Zes oude munten, België. 50 + 100 Francs. Midden 20e eeuw. Afmeting: ø 2,9 -3,2 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude 'Bing en Gröndahl' porseleinen ekster. Staart gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 30 x 7 cm. In matige staat.
Groot Duits Meissen porseleinen wandbord met draakdecor. Circa 1950. Afmeting: ø 30,7 cm. In goede staat.
Zilveren arre-slee, miniatuur, 835/000, met paard en 2 personen. 8x2x2 cm. ca. 21,35 gr. In goede staat
Twee antiek Weense 'Friedrich Goldscheider' figuren. 1845 - 1897. Eén maal Loreingl ? Eén maal Daroma. Beide beschadigd en gelijmd. Afmeting: 15 - 16 cm. In matige staat.
Stel prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met fijn geschilderde florale decors, rondom gelobt en goud decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 39,5 x 19 cm ø. In...
Zes zilveren theelepels, 833/000, met puntbak deels getorste steel en met bladmotief uitgezaagd steeleinde. Mt.: Frank Pluut, Schoonhoven. 10 cm. ca 40 gram
Zilveren roodvergulde ring, 925/000, met een grote rozet bezet met cabouchon geslepen granaten. ø rozet 29 mm. ø 56, ca 14 gr. Nieuw.
Oude/antieke Oosterse celadon figuur met waterbak. 20e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antiek Japans verguld Satsuma servies, circa 1920. Bestaande uit: Theepot, melkkan (deksel gerepareerd), twee maal suikerpot, elf kop+schotels (één kopje haarscheur, twee bordjes beschadigd). Afmeting...
Acht antieke keramieken geglazuurde Jugendstil tegels met florale decors. Circa 1915. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Lot met drie ringen, 2 gouden ringen, 585/000, één met roze markiesgeslepen steen en één zonder steen, Een zilveren ring, 835/000, met ovale kop met filigrainwerk en markiesgeslepen git.
Vijf zilveren lepels, Nederlands 833/000. Drie roomlepels, 2 met graveerbewerking in de steel en 1 met een dubbel getorste steel met man met juk en 2 mosterdlepeltjes met rondlopende steel. Totaal ca ...
Fraaie geslepen kristallen schaal geplaatst op een zilveren voet, 833/000. Twaalfkantige kristallen schaal, met geslepen lijnen en een acouladevormige opstaande rand, bevestigd op een zilveren rond ge...
Groot werk van Herman Brood. 1946 - 2001. Titel: 'V7 2000'. Met certificaat van echtheid. Acryl op linnen. Afmeting: 195 x 165 cm. In goede staat.
Henk Dekker. 1897 - 1974. 'Botters op strand met figuren bij avond'. Prachtig werk! Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Gilbert. Duitse school. Pseudoniem van Karl Kaufmann 1843 - 1905. 'Havengezicht met boten en figuren'. Afmeting: 100 x 75 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.
Marie Adelaide Langeveld Dubourcq. 1885 - 1985. 'Vaas met anemonen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.
Th. Lindner, Düsseldorf. 1882 - 1956. 'Interieur met 18e eeuwse figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Adolphe Jacobs. 1859 - 1940. Belgische school. 'Landschap met ossenspan'. Olieverf op linnen. Eén klein scheurtje. Afmeting: 106 x 130 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 'Duits rivierlandschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. 20e Eeuw. 'Wintergezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
Groot modern kleed door Roja Ting, 26-05-1978. Titel: 'Django Family 2015'. Gemaakt van 100% New Zealand wol. Met certificaat. In goede staat. 240x170cm.
Jan Schoenaker. Roosendaal 1923 - Oldenzaal. 'Atelier met kunstschilders'. Bekend glazenier die ook schilderijen maakt. Boekje ter inzage. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 46 cm. In goede staat.
Helmut Reuter, Duitse school. 1913-1985. 'Wandelaars in besneeuwd bos'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Karupaa. 'Landschap met beek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 90 cm. In goede staat.
19e Eeuws korte sabel met bronzen heft. Met originele patina en zegelstempel en W. 68. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Gave voor-oorlogse kadetten sabel. Plated en met roggehuid heft. Afmeting: 91 cm. In goede staat.
Antieke sabel door 'Eisenhauer', model 1852. Afmeting: 99 cm. In goede staat.
Britse militaire (para)helm met lederen binnenhelm. Van bemanning 'Self propelled guns'. Afmeting: 13 x 27 x 22,5 cm. In goede staat.
Oude mariniers sabel met donker gegraveerde ijzeren lemet en messing bewerkt heft. Restauratie grip. Afmeting: 87,5 cm.
Voor-oorlogse politie sabel van ijzer. Door 'W.K.' en 'C'. Met hoornen grip. Lichte oxydatie. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duitse model sabel met leeuwenkop en messing met hoornen heft. In originele schede. 'Cavalerie No 1 Model 1876'. 'Je Maintiendrai'. Afmeting: 99,5 cm. In goede staat.
Nederlandse militaire motorhelm, compleet met lederen binnenhelm. 40e jaren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 x 22 x 18 cm. In goede staat.
Antiek lederen sabeltas met monogram 'J'. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 22 x 2 cm. In goede staat.
Vroeg antieke zilveren cabaret, Den Haag 1740, met een rechthoekig gecontourneerde vorm, voorzien van 2 opgelegde randen en geplaatst op een ronde voet. 19,5x19,5x2,5cm, ca 439 gram. In zeer goede sta...
Drie zilveren kommen, 833/000, versierd met krullen en een Fries landschap. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven jl.: 2x Y: 1908 en G:1916. Grootte ø12x5cm. Totaal ca 352 gram In zeer goede staat.
Bijzondere grote zilveren schaal, 950/000. Ronde schaal met fijne golvende rand rijkelijk versierd met 19e eeuws, deels gestanst, decor met krullen cartouchen, C-voluten en bloemen. Geplaatst op drie ...
Massieve gouden ring, 585/000, met diamant, Merk Diamonde. Geelgouden ring met in het midden een witgouden vierkante zetkast bezet met een princes geslepen diamant, met aan weerskanten in het witgoud ...
Collier van kleine gefacetteerde robijn, saffier en smaragden, ø3mm, met een mooi kleurverloop. Bevestigd aan een goud op zilveren karabijnsluiting, 925/000. Lengte 45 cm
Antieke grote Duitse porseleinen pop. Gemerkt 'Heinrich Handwerck' en 'Simon & Halbich'. "W" in voorhoofd van Wattershausen. Pop heeft geleed lijf. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Lot blikken treinspeelgoed. Circa 1930. Onder andere: drie Bing personen-wagens met interieur en binnenverlichting, één Bing kolenwagen, één J.K.Co goederenwagen, één Bing plateauwagen, één Loewenbrau...
Zeldzaam klein koppel vuursteen duelleerpistolen, voorladers. Ca. 1800. Afmeting 17 cm. In goede staat.
Antiek klapmes met houten en messing heft en lang lemet. Circa 1900. Afmeting: 28,5 cm. In goede staat.
Antiek Italiaanse dolk met bewerkt lemet, houten grip met ijzerdraad in houten met leder beklede schede. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Art Deco eikenhouten vitrine met tinnen soldaten en kunststof kanon. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 33 x 11 cm. In goede staat.
Nederlandse 'Hembrug' bajonet voor geweer M 95. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Nederlandse karabijn 'Hembrug' bajonet Nr. 9764. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60,7 cm. In goede staat.
19e Eeuws revolver. Gemerkt en genummerd. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Oude lichtkogel seinpistool. WO II of ouder. 'Walther Zella Mehlis (Thur)'. Circa: 1940. Gemerkt en genummerd met adelaar en hart. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse Schotse baret. 'A.L. Gelfer, Glasgow 1940'. Afmeting: 28 x 26 x 4 cm. In zeer goede staat.
Nederlandse Landmacht pet. 'K.L. N.V. Hassing Amersfoort 1967'. Afmeting: 11,5 x 27 x 24 cm. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000. Een grote strandstoel met dame en een hobbelpaard met kind. Ca. 35 gram. 2,5x4cm en 5x3cm. In goede staat
Geelgouden streekbroche, 585/000. Kleine ovale streekbroche versierd met knopjes en S-aplique met getorste rand. Met kleine peervormige hanger. Grootte 35x20mm ca 2,6 gram. Klein scheurtje in de rand ...
Antiek Duits notenhouten Grunderzeit damesbureau. Met uitschuifbaar schrijfblad en lades. Lichte beschadigingen. Circa 1890. Afmeting: 116 x 88 x 58 cm. In goede staat.
Antieke Chinese hocker voor vaas. Eind 19e eeuw. Met mooi snijwerk en marmeren blad. Afmeting: 78 x 41 x 44 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gelithografeerde blikken kindernaaimachine. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 20,5 x 11 cm. In zéér goede staat.
Voor-oorlogs, negen-delig, porseleinen kinderserviesje met olifanten decor. Circa: 1930. Ongemerkt. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 3 - 13 cm. In goede staat.
Grote antiek pop, Duits porselein, ca 1920 Heubach Koppelsdorf 267.8 D.R.G.M. Thuringia, papiermaché lichaam en gipsen been. Kapotte vinger en teen, 57 cm. Cond.: Redelijk/goed
Landkaart van Utrecht door Pierre van der Aa. (Pieter van der Aa, 1659 - 1733). Afmeting: 29,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse houten piedestal met polychromie. 20e Eeuw. Moor draagt oesterschelp. Afmeting: 130 cm. In goede staat.
Eén antieke Art Nouveau keramieken vaas, Nr. 8137 III. Circa: 1915. Afmeting: 20 x 20 cm ø. Eén keramieken bowl pot met putti, Nr. 2025. Circa: 1930. Afmeting: 37 x 25 cm ø. In goede staat.
19e - 20e Eeuws Delfts tegeltableau, 6-pas met kat in landschap. Afmeting: 27 x 41 cm. In goede staat.
Zilveren bonboniere, 833/000, ovale opengwerkte bonbonschaal met gezaagd pompoenmotief en een rand uit voluten. Voorzien van grepen met palmetbewerking. MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.: H:1942. 20x1...
Bijzondere zilveren theekan, Engels 925/000, rond model geplaatst op 4 klauwpoten met leeuwenkoppen omrand met floraal decor, verder versierd met krullen en bladdecor. Aan de bovenzijde voorzien van e...
Twee grote oude Delftse Porseleyne Fles keramieken vazen. Gemerkt en genummerd. Circa 1930. Betreft: één knobbelvaas en één dekselvaas. Afmeting: 49 - 58 cm. In goede staat.
Drie grote Delftse Porseleyne Fles keramieken sier-wandborden met gecontourneerde omranding. Eerste helft 20e eeuw. Twee maal naar Rembrandt en één maal naar Frans Hals. Afmeting: 41 cm ø. In goede st...
Groot antiek Chinees porseleinen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Wijsheer met staf en vogel. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees porseleinen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Gemerkt. Chinese heer met kind. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Drie Duitse 'Fayence' bierpullen met tinnen deksels. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duitse 'Fayence' bierpul met naam, datering 1784 en bronzen medaillon voorstelling met steigerend paard in roccailles op deksel. Afmeting: 23 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Zes zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met vogels in het huisje decor. Eén bord met twee haarlijnen, één bord haarlijn, één bord haarlijn + chip, één bord haarlijn, gelijmd, één bord...
Oude/antieke Chinees porseleinen opengewerkte vaas met keizerlijk geel en draken decors. Gemerkt. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschalen met blauwe florale decors. Gemerkt. Eén bijgeschilderd. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Sierlijke witgouden creolen, 750/000, met diamanten. Bolle creolen met scharnier, aan de voorzijde pavé bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 crt. Breedte 6 mm, ø 20 mm ca 11,6 gram. ...
Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Ring met een ovale zettingkast met veel pootjes bezet met een ovaal gefacetteerde Amethist, ca 10x7,5 mm. Om de zetkast zit een brede omgeslagen rand versierd m...
Collier van bewerkte benen kralen met om en om een geelgouden bolletje en een geelgouden sluiting, 585/000, in de vorm van een opengewerkt hart. Lengte 42 cm.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. 'Vrouw voert honden'. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 26 cm. In goede staat. Verso gesigneerd Banchiene 1881 ?
Josef Israëls 1824 - 1911. 'Kindje in kakstoel'. Ets op papier.
Duitse handbeschilderde porseleinen sierschaal met opgewerkte bloemen, in Barok-stijl. Genummerd en gemerkt. Afmeting: 17 x 23 x 30 cm. In goede staat.
Oude Duitse 'Meissen' porseleinen knobbelvaas met goud decor. Handgemaakt 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Zilveren lepeldoos, 835/000, met gecontourneerde rand versierd met graveerwerk. Voorzien van bewerkte greep, met ribrand. Het doosje is geplaatst op 4 klauwpoten. 13x8x4cm. Voorzien van velouren inter...
Kristallen theebus met zilveren dop, 833/000. Kristallen theebus, buikmodel met divers slijpsel voorzien van een zilveren kraag en dop, versierd met parelrand. MT.: J.van Kempen, Voorschoten, 1858-192...
Antieke Franse vuurvergulde directoire pendule met wolf, snaarinstrument en gebruneerd bronzen huisje. Circa: 1800. Mooie vergulde wijzerplaat (beschadigd). Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag ...
19e Eeuwse Duitse wandklok met houtgestoken stoel. Anno 1673. Metalschilder-uhr met adelaar en kroon. Bel afgebroken, drie gewichten. Functies niet getest. Afmeting: 82 x 47 x 13 cm. In redelijk/goede...
Antiek zilveren bonbonmandje, 833/000, met ovale gecontourneerde vorm, gezaagd floraal en ruitpatroon. Geplaatst op een ovaal gecontourneerde voet met getrembleerde rand. Voorzien van grepen uit 2 kru...
Willy Krake. 'Landschap met figuren'. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.
W. Raes. Eind 20e eeuw. 'Kippen voeren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Streekbroche, geelgoud, 585/000 met zilver, met diamant. Antieke streekbroche, 19e eeuw, ø 30 mm, met in het midden een diamant en in de rand diverse kleine diamanten. De broche is voorzien van een ex...
Certina horloge, model Bristol 195, automaat, met datum aanduiding, ø kast 35 mm, goudplated. Serienummer: 25651. Voorzien van bruin krokodillen lederen band. Werkend, in goede staat.
Baume & Mercier horloge, goldplated, handopwinding voorzien leren band. ø kast 35 mm. Kastnummer: 687444 21008. Werkend en in goede staat
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen 'Sevres' pendule met putti en steenbok. Circa: 1860. Eén half-ronde plaquette in hout nagemaakt, verder alle porseleinen plaquettes goed. Vergulding goed, wijzerplaa...
Originele vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule in goede ongereinigde staat. Circa: 1820. Pendule heeft gave wijzerplaat, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 40,5 x 30 x...
Twee antieke eikenhouten Mechelse stoelen met snijwerk en nieuwe stoffering (leeuwenkoppen). Circa: 1880. Stoel is twee keer gerestaureerd. Afmeting: 96 x 44 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollandse eikenhouten miniatuur kinderkabinet. Afmeting: 68 x 30 x 54 cm. In goede staat.
Duits 'Fürstenberg' porselein figuur. 'Man met lange baard'. 'Handbemalt Sweta'. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.