Antiek eikenhouten Westminster tafelklok (Junghans). Circa 1920. Met kwartierslag op vijf gongstaven. Afmeting: 37 x 29 x 21 cm. In goede staat.
Bureauklokje op wit marmeren basement, met twee poezen (compositie metaal). Gemerkt Velser, West Germany. 20e eeuw. Afmeting: 19 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Zwitserse messing bureauklok met erotische voorstelling. Circa: 1930. Klok heeft achtdaags dubbelzijdig uurwerk, en bij één zijde een mechanische erotische voorstelling. Uurwerk behoeft reiniging. Afm...
Antieke Duitse eikenhouten Junghans, Württemberg tafelklok met Westminster slagwerk op vijf gongstaven. Klok heeft kwartierslag. Circa 1920. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
Antieke Delftse porseleinen fles pendule met origineel Frans uurwerk. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 39 x 25 x 16 cm. In goede staat.
18e Eeuws Weense Barok Stutzuhr tafelklok met niet origineel spillegang uurwerk. Repetitie-functie en slaan/niet slaan functies niet aangesloten. Mooie originele klokkast. Afmeting 46 x 28 x 18 cm. In...
Antieke Franse schildpad boulle klok. Circa: 1800. Zijkanten mist boulle. Behoeft restauratie. Klok heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 39 cm. In redelijke staat.
Antiek Frans onyx klokkenstel met achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1890. (één vleugel met breukje). Afmeting: 61 - 65 cm. In zeer goede staat.
Grote Friese eikenhouten staartklok met datum en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Kleine mahoniehouten Friese staartklok met landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met bronzen sierwerk en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen Jugendstil pendule. Circa 1915. Pendule heeft een achtdaags Frans uurwerk met halfuur-slag. Figuur bij been afgebroken. Afmeting: 47 x 29 x 12 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws eikenhouten Barok staande klok, mogelijk huwelijk. Klok met uurwerk, wijzerplaat latere beschildering. Eén-dags uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 220 x 45 x 24 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse staande klok met klassistische vormgeving. Klok heeft een halfuur-slag op vier gongstaven. Circa 1920. Gemerkt Peerles. Afmeting: 212 x 46 x 22 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Duitse staande klok. Gemerkt Dufa. Circa 1920. Klok heeft slagwerk met vijf gongstaven. Afmeting: 206 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Franse 'Retour de Egypte Obelisk' pendule van zwart marmer, gebruneerd en verguld brons. Met pharao's, adelaar met bliksem. Klok heeft origineel stil achtdaags-uurwerk, bovenligge...
Vroeg 19e eeuwse zwarte Weense portaal pendule in zwarte vitrinekast met albast zuilen. Pendule heeft halfuur-slag uurwerk en touwtjesslinger. Afmeting: 42 x 28 x 14 cm. en 61 x 39 x 20 cm. In goede s...
Zeldzame Duitse Schwarzwald damhertengewei-klok met origineel Weens stil uurwerk en touwtjesslinger. Afmeting: 73 x 63 x 12 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren pendule stel. Circa 1880. Pendule heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. (chips marmer). Afmeting: 29 x 54 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws vergulde Weense wandklok met halfuur-slag uurwerk. Mooie originele vergulding, wijzerplaat iets bijgeschilderd. Afmeting: 53 x 36 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren Art Nouveau pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa: 1920. Afmeting: 45 x 39 x 12 cm. In goede staat.
Franse antieke wit marmeren pendule met schrijver. 19e Eeuw. Klok heeft achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, halfuur-slag. Klokkast bijgeschilderd. Afmeting: 42 x 30 x 14 cm. In redelijke staat.
Bronzen vuurvergulde Franse Louis Seize vaaspendule. Circa: 1800. Bruin-groen gepatineerd en vuurverguld brons met leeuwenkoppen. Gave emaille wijzerplaat. Achtdaags stil uurwerk, met touwtjesslinger....
Oude eikenhouten Friese staartklok met landschap, molen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 cm. In goede staat.