Baume Mercier horloge, stalen damesmodel, baumatic, met stalen schakelband. Voorzien van dagaanduiding met vergrootvenster. ø 25 mm. Bandbreedte verlopend 7-13 mm. Kastnummer 747316 1215. In redelijk ...
Geelgouden zakhorloge, 585/000, met witte emaille wijzerplaat. met geelgouden voor en achterplaat, en een metalen stofdeksel. Secondewijzer ontbreekt en minutenwijzer is afgebroken, glas ontbreekt. g...
Eén antieke Art Nouveau keramieken vaas, Nr. 8137 III. Circa: 1915. Afmeting: 20 x 20 cm ø. Eén keramieken bowl pot met putti, Nr. 2025. Circa: 1930. Afmeting: 37 x 25 cm ø. In goede staat.
19e - 20e Eeuws Delfts tegeltableau, 6-pas met kat in landschap. Afmeting: 27 x 41 cm. In goede staat.
Divers plated bestek: Eén kindervork met inscriptie, één vorkje + lepeltje met zonnebloem op steel, één suikerschep met vleugelbak en steel bekroond met wapen van Oldenzaal, één kwartslepel bekroond m...
Twee grote oude Delftse Porseleyne Fles keramieken vazen. Gemerkt en genummerd. Circa 1930. Betreft: één knobbelvaas en één dekselvaas. Afmeting: 49 - 58 cm. In goede staat.
Drie grote Delftse Porseleyne Fles keramieken sier-wandborden met gecontourneerde omranding. Eerste helft 20e eeuw. Twee maal naar Rembrandt en één maal naar Frans Hals. Afmeting: 41 cm ø. In goede st...
Zilveren suikerbak met schep, 835/000, in de vorm van een kolenkit versierd met biedermeier graveerwerk op ronde voet met een bijbehorende schep. 15x7x12 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen gember coupe met deksel voorzien van omgeslagen gecontourneerde rand en amandelslijpsel staande op fraaie zilveren 835/000 gecontourneerde voet, met dubbele knoop en biedermeier gr...
Twee antieke eikenhouten Mechelse stoelen met snijwerk en nieuwe stoffering (leeuwenkoppen). Circa: 1880. Stoel is twee keer gerestaureerd. Afmeting: 96 x 44 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollandse eikenhouten miniatuur kinderkabinet. Afmeting: 68 x 30 x 54 cm. In goede staat.
Hollands antiek mahoniehouten Louis Philoppe penantkast met gebogen front (zijkanten krimpnaad). Circa 1870. Afmeting: 103 x 45 x 100 cm. In redelijk/goede staat.
Haber Haifa (Israël), 1952. Naife school. Titel: Seder (= Maaltijd). Joods gebruik. Olieverf op paneel. Afmeting: 77 x 49 cm. In goede staat.
Edmund Caldwell 1897. 1852-1930. 'Bewapende Afrikaanse ivoorhandel karavaan'. (sepia met ophogend wit). Sepia op papier. (kleine vochtvlekjes) Afmeting: 21 x 35 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. 'Meisje bij kind in bed'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Fijne bolle ring, wat hoger oplopend met in het midden een briljant geslepen diamant, ca 0.04 crt, SI-W. ca. 3.4 gr. ø 56. Breedte 6,5 mm. Nieuwprijs €298,-
Geelgouden oorstekers, 585/000, met 18 Diamanten. Oorstekers in de vorm van een ruit, honingraat, met 9 diamanten per oorbel. Totaal ca 0.36 crt P/W. De oorstekers zijn tevens voorzien van een clip. ø...
Groot antiek Chinees porseleinen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Wijsheer met staf en vogel. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees porseleinen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt. Chinese heer met kind. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Geelgouden cameebroche/hanger, 750/000. Ovale hanger met uitgewerkte gouden rand met bloemmotief voorzien van een uitgesneden schelpcamee met een portret van een vrouw. 38x45 mm. ca 16,4 gram. In goe...
Collier van gefacetteerde gekleurde agaatkralen, ø 8 mm. Bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. ø 9 mm. Lengte 41 cm.
Kristallen beschuitbus met onderschotel met zilveren knop. Beschuitbus versierd met o.a. amandelslijpsel voorzien van deksle met zilveren knop met parelrand, geplaatst op een onderschotel met geschulp...
Drie Duitse 'Fayence' bierpullen met tinnen deksels. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duitse 'Fayence' bierpul met naam, datering 1784 en bronzen medaillon voorstelling met steigerend paard in roccailles op deksel. Afmeting: 23 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Zeer grote antieke gesigneerde ivoren Geisha met bloemen (Japan). Afmeting: 57,5 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten empire naaitafel met wolhouder en vakverdeling. (Fineer schade aan blad). Afmeting: 72 x 50 x 39 cm. In redelijke staat.
Jugendstil hangkastje met twee deurtjes en twee lades en schappen. Circa 1915. Afmeting: 73 x 60 x 15 cm. In goede staat.
Granaatcollier met GG 585/000 antieke sluitingen. Collier 4 rijen bestaande uit olijfvormige granaatkralen met grote vierkante streeksluiting met bijbehorende eindstukken, 27 mm, met filigrain en flor...
Grote geelgouden peervormige hanger, 585/000, met granaat. Lange hanger, 40 mm, met in het hangeroog 2 granaten en in de grote peervormige hanger een peervormige granaat met daaromheen 10 ronde granat...
Twee antieke Hollandse kinderstoelen met biezen zittingen. Circa 1900. Eén maal eikenhout, één maal beukenhout. Afmeting: 63 - 70 cm. In goede staat.
Kristallen odeurflacom met zilver, 835/000, in cassette. gecontourneerde kegelvormige flacon op zilveren geschulpte voet. Voorzien van zilveren rand, kraag en bolle dop met graveerwerk. De flacon zit ...
Zes zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met vogels in het huisje decor. Eén bord met twee haarlijnen, één bord haarlijn, één bord haarlijn + chip, één bord haarlijn, gelijmd, één bord...
Oude/antieke Chinees porseleinen opengewerkte vaas met keizerlijk geel en draken decors. Gemerkt. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.
Antieke Japanse ivoren beeldengroep met rondom zes figuren verwerkt. Gesigneerd. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites.
Antieke cloisonné wandschotel met paradijsvogel en florale decors. Circa: 1900. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.
Collier met 2 rijen turkooiskralen, ø2-4 mm, bevestigd aan een geelgouden ovaal slotje met geschulpte rand en een kleine turkoois in het midden ( entree ontbreekt). En een klein geelgouden speldje met...
Collier en hanger, zilver rosé, 925/000, met lapis lazuli. Collier met een staafjesschakel met daaraan een vierkante hanger met lapos lazuli, 29x17mm. Lengte 40 cm. ca 10,2 gram
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschalen met blauwe florale decors. Gemerkt. Eén bijgeschilderd. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans palissanderhouten bijzettafeltje met twee lades, verguld bronzen beslag en florale intarsia op blad. Eén slot mist. Afmeting: 74 x 48 x 33 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse mahoniehouten eettafel met gaaf mahoniehouten fineer blad, met lichte fineerschade Afmeting 75x115cm. In goede staat
Vier-delige met bloemen beschilderde mini-set met goud decor. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 56 x 41 cm. In goede staat.
Oude bewerkte Chinese bronzen wierrookbrander met Foo hond, olifantkoppen + graveringen. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 16 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees koperwerk van hoge kwaliteit. Eén maal kopergeslagen kom. Eén maal kopergeslagen ghendi met gravering en fijne zwaluwstaart verbinding. Afmeting: 9 x 18,5 cm ø + 21 x 18 x 16...
Duitse handbeschilderde porseleinen sierschaal met opgewerkte bloemen, in Barok-stijl. Genummerd en gemerkt. Afmeting: 17 x 23 x 30 cm. In goede staat.
Oude Duitse 'Meissen' porseleinen knobbelvaas met goud decor. Handgemaakt 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Barok wandkandelaren. Vier-lichts. Afmeting: 42 x 40 x 26 cm. In goede staat.
Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Man met lange baard'. 'Handbemalt Sweta'. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Rood/creme. Afmeting: 154 x 88 cm. en 152 x 100 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Perzisch kleed in de kleuren: Rood, blauw, creme etc.. Behoeft reiniging. Afmeting: 230 x 138 cm. In redelijke staat.
Ronde kristallen schaal met geschulpte rand, ster en bloemslijpsel en een ster op de bodem. Voorzien van zilveren beugel met parelrand. 833/000. Mt.: onduidelijk jl.:C: 1912. ø19x16cm. Enkele chips. ...
Geelgouden broche, 585/000, met bloedkoraal. Ovale broche met geschulpte rand met graveerwerk. In het midden in een opstaande rand bezet met een ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal, 25x20 mm. ca 2,3 ...
Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Ovale hanger met krullen, bezet met een grote ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal, 11,5x18mm, 20x40mm.ca 5,1 gram. In goede staat
Kristallen kaarsenkroon met 5 armen en druppelvormige pegels. Circa: 1900. Afmeting: H 95 cm ø 65 cm. In goede staat.
Zeer grote Duitse historisme handbeschilderde petroleumlamp met voet + reservoir. Huwelijk. Circa: 1800. Afmeting: 80 x 26 cm ø. In redelijke staat.
Vier oude Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figuren (bergofficieren). Handbeschilderd. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Lot oude en antieke tabakspijpen. Onder andere: Drie porseleinen pijpen, imkerpijp etc. Afmeting: circa 16 - 60 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse keramieken kat en hond. 20e Eeuw. Eén maal porseleinen kat met glazen ogen, gemerkt 'N' met kroon. Eén maal keramieken herdershond, genummerd. Circa: 1930. Pootje gelijmd. Afmeting: 22 - ...
Vier oude Duitse dresden porseleinen figuren, Reservist Fehi. 20e Eeuw. handbeschilderd door A.H.Aarst. Een hand afgebroken verder goed. 16-21 cm. Cond.:Redelijk/ Goed
Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. 'Meisje met lantaarn'. Door 'Cartinet'. Circa: 1900. Bevestiging zit los. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur naar Guilliaume Coustou. 'Stijgerend paard met menner'. Afmeting: 25,5 x 23 x 9 cm. In goede staat.
Twee zilveren Art Deco vleesvorkjes, 833/000, met opengewerkte puntvormige steel met klavermotief. jl.:P1925. Lengte 14 cm. ca 32 gram. In goede staat
Oude Tiffany-stijl tafellamp met bronzen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 34 cm ø. In goede staat.
Grote houtgestoken figuurlijke tafellamp. 'Boer met klompen en duiven in zijn hoed'. Circa: 1950. Afmeting: 85 x 46 cm ø. In goede staat.
Stalen verguld collier, M&M, Moments edelstaal, gemaakt uit massieve ronde schakels, ø 10 mm, voorzien van fantasie karabijnsluiting. lengte 44 cm.
Stalen vergulde armband, M&M, Moments edelstaal, gemaakt uit massieve ronde schakels, ø 10 mm, voorzien van fantasie karabijnsluiting. lengte 20,5 cm.
Vier oude Fürstenberg porseleinen figuren. Handbeschilderd sweta, 20e eeuw. 19-22 cm. Cond.: Goed
Vijf oude Duitse Fürstenberg porseleinen figuren, 20e eeuw. Handsbeschilderd door Sweta. 19-23cm. Cond.:Goed
Antiek Frans compositie metalen beeld. 'Matroos op boeg'. Circa 1890. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antiek Neo-Renaissance gietijzeren haardset met twee vuurbokken en voorscherm. En vier-delige haardset met figuren. Afmeting: 32 - 107 cm. In goede staat.
Lot met diverse 19e eeuwse wandtegels, hoofdzakelijk mangaan-kleurig, vaas decor. Meest beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.
Bronzen vogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd 'Francois Pompon'. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Bronzen buste van een vrouw in klederdracht met hoofdbedekking. Circa 1900. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gelithografeerde blikken kindernaaimachine. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 20,5 x 11 cm. In zéér goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, in de vorm van een hondenkar. Een klein model met een kar, 4x2,2x3,5cm. MT.: J.Weeda, Haarlem, 1969-1990 en een racekar met hond, MT.: Onduidelijk. 5,4x1,5x3,5cm. T...
Voor-oorlogs, negen-delig, porseleinen kinderserviesje met olifanten decor. Circa: 1930. Ongemerkt. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 3 - 13 cm. In goede staat.
Grote antiek pop, Duits porselein, ca 1920 Heubach Koppelsdorf 267.8 D.R.G.M. Thuringia, papiermaché lichaam en gipsen been. Kapotte vinger en teen, 57 cm. Cond.: Redelijk/goed
Drie oude/antieke ivoren vazen. Twee maal Jugendstil bewerkt met bloemen en teksten, 1916. Eén maal olifant met bloem en slangen, circa 1930. Afmeting: 16-24 cm. In goede staat.
Voorzien van origine...
Twee oude/antieke ivoren Indische olifanten met menner op houten basement. Circa 1940. Afmeting: 8 x 9 x 4 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites.
Veertien zilveren theelepels, 835/000, met gecontourneerde steel met Biedermeier graveerwerk. MT.: P. van Oostrum, Schoonhoven, 1941-heden, Lengte 10 cm. Ca 128 gram. Eén lepel wat uit model, verder i...
Zilveren tafelstoffer, 835/000 Hollands. Ovale tafelborstel met een voorstelling van een landschap met molens, voorzien van een rand met bloemen en krullen. MT.: Firma Dahlia, Amsterdam, jl.: V:1930. ...
Oude Chinese Yixing theepot met gegraveerde tekst en florale decor. Gemerkt op bodem. 19e - 20e eeuw. Afmeting: 7 x 18 x 13 cm ø. In goede staat.
Drie oude Chinese jade snijwerken op houten sokkels. 20e Eeuw. Twee maal Foo honden, goed. Eén maal Geisha, beschadigd. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Hollandse messing Barok-stijl wand/hangkandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 42 x 31 x 43 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse figuren in de vorm van putti. Compositie metaal. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Chinees porseleinen olielampje in olifantvorm. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld, van een klok, Engel (boog mist), 19e eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco teckel op marmeren voet. Circa 1935. Afmeting: 7 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Jacob Ritsema. 1869 - 1943. 'Landschap met houten huisje aan het water en boerin'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd religieus 19e eeuws schilderij. 'Abrahams offer'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 28 cm. In goede staat.
Frans Baayens, 1896 - 1947 Enschede. 'Twentse watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Antiek waaiervormig messing haardscherm. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting:H. 60 cm. In goede staat.
Drie stuks 'Tiffany-stijl' tafellampen met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 37 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek glaswerk. Eén maal 19e eeuws bokaalglas met goudrand. Eén maal 19e eeuws handbeschilderde flacon. Eén maal stopkarafje uit de 20e eeuw. Eén maal schenkkannetje, robijnrood. Afmet...
Aparte oude Chinees porseleinen dekseldoos. Turkoois en geel kleurig met fijn geschilderde florale decors. (Gemerkt). Afm. 5x10x13 cm. Cond.: G.
Twee Chinees porseleinen olifanten figuren met blauwe decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke bronzen vaas met florale decors en figuren, 19e eeuw. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.