Optica gravure, 18e eeuw. Het paleis te Amsterdam. Georg Balthasar Probst excud Med.Fol No. 68. Gravure op papier. Afmeting: 29,8 x 43,5 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws porselein. Ongemerkt. Frankrijk. Eén maal koekdoos + onderschaal. Eén maal schaal, handbeschilderd. Afmeting: 20 -34 cm. In goede staat.
Lot van zestien stuks 19e eeuws porselein. Onder andere: Negen 'Familie Verte' kommetjes, drie soeplepels, vier schotels (divers). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -15 cm. In goede staat.
Twee maal landschappen met figuren (vochtvlekjes), 19e eeuw. Met monogram. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 32 x 49 cm. In redelijke staat.
Oud Perzisch kleed in de kleuren: Bordeaux rood/geel/zwart/creme. Afmeting: 189 x 96 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Damesportret' Ovaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Grunderzeit staande klok, twee delig. Circa 1880. Huwelijk uurwerk met klokkast, kroon niet origineel. Klok heeft twee gewichten, halfuur slag. Functies niet getest. Afmeting: 220 c...
Grote oude Perzische loper in aardetinten. Vervuild. Afmeting: 380 x 108 cm. In redelijk/goede staat.
Kristallen glas op ronde zilveren voet met 5 zilveren lepels, 835/000, met stadswapen van Amsterdam, Apeldoorn, Leeuwarden en Rotterdam en een lepel met een ooievaar. Totaal ca 64 gram. In goede staat
Zilveren gourmetarmband, 835/000, massief model met haaksluiting. Breedte 5 mm, lengte 21,5 cm ca 22,45 gram. In goede staat
Kristallen inktstel met zilveren houder, 833/000. Inktstel met kristallen potjes met zilveren dop voorzien van parelrand. Het geheel is geplaatst op een zilveren gecontourneerde houder met greep. MT....
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale schotels met pagode in landschappen decors. Drie goed, twee kapot. Afmeting: 2 x 10 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Westminster staande klok met Korintische zuilen. Klok heeft kwartierslag op acht gongstaven. Gemerkt V.H. Circa 1920. Afmeting: 212 x 55 x 32 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld op marmeren basement. 'Dame met jurk'. Door 'R. Kaesbach' 1907. 1873 - 1955. Haarscheur in basis + chip. Afmeting: 34 x 32 cm ø. In redelijk/goede staat.
Originele Duits notenhouten Lenzkirch tafelklok met messing versieringen. Klok heeft een achtdaags-uurwerk, stil uurwerk. 'Lenzkirch, 1 Million 184218'. Afmeting: 31 cm. In goede originele staat.
Antiek Duits 'Zwiebelmuster' serviesgoed. Divers gemerkt. Circa: 1900. Bestaande uit: Theepot, tuit gelijmd. Twee grote schalen, twee kleine ovale schalen, twee suikerpotten, melkkan, vijf eierdoppen,...
G. Daemen '50. 'Brabantse boerderij in landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Antiek Franse vuurvergulde Louis Seize, Empire pendule met Amor. Circa: 1800. In goede complete staat met zeer goede vuurvergulding. Eén chip bij wijzerplaat sleutelgat. Pendule heeft achtdaags-uurwer...
Negentiende eeuwse Franse palissanderhouten pendule met florale intarsia en verzilverde wijzerplaat. Omstreeks 1840. Met achtdaags-uurwerk, halfuurslag, en touwtjesslinger. Afmeting: 22 cm. In goede s...
Grote oude 'Bing en Gröndahl' porseleinen ekster. Staart gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 30 x 7 cm. In matige staat.
Henk Roosink, (Rijssen) 1960. 'Kippen bij hek'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Antieke zilveren tafelbel 833/000 Hollands, met fraai floraal graveerwerk, voorzien van metalen binnenbak MT: W.Hed Amsterdam jl.:G:1866 8x17cm
Twee oude/antieke ivoren Japans gesigneerde figuren. Circa 1930. Marktkramers met vis en fruit, op houten basement. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cite...
Lot barnstenen sieraden bestaande uit een collier, 5 hangers en 4 broches. Totaal ca 93 gram
Twee zilveren kandelaars, 835/000. Eén lage kandelaar met ronde opstaande voet voorzien van rand versierd met bloemen en krullen, ø6x7cm, en één kandelaar op achtkantige voet met een toelopende achtka...
Antiek groot Frans bronzen figuur 'Vain Queur par A. Gaudez'. 1845 - 1902. Mooie patina. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Duitse staande klok. Gemerkt Dufa. Circa 1920. Klok heeft slagwerk met vijf gongstaven. Afmeting: 206 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse celadon figuur met waterbak. 20e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. 'Struisvogel met bronzen ei'. Afmeting: 46 x 20 x 16 cm. In goede staat.
Bronzen Chinese gesigneerde figuur. 'Oude schoenmaker'. 21e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 x 12 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws vergulde Weense wandklok met halfuur-slag uurwerk. Mooie originele vergulding, wijzerplaat iets bijgeschilderd. Afmeting: 53 x 36 x 11 cm. In goede staat.
Antiek Japans verguld Satsuma servies, circa 1920. Bestaande uit: Theepot, melkkan (deksel gerepareerd), twee maal suikerpot, elf kop+schotels (één kopje haarscheur, twee bordjes beschadigd). Afmeting...
Kristallen inktpot op zilveren schotel met zilveren dop, 800/000. Zilveren schotel met opstaande rand met boogbewerking en een verlopende knerrenrand. In het midden zit een kristallen potje met zilver...
Acht antieke keramieken geglazuurde Jugendstil tegels met florale decors. Circa 1915. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen tassa met de duivel. Bovenschaal mist. Afmeting: 16 x 13 cm ø. In goede staat.
Oude Hollandse bakbarometer in 17e eeuwse Barok-stijl, echter 20e eeuw. Gemaakt van mahoniehout, met intarisa versiering. Afmeting: 119 x 22 x 11 cm. In goede staat.
Zilveren medaillon met collier, 925/000. Groot ovaal medaillon, 45x35mm, versierd met graveerwerk en aan de voorzijde voorzien van een opgelegde vergulde vogel en vlinder. Het medaillon heeft een bewe...
Grote Duitse Art Deco plated 'W.M.F.' vaas met parelmoer effect, plated en zwarte lijnen. Paar kleine krasjes. Afmeting: 31 x 16 cm ø. In goede staat.
Zes zilveren gebaksvorkjes met initialen en fraaie bloemstelen. Mt. Gerritsen en van Kempen, Zeist. Circa: 1930. Lengte: 11 cm. Ca.: 62 gr. In goede staat.
Koloniale teakhouten documentenkist (kapiteinskist) met bronzen beslag, origineel slot en sleutel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 35 x 19 cm. In goede originele staat.
Zilveren staaframmelaar, 833/000 met benen bijtstuk. Bolle rammelaar met parelrand en opengwerkte rand met cirkels en kruisjes. Bevestigd op een benen handvat. Tevens voorzien van kleine zilveren ring...
Drie diverse metalen figuren. 20e Eeuw. Eén bronzen heilig kruis met stelpootje, één compositie metalen wolf met zuigelingen 'Ricordo di Roma' op marmeren basement, één compositie metalen Jezus met au...
Handgemaakte zilveren hanger, 835/000, in de vorm van een fuchsia. Grootte 7x3cm. ca 12,8 ram. In goede staat
Bijzonder citrusmes met dubbele zaagkant en gebogen punt met zilveren heft. 835/000. Mr. Kempen en Begeer Zeist/Voorschoten/Zoetermeer. En één plated vismes met florale graveringen en parelmoer heft, ...
Antieke Russische lakwerk tabaksdoos met arreslee en figuren decor op deksel. (binnen-in deksel gestempeld). Circa 1880. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Italiaans marmeren buste 'Firenza Italia Dolfi Bella Marian'. 20e Eeuw. Sokkel beschadigd. Afmeting: 34 x 21 x 13 cm. In redelijke staat.
Grote messing melkbus + trechter, 18e - 19e eeuw. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal paard. Eén maal knaagdier. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.
Russische vergulde zilveren lepel met geëmailleerde steel. 875/000. Afmeting: 12,5 x 4 cm. Ca. 14,5 gr. In goede staat.
Twee zilveren roomlepels. 835/000 met gekrulde steel. Eén steel is voorzien van een schild en versierd met een konijn. MT.: H.Reitsma, Sneek jl.:L1878 en een roomlepel met een hartvormig schild versie...
Collier van bloedkoralen, ronde kralen ø 4,5 mm, met gouden veeroog, 585/000. lengte 42 cm. ca 14,4 gram.
Zilveren pasteischep met ajour-gezaagde en gegraveerde bak met gecontourneerde rand en steel voorzien van filet en parelrand. Mt. C.J. Begeer, Utrecht JI H 1892. Afmeting: circa 6 x 21 cm. Ca. 49 gr. ...
Twee 19e eeuwse houtgestoken panelen met naakte figuren. Neo Renaissance. Afmeting: 34 x 53 x 2 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits tin. Eén tinnen bierpul met gemonteerde zwaan, circa 1800, (brede basement). Eén zeskantige kruik, circa 1800. Eén vroeg 19e eeuwse theekan. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/g...
Groot antiek beeld. Circa: 1900. 'Meisje bij waterput'. 'Jeune Fille au Puits' door Henri Plé. Compositie metaal. Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Swarovski jaarstuk 1999: Pierrot. Uitgevoerd in helder kristal staand op een mat kristallen voet. Jas met drie gekleurde knopen, muts met groene pluim en op de schoenen een gele en rode pluim. 21,5x10...
Swarovski Toekan uit de serie "Crystal Paradise" (6858), uitgevoerd in Black Diamond kristal met snavel van rood en geel kristal, zittend op een houten standaard. De poten zijn van rhodium metaal, hoo...
19e Eeuwse draadglas stopkaraf. Chips stopeinde. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Bijzondere geslepen 'Leerdam' spijkerbol, model 'Beukenoot Meydam'. Afmeting: 11 x ø 7,5 cm. In goede staat.
Zes vroeg 19e eeuwse geëtste mondgeblazen glazen met guirlandes en rozen. Glazen hebben een brede voet. Afmeting: 13 x 6,3 cm ø. In goede staat.
Twee maal antieke kristallen drie-delige dekselcoupes amandel geslepen, met onderschotel. Eén onderschotel , 1 couperand en een knop gelijmd, minimale chips Afmeting: 20 x 16 cm ø. In redelijk/goede s...
Negen maal gegraveerde glazen, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.
Oud Duits handbeschilderd 'K.P.M' porseleinen koffieservies met wild- en goud decors. 20e Eeuw. Bestaande uit: Koffiekan, melk+suikerpot, zes kop+schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 25 cm....
Oude mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Antiek Duitse notenhouten tafelklok met wekkerfunctie. Circa: 1890. 'Grunderzeit', met latoenkoper. Afmeting: 31 x 18 x 12 cm. In zeer goede staat.
Vier antiek Chinees porseleinen kop en schotels met florale decors. Circa 1800. Eén schotel haarlijn, één kopje randschade. Afmeting: 6 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
17e-18e Eeuwse Franse eikenhouten religieuze pendule met achtdaags uurwerk (of langer), spillegang, touwtjesslinger, originele beschildering, groot messing uurwerk. Door 'Gribelin- Paris'. Prachtig ga...
Twee zeer grote Duitse wit porseleinen K.P.M. vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 26 cm ø. In goede staat.
Antieke kolompendule. 19e Eeuws. Overschilderd. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 x 23 x 15 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met mooie beschilderde wijzerplaat. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, secondenaanduiding. Eén functie wijzerplaat dichtgemaakt. Afmeting: ...
Antieke Italiaanse Albarello naar oud voorbeeld. Circa 1900. Handbeschilderd, 'Grass Dawat'. Randglazuur chips. Afmeting: 24,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Franse porseleinen pendule. Circa: 1840. Stijl, 'Jacob Petit' met Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger en halfuur-slag. Basis gelijmd. Figuur, geweer beschadigd. Afmeting: 40 x 21 x 9cm. In m...
Lot divers 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Zes Chinese trekpotjes, twee Kutani trekpotjes en één drie-delige Kutani kop + schotel set. Met diverse decors en merktekens. Enkele chips of haa...
Duits handbeschilderd 'Rosenthal' porseleinen presenteerblad met figuren decor. 20e Eeuw. 'Handgemalt monogram A.H'. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Antiquarisch Duits boek 'Fürst von Bismarck in Friedrichsruh' von C.W. Allers Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Met vele afbeeldingen. Afmeting: 50 x 37 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten 'Gustav Becker' één-gewicht regulateur. Ca.: 1880. Gewichten touw is geknapt. Afmeting: 103 cm. In goede staat
Twee zilveren strooiers, Engels, gevuld. Balustervormig op ronde voet. ø5x12cm. Beide strooiers rand gedeukt.
Stel fraaie zilveren gembervorken met florale graveringen en getorste stelen met spatelheften. 835/000. Voorzien van parelrand. Mt. J.M. van Kempen en Zn., Voorschoten. Circa: 1870. Ca. 47 gr. Lengte:...
Armband met 5 rij granaten en een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 5 rijen ovaal gefacetteerde granaat, 3,5x5mm, bevestigd aan een ronde gouden sluiting, ø 23 mm, met opgelegde geschulpte ran...
Zilveren arre-slee, miniatuur, 835/000, met paard en 2 personen. 8x2x2 cm. ca. 21,35 gr. In goede staat
Oud Chinees bronzen houder met hengsel en graveringen. Naar oud voorbeeld, maar 20e eeuw. Afmeting: 14,5 x 12 x 7 cm. In goede staat.
Groot Duits Meissen porseleinen wandbord met draakdecor. Circa 1950. Afmeting: ø 30,7 cm. In goede staat.
Zes zilveren theelepels, 833/000, met puntbak deels getorste steel en met bladmotief uitgezaagd steeleinde. Mt.: Frank Pluut, Schoonhoven. 10 cm. ca 40 gram
Vier oude Chinese (been)sieraden. 20e Eeuw. Eén maal Inro. Eén netsuke (2 konijnen). Twee snijstukken aan kettingen. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.
Twee antiek Weense 'Friedrich Goldscheider' figuren. 1845 - 1897. Eén maal Loreingl ? Eén maal Daroma. Beide beschadigd en gelijmd. Afmeting: 15 - 16 cm. In matige staat.
Stel prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met fijn geschilderde florale decors, rondom gelobt en goud decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 39,5 x 19 cm ø. In...
Grote 19e eeuwse eiken kerkelijke neogotische wandconsole. Afmeting: 54 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Zilveren roodvergulde ring, 925/000, met een grote rozet bezet met cabouchon geslepen granaten. ø rozet 29 mm. ø 56, ca 14 gr. Nieuw.
Vier delen antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee miniatuur doofpotten, gemerkt. Eén pijpkomfoor, 19e eeuw. Eén stoof + pannetje, circa: 1900. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Grote bronzen kloosterbel met amor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 24 x 18 cm ø. In goede staat.
Jugendstil groen glazen bloemenvaasje met bronzen/glazen basement, vogel op tak (chips glazen basement) Afmeting: 18,8 cm. In redelijke staat.
Lot met drie ringen, 2 gouden ringen, 585/000, één met roze markiesgeslepen steen en één zonder steen, Een zilveren ring, 835/000, met ovale kop met filigrainwerk en markiesgeslepen git.
Vijf zilveren lepels, Nederlands 833/000. Drie roomlepels, 2 met graveerbewerking in de steel en 1 met een dubbel getorste steel met man met juk en 2 mosterdlepeltjes met rondlopende steel. Totaal ca ...
Fraaie geslepen kristallen schaal geplaatst op een zilveren voet, 833/000. Twaalfkantige kristallen schaal, met geslepen lijnen en een acouladevormige opstaande rand, bevestigd op een zilveren rond ge...
Zeldzame Venetiaanse antieke grote schommelstoel in Renaissance-stijl met twee houtgestoken Marcus leeuwen, gezichten, ranken etc. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 113 x 107 x 72 cm. In goed...