beschilderd dekseldoosje
Startprijs 50 EUR

Antieke Russische lakwerk tabaksdoos met arreslee en figuren decor op deksel. (binnen-in deksel gestempeld). Circa 1880. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Koperen melkbus met trechter, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR

Grote messing melkbus + trechter, 18e - 19e eeuw. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.

Eiken broodspinde
Resultaat: 250 EUR

Duitse, 18e - 19e eeuws één-deurs eikenhouten broodspinde op sledepoten met slot en sleutel. Afmeting: 93 x 45 x 83 cm. In goede staat.

Buffetkast met snijwerk, ca. 1800.
Resultaat: 170 EUR

Antiek Hollands eikenhouten Renaissance-stijl buffetkast met twee lades en twee deuren. Circa 1800. Afmeting: 99 x 120 x 53 cm. In goede staat.

Tafel (gestoken)
Resultaat: 325 EUR

Zeldzame Oosterse houtgestoken siertafel met draak, Foo-hond, grote vogel, koppen etc. . Octagonaal bewerkt blad met ranken decor. 20e Eeuw. (China of Indonesië). Afmeting: 81 x 66 x 64 cm. In goede s...

Engelse vleesschotel, blauw
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Engelse keramieken vleesschotel met chinoiserie decor. Eén chip. Circa: 1900. Afmeting: 45 x 36 x 4 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren hanger, fuchsia.
Resultaat: 30 EUR

Handgemaakte zilveren hanger, 835/000, in de vorm van een fuchsia. Grootte 7x3cm. ca 12,8 ram. In goede staat

2x Mes, Citrus/Vismes.
Startprijs 30 EUR

Bijzonder citrusmes met dubbele zaagkant en gebogen punt met zilveren heft. 835/000. Mr. Kempen en Begeer Zeist/Voorschoten/Zoetermeer. En één plated vismes met florale graveringen en parelmoer heft, ...

Biedermeier koekdoos met schotel
Startprijs 50 EUR

Twee maal 19e eeuws porselein. Ongemerkt. Frankrijk. Eén maal koekdoos + onderschaal. Eén maal schaal, handbeschilderd. Afmeting: 20 -34 cm. In goede staat.

Lot van 16 stuks 19e eeuws porselein.
Startprijs 50 EUR

Lot van zestien stuks 19e eeuws porselein. Onder andere: Negen 'Familie Verte' kommetjes, drie soeplepels, vier schotels (divers). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -15 cm. In goede staat.

2 Gestoken panelen
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse houtgestoken panelen met naakte figuren. Neo Renaissance. Afmeting: 34 x 53 x 2 cm. In goede staat.

3 Delen tin.
Startprijs 30 EUR

Drie delen antiek Duits tin. Eén tinnen bierpul met gemonteerde zwaan, circa 1800, (brede basement). Eén zeskantige kruik, circa 1800. Eén vroeg 19e eeuwse theekan. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/g...

Boek 'Bismarck'.
Startprijs 80 EUR

Antiquarisch Duits boek 'Fürst von Bismarck in Friedrichsruh' von C.W. Allers Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Met vele afbeeldingen. Afmeting: 50 x 37 x 2 cm. In redelijk/goede staat.

Gestoffeerde Franse stoel
Startprijs 80 EUR

Gestoffeerde Franse armleunstoel met mooie stoffering en originele witte lacque polychromie. Begin 20e eeuw. Afmeting: 100 x 64 x 74 cm. In goede staat.

5 x Achthoekige bordjes.
Startprijs 80 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale schotels met pagode in landschappen decors. Drie goed, twee kapot. Afmeting: 2 x 10 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

Doos met blauw/wit porselein.
Startprijs 60 EUR

Antiek Duits 'Zwiebelmuster' serviesgoed. Divers gemerkt. Circa: 1900. Bestaande uit: Theepot, tuit gelijmd. Twee grote schalen, twee kleine ovale schalen, twee suikerpotten, melkkan, vijf eierdoppen,...

Beeldje, 'Ekster'.
Startprijs 40 EUR

Grote oude 'Bing en Gröndahl' porseleinen ekster. Staart gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 30 x 7 cm. In matige staat.

Mahoniehouten klaptafeltje
Startprijs 125 EUR

Antieke mahoniehouten tilt-top bijzettafel 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, Afmeting . 72x76x56cm In goede staat.

Zwarte Louis Philippe etagere
Startprijs 95 EUR

Zwarte, 19e eeuw, Louis Philippe etagere op koperen wielen. Circa: 1870. Afmeting: 133 x 48 x 30 cm. In goede staat.

Vergulde zilveren lepel, Russisch.
Resultaat: 20 EUR

Russische vergulde zilveren lepel met geëmailleerde steel. 875/000. Afmeting: 12,5 x 4 cm. Ca. 14,5 gr. In goede staat.