Kleine eikenhouten Friese staartklok met landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 cm. In goede staat.
Antieke Engelse pub/schoolklok met blikken wijzerplaat. Circa 1900. (stil uurwerk, geen ketting aandrijving). Afmeting: 13 x 40 cm ø. In goede staat.
Kleine Hollandse eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Twee grote Weense gewichten regulateurs. Twee gewichters, halfuur-slag klokwerk met paarden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 130 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten tafelklok met ingebouwd Duits 'Vorderzappler' uurwerk met spillegang (huwelijk). Functies niet getest. Afmeting: 42 x 32 x 20 cm. In goede staat
Oude notenhouten paardjes regulateur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissander pendule met been (? ) inleg, fruitranken en paradijsvogels. Circa: 1860, Louis Philippe. Chips emaille wijzerplaat bij sleutelgaten. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, half...
Antieke Franse bronzen pendule met wit carrera-marmer, verguld brons met Amor, en gave emaille wijzerplaat. Circa: 1870. Gesigneerd 'Boucheron'. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veersl...
Antieke Duitse staande 'Uhrenkopf' klok. Gesigneerd 'J.J. Brücher Hildenbach 1806'. Eén-daags uurwerk, wijzerplaat gelijmd. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 47 x 40 x 26 cm. In redelijke ...
Antiek Duitse staande 'Uhrenkopf' klok. Gesigneerd 'Spies a Siegen'. Klok heeft halfuur-slag uurwerk, weekloper. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 54 x 46 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse staande klok 'Uhrenkopf'. Gesigneerd 'Bernard Dönnerbrink Uhrmacher in Gescher 1801'. Betreft zoldervondst. Klok heeft halfuur-slag uurwerk, dagloper. Functies niet getest. Afmeting: 49...
Antieke Duitse staande klok 'Uhrenkopf'. Met Schwarzwald uurwerk. Functies niet getest. Zoldervondst. Afmeting: 48 x 39 x 28 cm. In matige staat.
Antieke Duitse Jugendstil notenhouten vrijslinger met origineel F.M.S. uurwerk (kroon niet origineel). Circa 1910. Afmeting: 80 x 37 x 18 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten mini-regulateur met messing beslag. Kleinere restauraties. Schoon uurwerk, Nr. 118120. Wijzerplaat bijgeschilderd. Afmeting: 48 x 19 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Louis Seize 'Uhrenkopf' klok. Circa 1800. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag met ankergang. Wijzerplaat beschadigd. Functies niet getest. Zoldervondst. Afmeting: 46...
Antieke Weense zwarte Barok Stutz Uhr met kwartierslag-uurwerk, spillegang, repetitie, slaan / niet slaan functie, emaille wijzerplaten. Grote wijzerplaat beschadigd. Functies niet getest. Afmeting: 4...
Belgisch Art Deco keramieken klokkenstel. Eerste helft 20e eeuw. Klokkenstel is genummerd en voorzien van groen glazuur. Afmeting: 19 x 37 x 7 cm en 16 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Duitse antieke wortelnoten Louis Philippe regulateur. Circa 1870. Regulateur heeft stil uurwerk (tollen erbij). Afmeting: 84 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Duitse messing reiswekker. Gemerkt 'M.S'. Afmeting: 8,5 x 8,5 x 6 cm. In goede staat.
Kleine antieke Duitse messing Junghans reiswekker in lederen foudraal. Circa: 1920. Afmeting: 4,5 x 4 x 4,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Franse Parijse Neuchattel console wandklok. Beschildering later. Origineel uurwerk. Gesigneerd op platine 'Alexandre le Roy a Paris'. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, en to...
Grote antieke Franse compositie metalen pendule met grote Amor op houten basement, emaille cartouches. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 53 x 14 x 55 cm. In goede st...
Vergulde antieke Franse tafel cartel pendule met florale decor en putti. Circa: 1850. Mooie vergulding. Grote gave emaille wijzerplaat, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Gesigneerd 'Suss...
19e Eeuws Franse thermometer-pendule met florale intarsia in palissander klokkast. Pendule heeft verzilverde thermometerplaat, achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Chips bij sleutelgat. Afm...
Antieke tafelklok met maanstand, dagaanduiding, plated wijzerplaat, bronzen sierstukken, zwart gepolitoerde kast. Uurwerk gestempeld, met rennend hert. Wijzerplaat gesigneerd 'John Smith London'. Klok...
Groot drie-delig bronzen Italiaans klokkenstel. Tweede helft 20e eeuw. Met mechanisch achtdaags-uurwerk en halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: 61 x 36 x 13 cm. en 60 x 35 cm ø. In goede staat.
Oude Schwarzwald metaal gegoten klokkenman. Eén wijzer af. Eerste helft 20e eeuw. In redelijk/goede staat.
Antiek Duitse 'Weimar Lenzkirch' porseleinen tafelklok in Weense stijl. Circa: 1900. 'Kunstgewerbe-Uhren-Werkstätten Weimar 263'. Klok heeft stil achtdaags origineel uurwerk, bovenliggende veerbalans....
Hollandse antieke mahoniehouten miniatuur staande klok, voor zakhorloge 'portre montre' + niet functionerend horloge. Circa: 1900. Achtertik (klepje) mist. Afmeting: 45 x 16 x 9 cm. In goede staat.
Antiek Duitse notenhouten tafelklok met wekkerfunctie. Circa: 1890. 'Grunderzeit', met latoenkoper. Afmeting: 31 x 18 x 12 cm. In zeer goede staat.
Miniatuur antiek staand notenhouten horloge met bronzen beslag. Circa: 1880. Met achtdaags stil uurwerk, kroontje + slinger mist. Afmeting: 38 x 16 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde 'Sevres' pendule met handbeschilderd porselein. Compositie metaal. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger
19e Eeuwse Weense achter-glas klok met berglandschap. Circa: 1840. Achter-glasschildering laat gedeeltelijk los. Afmeting: 61 x 16 x 72 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten Franse staande klok. Ca. 1900. Met volle zuilen en Bretonse houtgestoken beelden, Duits R.M.S. uurwerk met halfuur-slag, weekloper, bewerkte slinger, en gewichten. Afmeting: 223...
19e Eeuwse Franse mahoniehouten schoolklok 'Rigaud a Gien'. Klok heeft achtdaags-uurwerk en halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 13 x 35 cm ø. In goede staat
Zwarte antieke Franse marmeren lectura pendule, circa 1880 Napoleon III. Met verguld bronzen versieringen en achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. (één pootje los). Afmeting: 38 cm. In go...
17e-18e Eeuwse Franse eikenhouten religieuze pendule met achtdaags uurwerk (of langer), spillegang, touwtjesslinger, originele beschildering, groot messing uurwerk. Door 'Gribelin- Paris'. Prachtig ga...
Grote antieke houtgesneden Schwarzwald klokkenstel met fijn gesneden roofvogel en gemsen familie. Circa 1890. Met achtdaags Frans uurwerk en halfuur-slag. Afmeting: 51 - 66 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten wekkerklok met twee bellen. Circa: 1900. Lichte wormbeval. Functies niet getest. Afmeting: 44 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Antieke zwarte tafelklok met ingebouwde tijdschakelaar uurwerk (huwelijk). Functies niet getest. Afmeting: 43 x 30 x 18 cm. In redelijk staat.
Grote eigenbouw tafelklok. Gemaakt van antieke delen. Deels boulle, overgeschilderd, houten kast. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 72 x 31 x 19 cm. In matige staat.
Grote antieke houtgesneden Schwarzwald console klok met herten, bacchus en adelaar. Fijn gesneden, mooie kwaliteit. Circa: 1890. Met Frans achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Afmeting: 123 cm. In zee...
Eigenbouw. Tafelklok gemaakt van antieke delen. Klokkast staande klok met achtdaags Frans pedule uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Functies niet getest. Afmeting: 56 x 34 x 27 cm. In matige staat.
Antieke kolompendule. 19e Eeuws. Overschilderd. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 x 23 x 15 cm. In redelijke staat.