Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kleine Friese staartklok, Eikenhout
Startprijs 65 EUR

Kleine eikenhouten Friese staartklok met landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Friese staartklok, Eikenhout.
Startprijs 65 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 cm. In goede staat.

Klok
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse pub/schoolklok met blikken wijzerplaat. Circa 1900. (stil uurwerk, geen ketting aandrijving). Afmeting: 13 x 40 cm ø. In goede staat.

Staartklok (eiken)
Resultaat: 55 EUR

Kleine Hollandse eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 cm. In goede staat.

2 Grote Weense regulateurs
Resultaat: 130 EUR

Twee grote Weense gewichten regulateurs. Twee gewichters, halfuur-slag klokwerk met paarden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 130 cm. In goede staat.

Friese staartklok, Mahoniehout.
Startprijs 70 EUR

Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.

Friese staartklok, Wortelnoten
Startprijs 70 EUR

Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.

Tafelklok, wortelnoten.
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse wortelnoten tafelklok met ingebouwd Duits 'Vorderzappler' uurwerk met spillegang (huwelijk). Functies niet getest. Afmeting: 42 x 32 x 20 cm. In goede staat

Regulateur, kopie
Resultaat: 40 EUR

Oude notenhouten paardjes regulateur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Friese staartklok, kopie
Resultaat: 80 EUR

Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Pendule met inlegwerk.
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Franse palissander pendule met been (? ) inleg, fruitranken en paradijsvogels. Circa: 1860, Louis Philippe. Chips emaille wijzerplaat bij sleutelgaten. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, half...

Klein Frans klokje.
Startprijs 400 EUR

Antieke Franse bronzen pendule met wit carrera-marmer, verguld brons met Amor, en gave emaille wijzerplaat. Circa: 1870. Gesigneerd 'Boucheron'. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veersl...

Duitse klok ca. 1800
Resultaat: 130 EUR

Antieke Duitse staande 'Uhrenkopf' klok. Gesigneerd 'J.J. Brücher Hildenbach 1806'. Eén-daags uurwerk, wijzerplaat gelijmd. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 47 x 40 x 26 cm. In redelijke ...

Duitse klok.
Resultaat: 130 EUR

Antiek Duitse staande 'Uhrenkopf' klok. Gesigneerd 'Spies a Siegen'. Klok heeft halfuur-slag uurwerk, weekloper. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 54 x 46 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse klok ca. 1800
Resultaat: 130 EUR

Antieke Duitse staande klok 'Uhrenkopf'. Gesigneerd 'Bernard Dönnerbrink Uhrmacher in Gescher 1801'. Betreft zoldervondst. Klok heeft halfuur-slag uurwerk, dagloper. Functies niet getest. Afmeting: 49...

Duitse klok.
Resultaat: 75 EUR

Antieke Duitse staande klok 'Uhrenkopf'. Met Schwarzwald uurwerk. Functies niet getest. Zoldervondst. Afmeting: 48 x 39 x 28 cm. In matige staat.

Jugendstil vrijslinger
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse Jugendstil notenhouten vrijslinger met origineel F.M.S. uurwerk (kroon niet origineel). Circa 1910. Afmeting: 80 x 37 x 18 cm. In goede staat.

Mini regulateur
Resultaat: 145 EUR

Antieke mahoniehouten mini-regulateur met messing beslag. Kleinere restauraties. Schoon uurwerk, Nr. 118120. Wijzerplaat bijgeschilderd. Afmeting: 48 x 19 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Uurwerk, staande klok
Resultaat: 120 EUR

Antiek Duits eikenhouten Louis Seize 'Uhrenkopf' klok. Circa 1800. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag met ankergang. Wijzerplaat beschadigd. Functies niet getest. Zoldervondst. Afmeting: 46...

Weense Stutz Uhr.
Resultaat: 350 EUR

Antieke Weense zwarte Barok Stutz Uhr met kwartierslag-uurwerk, spillegang, repetitie, slaan / niet slaan functie, emaille wijzerplaten. Grote wijzerplaat beschadigd. Functies niet getest. Afmeting: 4...

Belgisch Art Deco klokkenstel.
Startprijs 40 EUR

Belgisch Art Deco keramieken klokkenstel. Eerste helft 20e eeuw. Klokkenstel is genummerd en voorzien van groen glazuur. Afmeting: 19 x 37 x 7 cm en 16 x 11 x 5 cm. In goede staat.

Regulateur
Startprijs 80 EUR

Duitse antieke wortelnoten Louis Philippe regulateur. Circa 1870. Regulateur heeft stil uurwerk (tollen erbij). Afmeting: 84 cm. In goede staat.

Wekker in messing kast
Resultaat: 65 EUR

Antieke 19e eeuwse Duitse messing reiswekker. Gemerkt 'M.S'. Afmeting: 8,5 x 8,5 x 6 cm. In goede staat.

Junghans reiswekker in lederen foudraal.
Resultaat: 60 EUR

Kleine antieke Duitse messing Junghans reiswekker in lederen foudraal. Circa: 1920. Afmeting: 4,5 x 4 x 4,5 cm. In goede staat.