Antieke Franse onyx pendule met figuur gesigneerd 'Rousseau retour des Foins'. Circa 1900. Acht-daags, veerslinger, halfuur-slag. (Hoekje onyx is er af). Afmeting: 54 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Weense achter-glas klok met berglandschap. Circa: 1840. Achter-glasschildering laat gedeeltelijk los. Afmeting: 61 x 16 x 72 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude handbeschilderde Friese stoelklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
Grote oude handbeschilderde Friese stoelklok. (slinger geknapt). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Junghans tafelklok met Westminster slagwerk op vijf gangstaven. Kwartier-slag en silent functie, circa 1910. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Louis Seize 'Uhrenkopf' klok. Circa 1800. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag met ankergang. Wijzerplaat beschadigd. Functies niet getest. Zoldervondst. Afmeting: 46...
Wortelnoten staande Warmink klok op console. Acht-daags uurwerk met halfuur-slag en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 (47)x24 (29)x175 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese kor staartklok, circa 1800. Klok is voorzien van mooie beschilderde originele wijzerplaat. Afmeting: 127 cm. In goede staat.
Zeer grote Hollandse Zaanse mahoniehouten klok met brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 38 x 22 cm. In goede staat.
Antieke zwarte Franse kolompendule op console met bouille inleg en getorste zuilen, circa 1870. Bouille is intact, alleen in getorste zuilen mist deels koperdraad. Klok is heeft achtdaags-uurwerk, hee...
Antieke Duitse staande klok 'Uhrenkopf'. Gesigneerd 'Bernard Dönnerbrink Uhrmacher in Gescher 1801'. Betreft zoldervondst. Klok heeft halfuur-slag uurwerk, dagloper. Functies niet getest. Afmeting: 49...
Antiek Duitse staande 'Uhrenkopf' klok. Gesigneerd 'Spies a Siegen'. Klok heeft halfuur-slag uurwerk, weekloper. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 54 x 46 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse staande 'Uhrenkopf' klok. Gesigneerd 'J.J. Brücher Hildenbach 1806'. Eén-daags uurwerk, wijzerplaat gelijmd. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 47 x 40 x 26 cm. In redelijke ...
Twee grote Weense gewichten regulateurs. Twee gewichters, halfuur-slag klokwerk met paarden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 130 cm. In goede staat.
Franse antieke wit marmeren pendule met schrijver. 19e Eeuw. Klok heeft achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, halfuur-slag. Klokkast bijgeschilderd. Afmeting: 42 x 30 x 14 cm. In redelijke staat.
Antieke mahoniehouten mini-regulateur met messing beslag. Kleinere restauraties. Schoon uurwerk, Nr. 118120. Wijzerplaat bijgeschilderd. Afmeting: 48 x 19 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse 'Vorderzappler' Barok tafelklok met plated 18e eeuwse wijzerplaat en spillegang uurwerk. Huwelijk uurwerk + wijzerplaat. Wijzers: één kapot, één mist. Afmeting: 33 x 23 x 9 cm. In redel...
Antieke Franse portaal pendule met florale intarsia. Circa: 1860. Wijzerplaat iets beschadigd, veerslinger gebroken. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Klokkast in goede staat. Afmeting: 44,5...
Antieke Engelse staande klok met eikenhouten en mahoniehouten klokkast. Circa 1800. Klok heeft originele beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 225x53x23cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Belgisch uurwerk met wandophanging, messing wijzerplaat met tin, slagwerk 2 hamers op dubbele bel, C.I. Vertriest ToT AECTRE 1816. In goede staat, functies niet getest, 42x30x12cm.
19e Eeuwse wortelnoten tafelklok met ingebouwd Duits 'Vorderzappler' uurwerk met spillegang (huwelijk). Functies niet getest. Afmeting: 42 x 32 x 20 cm. In goede staat
Grote 18e eeuwse Franse Parijse Neuchattel console wandklok. Beschildering later. Origineel uurwerk. Gesigneerd op platine 'Alexandre le Roy a Paris'. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, en to...
Antieke wandklok, huwelijk, Duitse barok, 'Vorderzappler Eisenuhr' wijzerplaat en later messing spillegang uurwerk. Slinger ontbreekt. Afmeting: 32 x 22 x 10cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse Weense pendule met origineel uurwerk. Eén daags uurwerk, touwtjesslinger, halfuur-slag. Klokkast bijgeschilderd. Eén sierstuk achter slinger mist, adelaar bovenop mist. Afmeting: 59 x...
Vroeg 19e eeuws Weense pendule met kwartierslag-uurwerk op twee bellen. Achterplaatje mist, slinger mist, één slaghamertje mist, wijzerplaat bijgeschilderd. Noten klokkast gaaf en compleet met messing...
19e Eeuwse Franse boulle zuilen pendule met emaille en parelmoer. Circa: 1870. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse portaal pendule met druivenranken intarsia en vergulde ornamenten. Circa: 1850. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 48 x 24 x 12 cm. In goede staa...
Antiek Hollands mahoniehouten miniatuur staand horloge met Portre Montre. Circa 1900 en 18e eeuws. Met spillegang uurwerk. 'D.D. Noveron London'. Functies niet getest, ketting snek eraf. Afmeting: 43 ...
Antiek Frans onyx klokkenstel met achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1890. (één vleugel met breukje). Afmeting: 61 - 65 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuws vergulde Weense wandklok met halfuur-slag uurwerk. Mooie originele vergulding, wijzerplaat iets bijgeschilderd. Afmeting: 53 x 36 x 11 cm. In goede staat.
Vier maal 18e - 19e eeuws staande klok uurwerken. Functies niet getest. Afmeting: circa 27 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Franse origineel geëboniseerde portaal pendule. Circa 1850. Pendule heeft een achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 x 26,5 x 16 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde 'Sevres' pendule met handbeschilderd porselein. Compositie metaal. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger
Antieke Delftse porseleinen fles pendule met origineel Frans uurwerk. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 39 x 25 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse porseleinen pendule. Circa: 1840. Stijl, 'Jacob Petit' met Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger en halfuur-slag. Basis gelijmd. Figuur, geweer beschadigd. Afmeting: 40 x 21 x 9cm. In m...
Groot drie-delig bronzen Italiaans klokkenstel. Tweede helft 20e eeuw. Met mechanisch achtdaags-uurwerk en halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: 61 x 36 x 13 cm. en 60 x 35 cm ø. In goede staat.
Antiek Duitse Junghans eikenhouten staande klok, bolkop. Circa 1930. Klok heeft halfuur slag uurwerk op acht gongstaven en een messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Afmeting circa 190 x 70 x 34 c...
Grote eikenhouten Louis Seize Friese staartklok met timpaan kap en mooie originele beschildering en patina. Circa 1780. Afmeting: 156 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Lenzkirch tafelklok met maanstand. 'Lenzkirch AUG 2 Million Nr.: 089868'. Circa 1900. Met originele sloten, sleutels en bronzen versieringen. Afmeting: 42 x 30 x 20 cm. In g...
Duitse eikenhouten Barok/Louis Seize staande klok. Circa 1829. Klok heeft een één-dags uurwerk met beschadigde emaille wijzerplaat. Tevens is de klok voorzien van een ster-intarsia in de kast en de kl...
18 Eeuws Friese stoelklok met mooie originele polychromie met wekker. Afmeting: 74 x 45 x 25 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met aparte kop. Met latoenkoperen spiegels en mooie beschilderde wijzerplaat. Circa 1800. Afmeting: 150 cm. In goede staat.
19e Eeuws Weense boulle pendule met palissanderhouten klokhoofd. Circa 1820. Inleg is volledig intact. Met messing en zilver plated inleg. Klok heeft halfuur-slag uurwerk en touwtjesslinger. Afmeting:...
Engelse mahoniehouten staande klok met zilverkleurige ( plated) bronzen wijzerplaat. 18e Eeuw. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag met seconden en datum aanduiding.. Afmeting: 205x62x30 cm. In...
Antieke Franse schildpad boulle klok. Circa: 1800. Zijkanten mist boulle. Behoeft restauratie. Klok heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 39 cm. In redelijke staat.
Duitse drie-delige eikenhouten gesigneerde Barok, Louis Seize staande klok. 'J.J. Schröder Ödingen'. Klok heeft afneembare 'Uhrenkopf' kop en een achtdaags-uurwerk met slagwerk op twee bellen. Wijzerp...
Vergulde bronzen Franse cartel pendule. 19e Eeuw. Met achtdaags stil uurwerk, emaille wijzerplaat. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Engelse staande 19e eeuwse klok van mahoniehout met intarsia. Achtdaags- uurwerk met seconden- en dagaanduiding. Afmeting: 220 x 49 x 27 cm. In goede staat