18e Eeuws Hollandse wortelnoten Barok, Louis Quinze porseleinkast met twee extra deuren naast lades in onderstuk. Kast heeft origineel bronzen beslag en klauwpoten. In goede ongerestaureerde staat. Af...
Groot lot zilveren bestek bestaand uit 9 vroege tafellepels met een enkel lofje, MT.: H.Overhulsman, Amsterdam, jl.: X: 1806 en 9 vroege bijpassende tafelvorken met een enkel lofje, MT.: R.Helweg, Ams...
Twee Chinese houtgestoken armleunstoelen met draken en hemel decors. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 57 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duitse Barok notenhouten geïntarseerde 'Uhrenkopf' klok met kwartier-slag uurwerk, drie gewichten (weekloper), emaille schotel wijzerplaat (beschadigd). Gesigneerd 'Johan Abraham 1791 Soling...
Grote moderne Franse lithografie, nr. 51/100. R. Combas, 'Moderne compositie met figuren'. Lithografie op papier. Afmeting: 112 x 85 cm. In goede staat.
Fraai klein geelgouden broche, 585/000, met agaat-camee. Ovale broche met parel- en getorste rand met in een klauwtjes chaton een fraai uitgewerkte camee. 21x17 mm. ca 4,9 gram. In goede staat
Grote oude/antieke Chinees porseleinen blauwe glazuur bolvaas. Eerste helft 20e eeuw.Gemerkt. Afmeting: 33,5 x 24,5 cm ø. In goede staat.
Charmante 18e eeuwse twee-delige kastanjehouten Franse buffet/servies-kast. Twee deuren en bovendeel met servies regalen. Mooie patina. Afmeting: 215 x 111 x 60 cm. In goede staat.
Vuurvergulde antieke Franse empire, Seize pendule. Circa 1800. Ridder met lyra 'Amour et Gloré'. Pendule heeft een achtdaags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Zeer goede vergulding. Afmeting: ...
Zeer grote vroeg 19e eeuwse mahoniehouten gesigneerde Weense empire pendule. Circa 1800. Pendule heeft volle zuilen, groot uurwerk met kwartieslag en repetitie. 'P.F. Wanitzer in Frankfurt'm. Pendule ...
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. 'Twee kalveren in weiland'. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Toe te schrijven aan C.H. Meiners. 1819 - 1894. 'Landschap met boerenhuis en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 17,5 x 21,5 cm. In goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, met hanger, 750/000. Gouden Singapore collier, 3 mm, met groot geelgouden kruis met boomstammotief. 68x38mm, Lengte 60 cm. ca14,2 gram
17e Eeuws twee-delige eikenhouten borden-regaal kast. Anno 1691. Afmeting: 44 x 150 x 188 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok Louis Quinze kabinet met verguld bronzen beslag, mooie snijwerk lijsten en klauwpoten. Circa: 1760. Front mooi, zijkanten behoeft restauratie. Afmeting: 23 x 190 x...
Antieke Japanse ivoren beeldengroep met rondom zes figuren verwerkt. Gesigneerd. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites.
Bijzondere fraaie zilveren waterkan met bijpassende onderschotel, 925/000, Italië. Grote schenkkan, glad, met dubbele rand op voet. Voorzien van een platte brede handgreep met krul. Dit geplaatst op e...
Stel bijzondere zilveren kandelaren, 925/000. Ovaal model met ribben en cannelureranden. De gecontourneerde kolom is tevens voorzien van cannelures en boven- en onderaan afgezet met ribben. 12,5x15x29...
Geelgouden riviere ring, 585/000, met markies geslepen diamanten. Ring met oplopende zetkast met 7 markies geslepen diamanten, verlopend in grootte, totaal ca 1,00 crt. ø 53 ca 3,7 gram. WVP € 1595,- ...
Armband, 416/000, met blauw saffier. Schakelarmband bezet met 11 ovaal gefacetteerde blauw saffieren, totaal ca 7,33 crt. Voorzien van kleine karabijnsluiting. Lengte 17,5 cm. breedte 4,5 mm. ca 7,5 g...
Henk Dekker. 1897 - 1974. 'Botters op strand met figuren bij avond'. Prachtig werk! Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Zeer grote zeldzame antiek Chinees porseleinen voorraadpot met vijf diverse coullissen decors en florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting: 32 x 25 cm ø. In zeer goede staat.
Witgouden solitair ring, 585/000, met een briljant geslepen diamant, ø ca 6,6 mm SI-H, gezet in een 6-poots klassiekchaton. ø 57 ca 3,3 gram. In goede staat
Zeldzame Duitse Derde Rijk marine officiers dolk, compleet met portepee. Dolk is voorzien van Derde Rijk adelaar en hakenkruis. 'Carl Eickhorn Solingen'. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Antieke viool met etiket 'Giuseppe Carlo Fratelli Fiscer, Milano Vicino alla balla 1790'. Strijkstok en partituren aanwezig. Afmeting: 59 x 21 x 9 cm. In goede staat.
Geelgouden zakhorloge, 750/000, Paul Ditisheim, met gouden deksel en stofdeksel. Op de achterzijde van het horloge is een roodgouden monogram bevestigd. ø 50 mm. In zeer goede staat.
17e -18e Eeuwse goudweegschaalhouder met twee keer gewichtenset. Gemerkt met zegels en ets (houten doos). 'Angelot Henricus Nobel'. Goudweegschaal mist, verder in goede staat. Gewichten voor diverse E...
Prachtige Hollandse Renaissance stijl Barok kussenkast. Circa 1800. Kast is gemaakt van palissanderhout en eikenhout en heeft rondom robbelijst werk, twee lades en kast is geheel uitneembaar. Afmetin...
Geelgouden zakhorloge, 585/000, met slagwerk, ø 50 mm, met witte emaille wijzerplaat en zwarte wijzers. Voorzien van geelgouden horlogeketting met hondekop, 585/000. Functies niet getest.
Geelgouden choker, 585/000, met diamanten. Choker met plat gepunnikt collier met daartussen in het midden een geelgouden stukje met een soort knoop, bezet met 7 briljant geslepen diamanten in een gebo...
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen bloempot met florale, vogels en goud decor. Prachtige kwaliteit ! Gemerkt. Afmeting: 32 x 44 cm ø. In goede staat.
Antiek vergulde Louis Seize spiegel. Circa: 1800. Minimale beschadigingen. Afmeting: 128 x 61 cm. In goede staat.
18e Eeuws Zwitserse Barok Stutzuhr tafelklok met spillegang, gegraveerd uurwerk, wekkerfunctie en Repetit - Non repetit en Sonat - Silent functie. Klok heeft verder kwartierslag op dubbele bel. Wijzer...
Loris Grandi, Italië. 'Moderne compositie met lijnenspel'. Olieverf op linnen. Afm. 100 x 100 cm. In goede staat.
Karel Appel, 1979. 1921 - 2006. 'Clownskop'. Nr. 81/130. Zeefdruk op papier. Afmeting: 56 x 79 cm. In goede staat.
Zeldzame eikenhouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek en mooie originele beschilderde wijzerplaat. Circa 1800. Afmeting: 133 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Barokkast met robbe-lijsten. Anno 1779. Oudere restauratie. Ooit vaste kast geweest, maar professioneel uitneembaar gemaakt, circa 1920. Rugwand van kast is vervangen. Kast ...
Gilbert. Duitse school. Pseudoniem van Karl Kaufmann 1843 - 1905. 'Havengezicht met boten en figuren'. Afmeting: 100 x 75 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.
Bijzonder mooie grote antieke eikenhouten Jugendstil slaapkamer. Acht-delig. Circa 1910. Slaapkamer is bewerkt met florale zweepslag motieven. Afmeting kasten: 210 x 140 x .58 cm. Afmeting bed: 190 x...
Oude Chinese Yixing theepot. Hectagonaal met tempelleeuw op deksel en rol. Gemerkt op bodem. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 17,5 x 11 cm. In goede staat.
Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschalen met vleermuizen en florale blauwe decors. Schalen zijn binnenin groen. Gemerkt. Afmeting: 13,5 x 20,5 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse houten camera op houten met messing statief, "Contessa Nettel Stereo Tropical Deckrullo-Nettel" . Compleet in lederen koffer met accessoires. Afmeting: 21 - 88 cm. In goede staat.
W.B. Stoof. Fec. '80. 1816 - 1900. 'Fijn geschilderd portret van een jonge dame met brief'. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 65 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse keramieken sierschotels met koninklijk paar 'William and Mary'. Eén licht randschades, Eén zware randbeschadigingen. Afmeting: ø 34 - 34,5 cm. In matig/goede staat.
Zes antiek Chinees porseleinen kop en schotels met geisha's en zotjes. Circa: 1800. Kopjes haarlijnen en chips. Eén schotel beschadigd, vijf goed. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijke staat.
Duitse Derde Rijk NPEA 'Napola dolk', voor leerlingen van NPEA. Op lemet: 'Original Eichorn Solingen'. Lichte gebruikssporen. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met florale decors. Eén gaaf, één met scheur. Afmeting: 28,5 x 13,3 cm ø. In redelijk/goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahonie houten bonheur met snijwerk en tollen, Afmeting 230x110x50cm. In goede staat