Vijf delen oud aardewerk/glas. Drie maal goudsteen keramiek, 19e eeuw. Eén maal plated glazen bokaal, 19e eeuw. Eén maal porseleinen verdeelschaal B.S. Limoges, France. Circa 1910. Handbeschilderd. Af...
Lot barnstenen sieraden bestaande uit een collier, 5 hangers en 4 broches. Totaal ca 93 gram
Antiek gobelin kamerscherm met figuren in landschappen decors (vochtvlekken). 19e Eeuw. Afmeting: 170 x 200 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren eierlepel, 835/000, met een deels getorste steel met puntige steel versierd met Biedermeier gravure. Mt.: P.Suur, Den Haag jl.: B: 1886. Lengte 18 cm. ca 24 gr. In goede staat.
Originele Duits notenhouten Lenzkirch tafelklok met messing versieringen. Klok heeft een achtdaags-uurwerk, stil uurwerk. 'Lenzkirch, 1 Million 184218'. Afmeting: 31 cm. In goede originele staat.
Groot handgeknoopt Bidjar tapijt met mooie kleuren combinatie. Onder andere: Rood, blauw, groen. Afmeting: 228 x 332 cm. In zeer goede staat.
Twee maal landschappen met figuren (vochtvlekjes), 19e eeuw. Met monogram. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 32 x 49 cm. In redelijke staat.
Twee zilveren kandelaars, 835/000. Eén lage kandelaar met ronde opstaande voet voorzien van rand versierd met bloemen en krullen, ø6x7cm, en één kandelaar op achtkantige voet met een toelopende achtka...
Zilveren chatelaine 835/000 met 3 signetten, 2 stempels en 1 sleutel MT: oa. Niekerk Schoonhoven 20cm ca 38 gr.
Zilveren morellenlepel, 835/000, met deels getorste steel met rattenstaart en voorzien van een Biedermeier gravure. De bak is voorzien van een schenktuitje. 24 cm. ca. 53 gr. MT.: Onleesbaar jl.: Q: 1...
Drie oude Delftse Koninklijke Goedewaagen keramieken wandborden. Eén naar Rembrandt, één naar Johannes Vermeer en één naar Gerard Dou. Afmeting: 32 cm ø. In goede staat.
Antiek Franse vuurvergulde Louis Seize, Empire pendule met Amor. Circa: 1800. In goede complete staat met zeer goede vuurvergulding. Eén chip bij wijzerplaat sleutelgat. Pendule heeft achtdaags-uurwer...
Negentiende eeuwse Franse palissanderhouten pendule met florale intarsia en verzilverde wijzerplaat. Omstreeks 1840. Met achtdaags-uurwerk, halfuurslag, en touwtjesslinger. Afmeting: 22 cm. In goede s...
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Damesportret' Ovaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed in de kleuren: Bordeaux rood/geel/zwart/creme. Afmeting: 189 x 96 cm. In goede staat.
Grote oude Perzische loper in aardetinten. Vervuild. Afmeting: 380 x 108 cm. In redelijk/goede staat.
Cassette met plated wild serveerbestek, met handgrepen versierd met een parelrand, guirlandes en strakke bladrand aan de kant bij de steel. 23-29 cm, in originele zwarte cassette.
G. Daemen '50. 'Brabantse boerderij in landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld op marmeren basement. 'Dame met jurk'. Door 'R. Kaesbach' 1907. 1873 - 1955. Haarscheur in basis + chip. Afmeting: 34 x 32 cm ø. In redelijk/goede staat.
Henk Roosink, (Rijssen) 1960. 'Kippen bij hek'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Duitse staande klok. Gemerkt Dufa. Circa 1920. Klok heeft slagwerk met vijf gongstaven. Afmeting: 206 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke ivoren Japans gesigneerde figuren. Circa 1930. Marktkramers met vis en fruit, op houten basement. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cite...
Antiek groot Frans bronzen figuur 'Vain Queur par A. Gaudez'. 1845 - 1902. Mooie patina. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Vijf Chinese porseleinen dekselpotten. 20e Eeuw. Twee gemberpotten en drie dekselpotten. Gemerkt. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws vergulde Weense wandklok met halfuur-slag uurwerk. Mooie originele vergulding, wijzerplaat iets bijgeschilderd. Afmeting: 53 x 36 x 11 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen figuur met goud decor. Circa: 1900. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Blauw-witte antieke Chinees porseleinen basement met draken en florale decor. Gemerkt. Afmeting: 3,5 x. 13 x 9,8 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. 'Struisvogel met bronzen ei'. Afmeting: 46 x 20 x 16 cm. In goede staat.
Bronzen Chinese gesigneerde figuur. 'Oude schoenmaker'. 21e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen tassa met de duivel. Bovenschaal mist. Afmeting: 16 x 13 cm ø. In goede staat.
Oude Hollandse bakbarometer in 17e eeuwse Barok-stijl, echter 20e eeuw. Gemaakt van mahoniehout, met intarisa versiering. Afmeting: 119 x 22 x 11 cm. In goede staat.
Antiek Duitse notenhouten tafelklok met wekkerfunctie. Circa: 1890. 'Grunderzeit', met latoenkoper. Afmeting: 31 x 18 x 12 cm. In zeer goede staat.
Grote Duitse Art Deco plated 'W.M.F.' vaas met parelmoer effect, plated en zwarte lijnen. Paar kleine krasjes. Afmeting: 31 x 16 cm ø. In goede staat.
Kristallen inktpot op zilveren schotel met zilveren dop, 800/000. Zilveren schotel met opstaande rand met boogbewerking en een verlopende knerrenrand. In het midden zit een kristallen potje met zilver...
Zilveren medaillon met collier, 925/000. Groot ovaal medaillon, 45x35mm, versierd met graveerwerk en aan de voorzijde voorzien van een opgelegde vergulde vogel en vlinder. Het medaillon heeft een bewe...
17e-18e Eeuwse Franse eikenhouten religieuze pendule met achtdaags uurwerk (of langer), spillegang, touwtjesslinger, originele beschildering, groot messing uurwerk. Door 'Gribelin- Paris'. Prachtig ga...
Drie antiek Chinees porseleinen borden met swastika's en florale decor. 17e - 18e eeuw. (twee borden met haarlijn). Afmeting: ø 27,2 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke kolompendule. 19e Eeuws. Overschilderd. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 x 23 x 15 cm. In redelijke staat.
Zes zilveren gebaksvorkjes met initialen en fraaie bloemstelen. Mt. Gerritsen en van Kempen, Zeist. Circa: 1930. Lengte: 11 cm. Ca.: 62 gr. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen bloempotten met florale en fruit decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 27,5 cm ø. In goede staat.
Koloniale teakhouten documentenkist (kapiteinskist) met bronzen beslag, origineel slot en sleutel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 35 x 19 cm. In goede originele staat.
Twee antieke Imari porseleinen drinkbekers. Circa: 1800. Eén beker haarscheur + chip. Afmeting: 9 x 8,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Russische lakwerk tabaksdoos met arreslee en figuren decor op deksel. (binnen-in deksel gestempeld). Circa 1880. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Grote messing melkbus + trechter, 18e - 19e eeuw. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Drie diverse metalen figuren. 20e Eeuw. Eén bronzen heilig kruis met stelpootje, één compositie metalen wolf met zuigelingen 'Ricordo di Roma' op marmeren basement, één compositie metalen Jezus met au...
Italiaans marmeren buste 'Firenza Italia Dolfi Bella Marian'. 20e Eeuw. Sokkel beschadigd. Afmeting: 34 x 21 x 13 cm. In redelijke staat.