Bronzen olifant pendule. Tweede helft 20e eeuw. Twee-kleurig gepatineerd met emaille cartouches. Pendule heeft achtdaags- F.H.S. uurwerk met halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: 40 x 30 x 17 cm. In ...
Grote eikenhouten Louis Seize Friese staartklok met timpaan kap en mooie originele beschildering en patina. Circa 1780. Afmeting: 156 cm. In goede staat.
18 Eeuws Friese stoelklok met mooie originele polychromie met wekker. Afmeting: 74 x 45 x 25 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse Franse palissanderhouten pendule met florale intarsia en verzilverde wijzerplaat. Omstreeks 1840. Met achtdaags-uurwerk, halfuurslag, en touwtjesslinger. Afmeting: 22 cm. In goede s...
Grote Franse origineel geëboniseerde portaal pendule. Circa 1850. Pendule heeft een achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 x 26,5 x 16 cm. In zeer goede staat.
Zeer grote Hollandse Zaanse mahoniehouten klok met brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 38 x 22 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met aparte kop. Met latoenkoperen spiegels en mooie beschilderde wijzerplaat. Circa 1800. Afmeting: 150 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Vorderzappler' Barok tafelklok met plated 18e eeuwse wijzerplaat en spillegang uurwerk. Huwelijk uurwerk + wijzerplaat. Wijzers: één kapot, één mist. Afmeting: 33 x 23 x 9 cm. In redel...
Vroeg 19e eeuws Weense pendule met kwartierslag-uurwerk op twee bellen. Achterplaatje mist, slinger mist, één slaghamertje mist, wijzerplaat bijgeschilderd. Noten klokkast gaaf en compleet met messing...
Antiek Hollands mahoniehouten miniatuur staand horloge met Portre Montre. Circa 1900 en 18e eeuws. Met spillegang uurwerk. 'D.D. Noveron London'. Functies niet getest, ketting snek eraf. Afmeting: 43 ...
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Weense empire pendule. Circa 1800. Pendule heeft touwtjesslinger en afgevlakt uurwerk, circa 1780-1800. Mahoniehouten klokkast is overgeschilderd. Afmeting: 38 x 26 x 13,...
Antiek Duitse Junghans eikenhouten staande klok, bolkop. Circa 1930. Klok heeft halfuur slag uurwerk op acht gongstaven en een messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Afmeting circa 190 x 70 x 34 c...
Zeldzame bronzen directoire pendule met verdekte sleutel-opdraaigat. Circa: 1820. Klokkast door truc/foefje te openen. Waarschijnlijk achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Slinger mist. Vergulde applica...
Antiek eikenhouten Westminster tafelklok (Junghans). Circa 1920. Met kwartierslag op vijf gongstaven. Afmeting: 37 x 29 x 21 cm. In goede staat.
Duitse antieke Biedermeier kersenhouten staande klok. 'A. Kaewer, Oldenburg'. Klok heeft mooie emaille wijzerplaat, achtdaags-uurwerk en halfuur-slag op één bel. Afmeting: 210 x 44 x 28 cm. In zeer go...
Bureauklokje op wit marmeren basement, met twee poezen (compositie metaal). Gemerkt Velser, West Germany. 20e eeuw. Afmeting: 19 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Hollandse staande wortelnoten Westminster klok met maanstand, maand, dag en datum aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Klok heeft kwartierslag uurwerk. Afmeting: 232 x 54 x 31 cm. In goede staat.
Zwitserse messing bureauklok met erotische voorstelling. Circa: 1930. Klok heeft achtdaags dubbelzijdig uurwerk, en bij één zijde een mechanische erotische voorstelling. Uurwerk behoeft reiniging. Afm...
Antieke Duitse eikenhouten Junghans, Württemberg tafelklok met Westminster slagwerk op vijf gongstaven. Klok heeft kwartierslag. Circa 1920. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
Antieke Delftse porseleinen fles pendule met origineel Frans uurwerk. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 39 x 25 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuws Weense boulle pendule met palissanderhouten klokhoofd. Circa 1820. Inleg is volledig intact. Met messing en zilver plated inleg. Klok heeft halfuur-slag uurwerk en touwtjesslinger. Afmeting:...
18e Eeuws Weense Barok Stutzuhr tafelklok met niet origineel spillegang uurwerk. Repetitie-functie en slaan/niet slaan functies niet aangesloten. Mooie originele klokkast. Afmeting 46 x 28 x 18 cm. In...
Antieke Franse schildpad boulle klok. Circa: 1800. Zijkanten mist boulle. Behoeft restauratie. Klok heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 39 cm. In redelijke staat.
Antiek Frans onyx klokkenstel met achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1890. (één vleugel met breukje). Afmeting: 61 - 65 cm. In zeer goede staat.
Grote Friese eikenhouten staartklok met datum en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Kleine mahoniehouten Friese staartklok met landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met bronzen sierwerk en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen Jugendstil pendule. Circa 1915. Pendule heeft een achtdaags Frans uurwerk met halfuur-slag. Figuur bij been afgebroken. Afmeting: 47 x 29 x 12 cm. In redelijke staat.
Grote vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met spillegang met ijzeren stoel. Functies niet getest. Slaghamer zit los. Comtoise heeft een mooie emaille wijzerplaat en vouwslinger. Afmeting: 47 x 29 x 16 cm...
18e Eeuws eikenhouten Barok staande klok, mogelijk huwelijk. Klok met uurwerk, wijzerplaat latere beschildering. Eén-dags uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 220 x 45 x 24 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse staande klok met klassistische vormgeving. Klok heeft een halfuur-slag op vier gongstaven. Circa 1920. Gemerkt Peerles. Afmeting: 212 x 46 x 22 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Duitse staande klok. Gemerkt Dufa. Circa 1920. Klok heeft slagwerk met vijf gongstaven. Afmeting: 206 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse bronzen verzilverde religieuse tafelklok met rijk bewerkte klokkast en 18e eeuws uurwerk. Halfuur-slag op bel. Uurwerk werkt. Afmeting: 57 x 34 x 19 cm. In redelijk/goede staat...
Zeldzame 19e eeuwse Franse 'Retour de Egypte Obelisk' pendule van zwart marmer, gebruneerd en verguld brons. Met pharao's, adelaar met bliksem. Klok heeft origineel stil achtdaags-uurwerk, bovenligge...
Vroeg 19e eeuwse zwarte Weense portaal pendule in zwarte vitrinekast met albast zuilen. Pendule heeft halfuur-slag uurwerk en touwtjesslinger. Afmeting: 42 x 28 x 14 cm. en 61 x 39 x 20 cm. In goede s...
Zeldzame Duitse Schwarzwald damhertengewei-klok met origineel Weens stil uurwerk en touwtjesslinger. Afmeting: 73 x 63 x 12 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren pendule stel. Circa 1880. Pendule heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. (chips marmer). Afmeting: 29 x 54 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Oude comtoise klok. Tweede helft 20e eeuw. Van messing en emaille wijzerplaat en lyraslinger. Afmeting: 32 x 28 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws vergulde Weense wandklok met halfuur-slag uurwerk. Mooie originele vergulding, wijzerplaat iets bijgeschilderd. Afmeting: 53 x 36 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren Art Nouveau pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa: 1920. Afmeting: 45 x 39 x 12 cm. In goede staat.
Franse antieke wit marmeren pendule met schrijver. 19e Eeuw. Klok heeft achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, halfuur-slag. Klokkast bijgeschilderd. Afmeting: 42 x 30 x 14 cm. In redelijke staat.
Bronzen vuurvergulde Franse Louis Seize vaaspendule. Circa: 1800. Bruin-groen gepatineerd en vuurverguld brons met leeuwenkoppen. Gave emaille wijzerplaat. Achtdaags stil uurwerk, met touwtjesslinger....
Vier maal 18e - 19e eeuws staande klok uurwerken. Functies niet getest. Afmeting: circa 27 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Oude eikenhouten Friese staartklok met landschap, molen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese Schippertjes klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat.