Twee 19e eeuwse Japanse cloisonne vazen met florale en vogel decors. Afmeting: 23,5 x 14,5 cm. In goede staat.
Deens zilver verguld kerstcouvert. 925/000. Bestaande uit een lepel en vork met emaille versiering. Ontwerp: I.B. Apang Olsen, 1973. Mt. A. Michelsen. Ca. 100 gr. Lengte: 16,5 cm. In goede staat.
Groot modern keramiek gebakken figuur met glazuur. Gemerkt M.K.B. 'Meisje in regenkleding'. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Zilveren bowl of boerenjongenslepel, ovale bak met dubbele schenktuit, lange gecontourneerde steel met florale graveringen. 835/000. Schoonhoven. Anno 1903. Lengte: 25 cm. Ca. 44 gr. In goede staat.
Zwarte antieke Franse marmeren lectura pendule, circa 1880 Napoleon III. Met verguld bronzen versieringen en achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. (één pootje los). Afmeting: 38 cm. In go...
Grote antieke Franse empire pendule, circa 1830. Wit Carrera marmer met vuurverguld brons. (basement voorkant scheur). Goede vergulding. Achtdaags, halfuur-slag met touwtjesslinger. Afmeting:35x15x 53...
Kapspiegel gemaakt van zilveren tasbeugel met breischede. Ovaal gecontourneerde open tasbeugel, empirestijl met zwanen en palmetrand, met spiegel, bevestigd aan een breidschede met getrembleerde bewer...
Drie zilveren tafelborstels, 833/000. Drie ovale tafelborstels, 2 voorzien van een rand met biedermeier bewerking en in het midden een voorstelling met figuren, MT.: o.a. Firma Dahlia, Amsterdam en e...
Zilveren roomstel, 835/000, bestaand uit melkkan en suikerbak: model parelrand met bolprofiel, Importeursteken: D.Aubert 's Gravenhage. ca 410 gram. ø12x14 en 14x8x9cm. In goede staat
Franse Louis Seize pendule met twee-kleurig marmer wit-zwart, en vuurvergulde ornamenten. 'Robin a Paris'. Circa 1800. Eén ornament op zuil mist. Pendule heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag, touwtje...
Twee mooie octagonale Imari porseleinen borden met goud en floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 20,8 x 20,8 cm. In goede staat.
Fraaie met ruitvormige bewerkte zilveren naamkaartdoos met korrelquinoche. 835/000. Importeursteken: N.S. Gotlieb, 's-Hertogenbosch-Amsterdam. Afmeting: 11 x 8 cm. Ca. 149 gr. In goede staat.
Zilveren beugel, 833/000, met kralentas. Gecontourneerde tasbeugel versierd met getrembleerde bewerking in Biedermeierstijl. jl.: I:1868. De beugel is intact, kralentasje is kapot. 10x12cm.
Armband met granaat en geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 4 rijen gefacetteerde granaten, ø 5 m, bevestigd aan een langwerpige geelgouden sluiting met 3 granaten, gouden eindstukken en een veil...
Antiek Japans porseleinen servies, divers. Circa 1920. Bestaande uit drie theekannen , vier melkkannen, twee suikerpotten, vier grote borden, vier kleinere borden, twee dekseldozen + kom. (minimale ch...
Oude Duitse 'Kundo' jaarpendule onder glazen stolp. Circa: 1920. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Swarovski jaarstuk 2000: Columbine. Uitgevoerd in helder kristal met gematteerde nek, armen en hoofd. In de linkerhand een masker van geel kristal 21,5x10,5cm. Inclusief bijbehorende plaquette, in ori...
Antieke Weense wortelnoten pendule met geëboniseerde lijsten. Circa 1820. Origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle reiskist met koper-inleg. Circa 1870, Napoleon III. In originele ongerestaureerde staat. Koperwerk intact, minimale beschadigingen houten kist. Afmeting: 15 x 29 x 22 cm. In r...
Collier van gefacetteerde granaatkralen, verlopend in grootte, voorzien van geelgouden sluiting, 585/000, ø 5-10mm. Lengte 52 cm.
Antieke eikenhouten gestoken Engelse staande klok met florale intarsia in medaillon deurtje. Circa: 1800. (pagode kap). 'Hall Sleaford'. Mooie gave wijzerplaat. Achtdaags + seconden. Afmeting:45x25x 2...
Prachtige Nederlandse lederen politie helm met lederen binnen-helm. Eerste helft 20e eeuw. Gedateerd met stempel '1938'. Afmeting: 24 x 24 x 18 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame antieke Amerikaanse vrijmetselaars plated degen met heilig kruis en ivoren heft. Op lemet: 'Momento Mori, doodskop, The Molilley & Co., Columbus Ohio'. Afmeting: 97 cm. In goede originele sta...
Frans 'Coupe Chou' zwaard Neuchattel Nr. 2166 met messing heft. Circa 1840. Afmeting: 62,8 cm. In zeer goede staat.
WO II lichtkogel seinpistool. 1943. 'U.S. Property Pistol pyrotechnic M-8'. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Oude Engelse politie helm (na 1963). 'Middlesbrough police'. Afmeting: 21 x 29 x 22,5 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Engelse politiesabel met messing en roggehuid heft. In origineel lederen schede. Circa: 1850. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Antieke bajonet met gravure. Vermoedelijk België/Frankrijk. 'Mre d'Armes de St. Etienne Aout 1875 Nr. 62730'. Mooie patina. Afmeting: 65,5 cm. In goede staat.
Oude decoratieve sabel en lederen geweerholster voor officier te paard. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 57 - 87 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke koperen kruithoorns. Onder andere: 'E. Pluribus Unum'. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.
Amerikaanse bajonet (?) Onduidelijk gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Grote Kukhri Gurkha dolk. Nepal. In lederen schede. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Oude Venetiaanse dolk in messing met leder schede. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 35,5 cm. In goede staat.
Duitse bajonet, WO II. Gemerkt met weegschaal en 'ACS'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Grote Duitse bajonet WO II met zaag lemet. Voor M 98. Eerste helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 50,7 cm. In goede staat.
Kruithoorn van koper en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Militaire landkaart op linnen van Nijmegen. 'Commandant v.d. Werff, 11e regiment infanterie' (datum onduidelijk). Afmeting: 49,5 x 40 cm. In goede staat.
Ongebruikt Hollands 'Vredestein' gasmasker. Compleet met beschrijving. Afmeting: 31,5 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Swarovski Pluto (692344), uit de serie "Disney Showcase Collection", gemaakt van helder gefacetteerd kristal en Jet kristal ogen, staart en neus. 11x9x4cm. Inclusief originele doos en in goede staat.
18e Eeuws Duitse notenhouten Barok opzet vitrinekast met bandintarsia. Circa 1780. Originele sloten en beslag, één slot mist van lade. Oudere restauratie + wormbeval. Afmeting: 120 x 65 x 220 cm. In ...
Collier van parels en gitten. Collier met 3 rijen. een rij bestaande uit gefacetteerde gitten, ø 10-12mm, en een snoer bestaande uit zoetwaterparels, ø 10 mm, en een gemengd snoer met parels, granaat ...
Oud glazen servies met bladgoud en florale emaille decors, 20e eeuw. Het servies bestaat uit een stopkaraf en zes hoge glazen. Afmeting H. 17 /45 cm.In goede staat.
Acht prachtige 19e eeuwse mondgeblazen wijnglazen met goudrand. Glazen hebben een brede voet en zijn licht geribt. Afmeting: 15,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Vijf maal kunstglas. 20e Eeuw. Vier maal paper-weights, onder andere: één maal Sea glass Bruk, design Renate Stock. En één maal vaas Nagel Glas met bloemen decor. Afmeting: 5-17 cm. In goede staat.
Tien oude messing deurkloppers met leeuwenkop. Afmeting: 15 x 11 x 4 cm. In goede staat.
Twee Chinese houtgestoken armleunstoelen met draken en hemel decors. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 57 x 60 cm. In goede staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire theestoof met originele messing binnenbak, theelicht en ketel. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten kabinet met rocaille in de koplijst en verguld bronzen beslag. Circa 1780. Mooie patina. Afmeting: 240 x 190 x 54 cm. In goede staat.
Swarovski SCS Gekko (905541), gelimiteerde uitgave van groen kristal met zwarte ogen en rode accenten op de kop. Inclusief originele doos en in goede staat
Prachtige 19e eeuwse Engelse wortelnoten Davenport (Captainsdesk) met diverse lades, schrijfblad en opbergvakken. Afmeting: 81 x 53 x 56 cm. In goede staat.
Twee maal glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal bowlpot met sleef. Eén maal kaasstolp. Afmeting: 19 - 33 cm. In goede staat.
Twee delen antiek tin. Eén bonbonniere dekseldoos, Kurz Tiel Holland en een 18e eeuwse kruik. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek Duits tin. 19e - 20e Eeuw. Eén keramieken deksel-bierpul. Twee olielampen. Eén schroefschenkkan. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Twee oude Oosterse marmeren boekensteunen met boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse zeldzame Chinees porseleinen Kang Xi borden met florale decors. Afmeting: 3 x 22,3 cm ø. In goede staat.
Antieke messing vier-delige haardset. Circa: 1900. Afmeting: 67 x 26 x 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen deksel-schenkkannetje met figuren en landschap decor. (Chine de commande?). Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen. 'Koalabeer met jong' en 'Everzwijn'. Afmeting: 2,5 x 1,5 - 3 x 3 cm. Totaal ca. 48 gr.
Oude Oosterse gegraveerde benen paardenschedel. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 15 x 20 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Opengewerkte staafbroche met in het midden een rond gefacetteerde granaat, ø 12,5 mm, in geschulpte rand met getorste bewerking. 45x18 mm. ca 5,6 gram. In goed...
Groot lot 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed met diverse decors + merktekens. Dertig delen. Interessant lot met fijngeschilderde decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -12 cm. In goede sta...
Zes oude/antieke figuren. Eén maal gesigneerde olifanten boeddha. Eén bronzen lachende boeddha. Eén bronzen Afrikaanse figuur. Eén maal Romeins brons. Eén liggende figuur, metaal. Afmeting: 3 - 15 cm....
Groot Duits Sitzendorf porseleinen figurengroep, 3 delig, 20e eeuw. Minimale beschadigingen modelijk.Cond. Goed 44x50x25cm
Zilveren bonbonschaaltje, 833/000. Ovaal bonbonschaaltje versierd met floraal decor, met 2 greepjes in de vorm van een bloemenrank, staand op 4 vierkant verlopende pootjes. MT.: Bijkamp & Co. Steenwij...
Grote Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. 'Bij theetafel'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 19 cm. In goede staat.
Drie miniaturen met ivoren lijsten, deels geschilderd op ivoor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 9 - 10 cm. In goede staat.
Drie zilveren armbanden, één rinkelband, 835/000, met driehoekig geslepen decor, 6 mm, een bolle slavenband, 835/000, 8 mm, en een slavenband, 925/000, met bollen en parelrand, voorzien van veilighe...
Twee grote antieke Chinees porseleinen dekselvazen met figuren en florale decors. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 26 cm ø. In goede staat.
Kralen beursje met zilveren beugel, 833/000. Gecontourneerde beugel met gegraveerde versieringen bestaande uit krullen, bladmotief en gepionteleerde ruiten. Gerestaureerde breuk bij de zijde van de dr...
Stel plated kaarskandelaren in empire-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.26 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Duits porseleinen serviesgoed. Gemerkt met 'H' in ruit. Bestaande uit onder andere: Drie schalen, theepot (tuit gerestaureerd), twee melkkannetjes, suikerpot, negen borden, comfoor, b...
Zilveren pepermuntdoosje, 835/000. Vierkant gecontourneerd doosje met scharnierend deksel met biedermeier graveerwerk op de bovenzijde. De rand is voorzien van vertikale lijngravure,MT.: Niekerk, groo...
Hoge kwaliteit geëmailleerde pillendoos met rozen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 2,7 x 5 cm ø. In goede staat.
Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. Handbeschilderd onder glazuur. Met Jugengstil kleuren. 'Die drei partzen'. Hals mogelijk gerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 17 x 18 cm. In redelijk/...
Drie antieke Corpus Christie. Eén maal bronzen kruis, ca. 1900. Eén notenhouten corpus, 19e eeuw. Eén ivoorlook imitatie kruis, ca. 1900. Afmeting: 24 - 41 cm. In goede staat.
Zilveren tasbeugel, rechthoekig model versierd met strakke krullen en guirlandes. Louis XVI-stijl. Voorzien van een keur voor vreemde werken. Breedte beugel 14 cm. In goede staat.
Zeer grote Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. 'Der Alte Fritz Augustus Rex'. 20e Eeuw. Gesigneerd 'Schadon'. Rechter schouder bakfout bijgewerkt + stok mist. Afmeting: 77 x 33 cm ø. In redelijke sta...
Klaas Bernink (1986). 1913 - 1996 Enschede. 'Wijds landschap met sloten Kolderveen bij Giethoorn'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Grote Duitse polychrome keramieken plaquette. Circa 1910. Plaquette heeft voorstelling van musicerende kinderen in landschap. Restauraties aan rand. Afmeting: 48 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Stel vergulde antieke kaarskandelaren met figuren. Compositie metaal. Circa: 1900. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Louis Seize mahoniehouten theekist. Afmeting: 12,5 x 13,5 x 11 cm. In goede staat.
David Schulman. 1881 - 1966. 'Riviergezicht met boerderij en paarden'. Verso D. Schulman, Laren, N.H. 1924. 'Tegen avond na regen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 70 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Delftse polychrome beschilderde tabakspotten. Gemerkt 'De Klaauw', maar vermoedelijk rond 1900. Afmeting: 38 x 20 cm ø. In goede staat.
Reuzen 'Westerwald' keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.
Naar Gerard ter Borgch. 'Oud Hollands interieur met figuren. Olieverf op linnen. Met zeer grote imposante barok lijst. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.
Geheel glazen Art Deco lamp. Circa 1920. Eén minimale chip aan rand. Afmeting: 37 x 19 cm ø. In redelijk/goede staat.
J.J.H. van Leeuwen, Den Haag. 'Zomers impressionistisch strandgezicht met vele figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese parelmoer snijstukken met houtgestoken consoles (één beschadigd). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 20 x 4 cm. In redelijke staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. 'Havengezicht Rotterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In redelijk/goede staat.
Vergulde messing lijst met edelstenen. 19e Eeuw. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met schelpen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Groot antiek inbouw-slot met sleutel. Functionerend. Renaissance, 17e eeuw. Afmeting: 30 x 16 x 3,5 cm. In goede staat.
Achttien diverse antieke Romeinse munten. Bodemvondsten. Afmeting: ø 1 - 2 cm. In redelijk/goede staat.
Modern vloerkleed door Hannes D'Haese. 1965 - , Met certificaat. Afmeting: 230 x 170 cm. In goede staat.