Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Grote Delftse schotels
Resultaat: 425 EUR

Drie grote Delftse Porseleyne Fles keramieken sier-wandborden met gecontourneerde omranding. Eerste helft 20e eeuw. Twee maal naar Rembrandt en één maal naar Frans Hals. Afmeting: 41 cm ø. In goede st...

Meissen schaal met vos
Resultaat: 400 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen schaaltje met vos (Knauff), circa 1920. Paul Walther, (één klein chip oor). Afmeting: 9 x 14 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Tegeltableau schip
Resultaat: 50 EUR

18e -19e Eeuws Delfts porseleinen tegeltableau met tweemaster, schoener en witjes. Eén tegel gelijmd + chips. Afmeting: 52 x 39 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Hollandse bolvaas
Resultaat: 30 EUR

Grote Hollandse bolvaas van 'De Rijn Zaalberg, Leiderdorp'. Vaas is voorzien van bruin/grijs glazuur. Circa 1930-1960. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Plateelvaas
Resultaat: 90 EUR

Antieke Mobach Jugendstil vaas, circa 1910. Vaas is voorzien van groen glazuur, met rood/gele floraal decor. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Majolica siervaas.
Resultaat: 160 EUR

Grote antieke Majolica Jugendstil siervaas met pauwen en lissen decor. Circa: 1900. Afmeting: 37 x 28 cm ø. In goede staat.

Lot divers Chinees (7 st.).
Resultaat: 35 EUR

Zeven maal oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Twee kopjes 18e eeuw. (goed). Drie kopjes 20e eeuw. (goed). Eén schotel 18e eeuw. (minimale chips). Eén flacon 20e eeuw. (goed). Afmeting: 6 - 12...

Bank met leder
Startprijs 200 EUR

Zeer grote eikenhouten Duitse Biedermeier-stijl lederen beklede bank met twee schuiflades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 260 x 85 cm. In goede staat.

Kast met glas, Mahonie.
Startprijs 500 EUR

Franse mahoniehouten Art Nouveau vitrinekast/secretaire met verguld bronzen versieringen, drie lades en deuren. Bovenste lade is schrijfblad. Circa: 1915. Afmeting: 162 x 82 x 47 cm. In goede staat.

2-Deurs kast, 1890.
Resultaat: 290 EUR

Antiek notenhouten twee-deurskast met lades en houtgestoken deuren. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 185 x 130 x 60 cm. In zeer goede staat.

Lot blikken treinspeelgoed
Resultaat: 160 EUR

Lot blikken treinspeelgoed. Circa 1930. Onder andere: drie Bing personen-wagens met interieur en binnenverlichting, één Bing kolenwagen, één J.K.Co goederenwagen, één Bing plateauwagen, één Loewenbrau...

Grote zilveren schaal
Startprijs 1.500 EUR

Bijzondere grote zilveren schaal, 950/000. Ronde schaal met fijne golvende rand rijkelijk versierd met 19e eeuws, deels gestanst, decor met krullen cartouchen, C-voluten en bloemen. Geplaatst op drie ...

Zilveren servies, 3 delig servies
Startprijs 800 EUR

Zilveren koffieservies. 800/000. Bestaande uit: Koffiekan, melkkan, suikerpot, versierd met een band met bladbewerking en een parelrand. Voorzien van een greep in een S-vorm met hollopende banen. De d...

3 Zilveren miniaturen
Startprijs 50 EUR

Drie zilveren miniaturen, 835/000. Eén teckel, één koffiemolen en één stoel. Ca 30 gram. 4x1,5cm. 1x2,5cm en 3x5cm. In goede staat

Barok schilderij
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. 'Voorstelling naar voorbeeld van 16e eeuw'. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.

Collier van Robijn, Smaragd en saffier
Resultaat: 80 EUR

Collier van kleine gefacetteerde robijn, saffier en smaragden, ø3mm, met een mooi kleurverloop. Bevestigd aan een goud op zilveren karabijnsluiting, 925/000. Lengte 45 cm

Kristallen schotel + karaf met zilveren bodem en bovenrand.
Startprijs 65 EUR

Geslepen kristallen schotel met floraal gematteerd slijpwerk en vliegende vogel decor. Eén karaf met floraal gematteerd slijpwerk en vliegende vogels decor, geslepen stop en een 925/000 sterling zilve...

Witgouden ring met diamant en saffier
Startprijs 950 EUR

Mooie witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Entouragering met in het midden een grote ovale blauw saffier, 10x8 mm, met een rand met 12 grote briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,20 crt...

Zilveren etagere
Resultaat: 40 EUR

Zilveren etagere op ronde voet met kabelrand bovenrand . Deukjes. Afmeting H: 16,5 x ø 7,5 cm. Bovenrand, circa ø 15 cm. In goede staat.

Witgouden ring met briljant
Startprijs 1.400 EUR

Prachtige witgouden rozet ring, 585/000, met ca 35 diamanten. Witgouden ring met een slag met een rozet met 3 randen bezet met briljant geslepen diamanten en in het midden een hoogopstaande zetkast me...

Zilveren Godslamp.
Startprijs 2.100 EUR

Grote zilveren godslamp. 833/000. Strak model, versierd met getorste en geschulpte randen + opgelegde bloemen. MT.: Fa. Th. Jorna & Zoon, Eindhoven, jl.: D:1913. ø30x111cm. ca 2800 gram. In zeer goede...

Zilveren lepeldoos 1906
Startprijs 190 EUR

Zilveren lepeldoos, 833/000, met voorstellingen. Rechthoekige lepeldoos, geplaatst op 4 klauwpoten, met een scharnierend deksel voorzien van voorstelling van figuren aan een tafel. De bollopende zijka...

30 Paar pareloorknoppen
Resultaat: 40 EUR

Lot met 30 paar parel oorknoppen, met zwarte en witte parel, deels met steker en deels met clips.

Parelcollier en armband
Startprijs 20 EUR

Set van parelcollier en armband van zoetwater parels met amethist en carneool kralen en gekleurde parels. Lengte 45cm en 18 cm.