Zilveren gourmetarmband, 835/000, massief model met haaksluiting. Breedte 5 mm, lengte 21,5 cm ca 22,45 gram. In goede staat
Kristallen glas op ronde zilveren voet met 5 zilveren lepels, 835/000, met stadswapen van Amsterdam, Apeldoorn, Leeuwarden en Rotterdam en een lepel met een ooievaar. Totaal ca 64 gram. In goede staat
Drie delig zilveren setje, bestaande uit een zilveren kop en schotel en specerijenbakjes. De kop en schotel, 800/000 zijn versierd met fraai graveerwerk en greep met Egyptisch figuur, ø9x7 cm en 2 spe...
Zilveren ovale mand, 833/000, met geschulpte rand. Voorzien van ajour gezaagde spijlen en krullen, versierd met opgelgde parelrand. De mand staat om een ovale ring met filetranden. MT.: J. Duijndam, L...
Collier en armband van bloedkoraal, verlopend collier van langwerpige bloedkoralen met double sluiting en een armband 4 rijen met geelgouden langwerpige sluiting, 585/000, met 3 ovale bloedkoralen. sl...
Zilveren miniatuur kabinet, 835/000, met gecontourneerde toog en drie lades. Geplaatst op 4 klauwpoten. Het gehele kabinet is versierd met floraal decor. MT.: J.v. Waveren, Haarlem jl.: P:1975. 10x6,5...
Armband van goudsteenkralen met gouden sluiting, 585/000. Armband met 2 rijen gefacetteerde goudsteenkralen, ø 7,5 mm, bevestigd aan een ovale gouden sluiting met geschulpte rand en gravure bewerking....
Zilveren tafelborstel, 833/000, ovaal model met afbeelding van een zeilschip. 10x8x6cm. In goede staat.
Mooie strakke zilveren presenteerschaal, 925/000. Vierkante schaal met hamerslag en omgeslagen brede randen. Geplaatst op vierkante voet. Getekend: Lale. 31x31x5cm. ca 878 gram. In zeer goede staat.
Antieke dolk met hoornen heft en brons. Met floraal gravering en F.J.I. - K-R 1908. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws percussie karabijn (18 mm.) Metaal gereinigd. Afmeting: 97,5 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten geweerrek met lederen geweerkoffer. Circa 1900. Afmeting: 77 - 84 cm. In goede staat.
Nederlandse landmacht helm met lederen binnenhelm en Hollandse leeuw. 1927. Afmeting: 16 x 22 x 25 cm. In goede staat.
Originele Duitse Derde Rijk Luftwaffe officiersdolk met adelaar, hakenkruis en originele portepee. Lemet ongemerkt. Oxydatie schede, en minimaal aan lemet. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuws Frans schijfgeweer. Gesigneerd 'J.N. Beck a Geneve'. Afmeting: 124 cm. In goede staat.
Antiek 18e eeuwse voorlader vuursteen pistool. Gemerkt met 'F.G' op loop. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oostenrijks geweer met militair kamergeweer mechanisme, console buisslot van Augustin. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Duitse vergulde degen met parelmoer belijnde heft en gegraveerde lemet. 'F.F. Hörster, Solingen'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 100,5 cm. In zeer goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 833/000. Gladmodel met balustervormige kolom op ronde voet . MT.: Fa. W.Burger en Zonen, Haarlem jl.:P:1950. ø10x19 cm. Aan één onderzijde is de lak wat los. In goede staat.
Zilveren koordarmband en -ketting, 925/000. Set van een armband en ketting, Breedte 5 mm, lengte 45 en 19,5 cm Totaal ca 40,4 gram
Zilveren lepeldoos, 833/000, met voorstellingen. Rechthoekige lepeldoos, geplaatst op 4 klauwpoten, met een scharnierend deksel voorzien van voorstelling van figuren aan een tafel. De bollopende zijka...
Collier van zoetwater en cultive parels, multicolour, 4-10 mm, bevestigd aan een geelgouden, 585/000, bolsluiting met ribbewerking, ø 10 mm. Lengte 45 cm.
Kristallen coupe met deksel en onderschotel, voorzien van zilveren rand. Fraai geslepen coupe met zilveren rand met parel- en lijndecor en een klokvormige deksel versierd diverse slijpnmotieven. Gepla...
Zilveren pijpencomfoor, rond model, uitgevoerd in Lodewijk XIV-stijl. Het comfoor staat op drie krulpoten met bladversiering op het comfoor en is voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde file...