Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3 x Tegeltableau
Resultaat: 70 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse tegeltableau's in houten lijsten. Licht randschades. Afmeting: 40 - 67 cm. In redelijk/goede staat.

Sevres wandbord met damesportret.
Startprijs 60 EUR

Frans 'Sevres' handbeschilderd wandbord met damesportret. Gemerkt, gesigneerd 'Elis'. 20 Eeuw. Afmeting: ø 26,5 cm. In goede staat.

Handbeschilderd wandbord.
Startprijs 40 EUR

19e Eeuws handbeschilderd wandbord met goud decor. Gemerkt in wit 'B'. Afmeting: 21,5 x 22 cm. In goede staat.

Witte Dresden haan
Resultaat: 50 EUR

Grote Duitse witte 'Dresden' porseleinen haan. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 40 x 12 cm. In goede staat.

Porseleinen lamp
Startprijs 170 EUR

Grote Duitse porseleinen tafellamp 'Volkstedt', 20e eeuw. 'Vrouw met cello'. (beschadigd) Afmeting: 61 cm. In matige toestand.

Witte tegeltjes 64 st. , zgn. 'witjes'.
Resultaat: 325 EUR

Vierenzestig stuks antiek Hollandse witte tegels, zogenaamde 'witjes'. Minimale schade mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.

Doosje met 24 diverse tegels.
Resultaat: 250 EUR

Lot van vierentwintig diverse Hollandse wandtegels met figuren decor. Beschadigingen. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.

Doosje met diverse tegels.
Resultaat: 60 EUR

Lot met diverse 19e eeuwse wandtegels, hoofdzakelijk mangaan-kleurig, vaas decor. Meest beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.

7 Oude Franse dekseldoosjes.
Resultaat: 70 EUR

Zeven oude Franse porseleinen dekseldoosjes. 20 Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

7x Franse dekseldoosjes.
Startprijs 70 EUR

Lot van zeven Franse porseleinen dekseldoosjes, divers. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

Beeldje, 'Olifant'.
Startprijs 50 EUR

Antiek porseleinen olifant. Circa: 9,5 x 14 x 5 cm. In goede staat.

Serie Franse borden, 9x.
Startprijs 30 EUR

Serie van negen stuks 19e eeuwse handbeschilderde Franse keramieken borden met florale decors. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: circa ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Tegeltableau, Michiel de Ruyter
Startprijs 60 EUR

Oud Hollands twaalf pas tegeltableau met voorstelling van Michiel de Ruyter. Delfts, handgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 60,5 x 46 cm. In goede staat.

Chinese kom
Resultaat: 75 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen kom met florale en goud decor. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Engelse vleesschotel, blauw
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Engelse keramieken vleesschotel met chinoiserie decor. Eén chip. Circa: 1900. Afmeting: 45 x 36 x 4 cm. In redelijk/goede staat.

4 x Chinees porselein.
Resultaat: 170 EUR

Vier maal antiek Chinees/Japans porselein. Eén maal 19e eeuws trekpotje met tekst, vogel en florale decor (chips binnenrand deksel). Gemerkt. Afmeting: 9 x 16,5 x 11,5 cm ø. Eén maal drie-delige kop +...

2x half vaasje.
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen halve wandvaasjes met figuren en goud decors. Afmeting: 14 x 6 x 2,5 cm. In goede staat.

7x Chinese schaaltjes.
Resultaat: 110 EUR

Zeven antiek Chinees porseleinen schaaltjes met diverse decors. Onder andere: Figuren, fruit, kempvissen, boeddha. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.

4x Chinese doosjes.
Startprijs 80 EUR

Vier delen 19e eeuws Chinees porselein. Drie sets dekseldoosjes met figuren en Foo honden. Eén zalfdoosje met figuren decors. Afmeting: 8 x 11,5 cm. In goede staat.

2x Kantonese vaas.
Resultaat: 225 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen. Eerste helft 20e eeuw. Kleinere vaas gemerkt, met krijgers. Grotere vaas met florale en vlinders decor. Afmeting: 17 - 26 cm. In goede staat.

Zeldzame Franse sardinedoos.
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuws Frans porseleinen sardientjes-dekseldoos, met sardien op deksel. Gemerkt, 'CP en CO Mehun France'. Afmeting: 8 x 13 x 10,5 cm. In goede staat.

Biedermeier koekdoos met schotel
Startprijs 50 EUR

Twee maal 19e eeuws porselein. Ongemerkt. Frankrijk. Eén maal koekdoos + onderschaal. Eén maal schaal, handbeschilderd. Afmeting: 20 -34 cm. In goede staat.

Tegel tableau
Resultaat: 120 EUR

Antiek Hollands 20-pas tegeltableau met voorstelling naar een schilderij van Corot. Vijf tegels beschadigd. Afmeting: 78 x 63 cm. In redelijke staat.

2x Penselen pot.
Resultaat: 70 EUR

Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen penseelvazen. Eén maal rond met bloesemtak, vogel en tekst decor. Circa: 1900. Gemerkt. Eén maal hectagonaal, met floraal en fruit decor. Tweede helft 20e e...

2 x Celandon vaas.
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen celadon vazen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 -16 cm. In goede staat.

Beeld Thuringen: Valk
Startprijs 120 EUR

Grote Duitse Thuringen porseleinen valk op rotsblok. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.

Groen geglazuurde Chinese vaas.
Startprijs 200 EUR

Oude Chinese groen geglazuurde porseleinen vaas met hanenkoppen als grepen. 20e Eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.

Divers Duits serviesgoed.
Resultaat: 40 EUR

Divers oud Duits serviesgoed, hoofdzakelijk 'Hutschenreuther'. Bestaande uit: Diverse schalen, kop + schotels, tablets, taartschalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 11 - 30 cm. In goede staat...

Lot van 16 stuks 19e eeuws porselein.
Startprijs 50 EUR

Lot van zestien stuks 19e eeuws porselein. Onder andere: Negen 'Familie Verte' kommetjes, drie soeplepels, vier schotels (divers). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -15 cm. In goede staat.

3 x Chinees blauw vaasje.
Resultaat: 50 EUR

Drie oude Chinees porseleinen vaasjes. Circa: 1900 en later. Eén dekselvaas met draken decor. Gemerkt. Circa: 1900. Deksel beschadigd, chip deksel. Twee vaasjes met florale decor. 20e Eeuw. Goed. Afme...

2 x Chinese cloisonne bloempot.

Twee antieke Chinese geëmailleerde beschilderde bloempotten met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 11 -13 cm. In goede staat.

Grote dekselvaas.
Startprijs 40 EUR

Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met druivenranken decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 25 cm ø. In goede staat.

Bak met antieke deksels.
Resultaat: 150 EUR

Lot oude/antieke 18e -19e - 20e eeuw Chinees porseleinen deksels. Afmeting: circa 5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Doos divers porselein.
Resultaat: 35 EUR

Groot lot oud Chinees + Japans porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Kutani bekers, dekselpotten, vazen, theekannen etc. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 -34 cm. In goede staat.

3x Celadon gemberpot.
Resultaat: 100 EUR

Drie oude Chinese celadon porseleinen bewerkte gemberpotten. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Lotje blauw porselein.
Startprijs 40 EUR

Lot van elf stuks 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes met ranken decor. Twee miniatuur vaasjes. Twee gemerkte schotels met figuren decor. Twee Cheng Lung schotels. Afmeting: ...

6x Chinees Imari capucijn schoteltjes.
Resultaat: 50 EUR

Zes stuks 18e eeuws Chinees Imari porseleinen schotels met florale decors, capucijner. Afmeting: 9,2 cm ø. In goede staat.

Lot divers Chinees porselein.
Startprijs 40 EUR

Groot lot interessant antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Negen schotels + vier kopjes, waarvan enkele delen met chips of haarscheuren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 21 cm. In redelijk/goede staa...

4 x Chinese kopjes, wit.
Resultaat: 150 EUR

Vier oude Chinese ivoor-kleurige porseleinen cups met floraal- en hert decor, ovaal vormig. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.

2x Chinese kom, Republiek.
Startprijs 200 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen kommen met figuren, landschap en groene draak decor. 20e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 8 x 18,8 cm ø. en 7 x 19,5 cm ø. In goede staat.

Perzische tegel
Startprijs 150 EUR

Antieke ronde Perzische tegel. Polychrome decor met figuur. Circa 1900. Afmeting: 20 cm ø. In goede staat.

Yixing theepot.
Resultaat: 140 EUR

Oude Chinese Yixing theepot in pompoenvorm met vleermuis op deksel. Gemerkt op bodem. 20e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 16 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Yixing theepot.
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met gegraveerde tekst en florale decor. Gemerkt op bodem. 19e - 20e eeuw. Afmeting: 7 x 18 x 13 cm ø. In goede staat.

3 x Chinees jade.
Startprijs 100 EUR

Drie oude Chinese jade snijwerken op houten sokkels. 20e Eeuw. Twee maal Foo honden, goed. Eén maal Geisha, beschadigd. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kraag-siervaas.
Resultaat: 110 EUR

Grote Chinees porseleinen kraag-siervaas met florale, goud en pauw decor. Eerste helft 20e eeuw. Kraag gerestaureerd. Afmeting: 63 x 23 cm ø. In redelijke staat.

Stel Kantonese vazen.
Resultaat: 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinese/Kantonese siervazen met krijgers decor. Gemerkt op bodem. Bij één vaas bovenrand bovenop beschadigd. Afmeting: 45 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.

6 Chinese dessertbordjes, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR

Zes zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe dessert/papborden, met vazen en florale decors. Eén bord minimale chip, één bord minimale randglazuurschade, één bord minimale chip, één bord haarlijn...

Lot (6x) Chinees porselein.
Resultaat: 110 EUR

Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Eén maal 18e eeuwse Imari porseleinen trekpot, haarscheuren. Eén maal 18e eeuwse kop en schotel, kopje beschadigd. Vier maal 19e eeuwse kop en schotel. Twe...

Porseleinen plaquette gesigneerd
Resultaat: 100 EUR

Oude porseleinen plaquette met monogram Albrecht Durer en signatuur Lippert. In houten lijst. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.

Theepot, Wanli-stijl.
Startprijs 250 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Wanli-stijl theepot. Naar 17e eeuws voorbeeld, maar later. Figuren in coulissen decor. Afmeting: 20,5 x 16 x 13 cm ø. In goede staat.

Chinees figuur bewerkt met koraal.
Startprijs 180 EUR

Oud Chinees koraal bewerkte figuur. 'Vrouw bij bamboe'. 20e Eeuw. Afmeting: 10,7 cm. In goede staat.

3 Delen Chinees porselein.
Startprijs 150 EUR

Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Eén maal penselenhouder met figuren in landschap. Eén maal dekselvaas met tempelleeuw in landschap. Eén maal rood glazuur hengselpot, één hengsel afgebroken. A...

3 Delen Chinees.
Startprijs 125 EUR

Drie delen oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Eén maal gemerkte penselen-vaas met boomschors decor. Twee maal tablets met landschappen decors. Afmeting: 17 - 24,5 cm. In goede staat.

Weense tafellamp, terracotta.
Startprijs 150 EUR

Weense terracotta tafellamp, geglazuurd. Gemerkt: W.K.M. Wien Manufacture (Wiener Werkstätte). Voorstellende een Chinees met tekstrol. Circa 1950. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Keramieken olifant
Resultaat: 30 EUR

Oude keramieken geglazuurde Oosterse olifanten hocker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 50 x 25 cm. In goede staat.

8x Oude Chinese voorwerpen.
Startprijs 140 EUR

Acht maal oude Chinese voorwerpen. 20e Eeuw. Twee maal gemerkte dekselpotjes met karper decor. Twee maal gemerkte vaasjes met figuren en ganzen in landschap decor. Vier maal snuffelbottles. Afmeting: ...

Delftse keramieken dekselpot..
Resultaat: 220 EUR

18e - 19e Eeuwse Delftse keramieken dekselpot met chinoiserie decor. Gemerkt 'B:P'. Glazuurbeschadigingen. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Chinees olielampje 'olifant'
Startprijs 20 EUR

Oud Chinees porseleinen olielampje in olifantvorm. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.

2 porseleinen vazen Empire stijl
Resultaat: 100 EUR

Twee grote porseleinen empire stijl dekselvazen, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met gouddecor, Gemerkt met twee zwaarden en kroon. In goede staat 41cm.

8 x Kopje + 9 x schoteltje.
Resultaat: 100 EUR

Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen of Japanse octagonale kop en schotels met Geisha's en florale decors. Gemerkt. Extra schotel beschadigd, één kopje bodemrand beschadigd. Afmeting kopje: 6 x 7,5 cm....

6 x Kop + schotels.
Startprijs 40 EUR

Zes antieke Chinese porseleinen kop en schotels met landschappen en florale decors in coulissen. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In goede staat.

6x Delfts bord.
Startprijs 60 EUR

Zes oude Delftse keramieken polychrome borden. Gemerkt 'APK'. Eerste helft 20e eeuw. Eén haarscheur + twee chips. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

5-Delig Petrus Regout kaststel.
Resultaat: 80 EUR

Antiek vijf-delig 'Petrus Regout Maastricht' kaststel met florale decor. Circa: 1900. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen bord.
Startprijs 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Afmeting: 3,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.

5 x Achthoekige bordjes.
Startprijs 80 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale schotels met pagode in landschappen decors. Drie goed, twee kapot. Afmeting: 2 x 10 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schotel
Startprijs 50 EUR

Grote oude Chinees porseleinen sierschotel in Queng Lung-stijl met landschap en pagode decor. 20e Eeuw.Afmeting ø35cm. In goede staat.

2 x Kop + schotel.
Startprijs 75 EUR

Twee 19e eeuwse Duitse porseleinen kop en schotels met goud decor. Eén maal 'Nymphenburg', met florale decor (mocca). Eén maal 'Heinrich von seine Mutter', met dorpsgezicht, handbeschilderd. Schotel h...

Sung kom, 13e eeuw.
Resultaat: 475 EUR

Antieke Chinese Sung kom uit de 13e eeuw. Kom is voorzien van florale reliëf. Afmeting: 6 x 17,8 cm ø. In goede staat.

Delfts tegeltableau, 12-pas.
Resultaat: 120 EUR

Oud/antiek Delfts blauw 12-pas tegeltableau. 'De Zuiderpoort Leiden'. 'Delft blauw handpainted Leidsche fles'. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.

Lot Corneille servies.
Resultaat: 30 EUR

Lot diverse Guilliaume Corneile serviesgoed. Onder andere; zes bekers, twee borden, twee mocca kopjes, één schaaltje, drie pro secco glazen en vier limonade glazen. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat...

2x Duits porselein
Resultaat: 30 EUR

Twee delen oud porselein. Eén maal Duitsland, Dresden, mand (twee stukjes eraf). Eén maal Napels, dame met parasol. (minimale beschadigingen). Afmeting: 26 - 18 cm. In redelijke staat.

Doos met blauw/wit porselein.
Startprijs 60 EUR

Antiek Duits 'Zwiebelmuster' serviesgoed. Divers gemerkt. Circa: 1900. Bestaande uit: Theepot, tuit gelijmd. Twee grote schalen, twee kleine ovale schalen, twee suikerpotten, melkkan, vijf eierdoppen,...

Delfts kaststel, Jugendstil.
Resultaat: 45 EUR

Drie maal Delfts aardewerk. Circa: 1915. Eén maal Jugendstil vaas. Twee maal Jugendstil schenkkan met zeilschepen decor. Eén hengsel gelijmd. Afmeting: 26 x 15 cm. en 22 x 14 cm. In redelijk/goede sta...

Chinees keramieken olifant.
Startprijs 20 EUR

Chinees keramieken olifant. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 50 x 19 cm. In goede staat.

2x Herend bloempot.
Resultaat: 100 EUR

Een stel oude 'Herend' porseleinen bloempotten met florale, goud en ramskoppen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 20 cm ø. In goede staat.

Japanse schotel.
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuws Japans porseleinen sierschotel met vulkaan en paradijsvogels decor. Afmeting: 4,5 x 39,5 cm ø. In goede staat.

Chinees bord
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen octagonaal bord met landschap- pagode- en goud decor. 18e Eeuw. (minimale rand chips en haarlijn). Afmeting: 22,5 x 22,5 cm. In goede staat.

4 Chinese snuffbottles
Startprijs 60 EUR

Vier oude Chinees porseleinen snuffbottles. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.

Beeldje, 'Ekster'.
Startprijs 40 EUR

Grote oude 'Bing en Gröndahl' porseleinen ekster. Staart gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 30 x 7 cm. In matige staat.

7x Antiek Bisquit porselein
Startprijs 50 EUR

7x Antiek (Duits) bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.

Porseleinen houder.
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Franse handbeschilderde keramieken houder met vakverdeling. Voet gelijmd, bovenrand rechtsvoor beschadigd. Afmeting: 16 x 26 x 16 cm. In redelijke staat.

4 x Oosterse antieke vazen.
Resultaat: 100 EUR

Vier vroege antieke keramieken geglazuurde Oosterse/Perzische vazen met diverse decors. Eén maal bruin-blauwe glazuur met gevogelte (goed). Eén maal blauw-groene florale glazuur (gelijmd). Eén maal me...

Imarie bord (18e Eeuw)
Resultaat: 50 EUR

Grote Imari porseleinen sierschotel met floraal-, landschap- en goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: ø 31 cm. Bord is vakkundig gerestaureerd.

2x Groot Imari bord
Startprijs 200 EUR

Twee grote Imari porseleinen sierschotels. 19e Eeuw. Eén maal met mandarijn-eenden en vogels. Eén maal Geisha in landschap. Afmeting: ø 39 - 40 cm. In goede staat.

Majolica tegel met afbeelding
Startprijs 225 EUR

Antieke 'Majolica' tegel in lijst. 'Verso Madame Sophie'. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

8 x Wedgwood sierschotel.
Startprijs 70 EUR

Acht Engelse Wedgwood sierschotels met wildvoorstelling. 80-er Jaren. 'Colin Newmans Country Panorama's'. Afmeting: 21 cm ø. In goede staat.

Duits 'Bavaria' servies, ca. 1930.
Startprijs 80 EUR

Apart Duits 30-er jaren Art Deco 'Bavaria' servies. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, zes kop + schotels, zes gebaksborden (één haarlijn). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9,5 - 24 cm. In g...

Nymfenburg bord
Startprijs 40 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Nymfenburg' bonbonschaal met florale en goud decor. Circa: 1900. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Doos met 'Meissen', messen etc...
Resultaat: 60 EUR

Lot met antiek 'Meissen' porseleinen messen. Circa: 1900. Sommige delen haarscheur of beschadiging. Afmeting: 17,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

4 x Chinees bord.
Resultaat: 60 EUR

Vier oude Chinees porseleinen borden met kleurrijke faunale en florale decors. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.

Lot serviesgoed.
Resultaat: 35 EUR

Lot divers oud 'Zwiebelmuster' porselein. Onder andere: Blue Danube etc. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tien kopjes, dertien schotels, groot bord, zes ontbijtborden, tafelstuk, botervloot, kandelaar, drie e...

Tabakspot
Resultaat: 22 EUR

Zeldzame antieke terracotta tabakspot met negroïde jongen met hoge hoed. (Minimale chips). Ca. 1900.Afmeting ø14x24cm. In goede staat

Familie Rose dekseldoos
Startprijs 800 EUR

Aparte oude Chinees porseleinen dekseldoos. Turkoois en geel kleurig met fijn geschilderde florale decors. (Gemerkt). Afm. 5x10x13 cm. Cond.: G.

2x Porseleinen olifant
Startprijs 35 EUR

Twee Chinees porseleinen olifanten figuren met blauwe decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

2x Keramieken bloempotten
Startprijs 25 EUR

Twee antieke Duitse Jugendstil bloempotten, ca. 1910. Eén maal Marthi Kräuse en één maal genummerd 1 (één kleine chip). Afmeting. 18x20.5 cm ø en 17.5x22.5 cm ø. In goede staat

3 KPM borden
Startprijs 20 EUR

Drie grote antieke Duitse K.P.M. porseleinen schalen met korfvlecht decor en floraal decor. (chip). Ca. 1900. Afmeting. 34-49 cm ø. In redelijk/ goede staat