Voor-oorlogse ijzeren poppenwagen met lederen zitting en blikken broodtrommel. Circa 1930. Afmeting: 60 x 67 x 30 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke poppenschoenen. Afmeting: 14 x 20 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Duitse papier maché 'Bruno Schmidt' pop met 'mama geluid' en slaapogen. Circa 1930. Afmeting: 32 cm. In zéér goede staat.
Antieke rieten poppenwagen met houten greep en ijzeren wielen. Circa 1920. Afmeting: 65 x 66 x 32 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Armand Marseille' dreambaby pop, nr. 351/6/OK. Circa 1915. Met glazen ogen, aardewerk hoofd en papier maché babylichaam. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke poppenpruiken voor porseleinen poppen. Afmeting: circa 15 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Antieke schildpad pop. Nr.: 310/45. Duitsland, circa 1930 - 1940. Pop heeft pruik van echt haar en kleertjes. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Negen antieke Duitse porseleinen poppenbustes met meisjesnamen (twee beschadigd) (minimale chip mogelijk). Afmeting: 5 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse 'Armand Marseille' pop, Nr. 390 1.5. Circa: 1920. Pop heeft een echt-haar-pruik en een origineel gelede lichaam. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Armand Marseille' Dreambaby pop, nr. 351/2K. Circa 1926. Met papier maché babylichaam. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antieke 'Lenci' pop (?). Eerste helft 20e eeuw. Met bespeelde stoffen lichaam, mohair pruik, beschilderde ogen en mond. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duitse 'Bruno Schmidt' celluloid pop. Jongen, Philip. Pop heeft stoffen lijf en papier maché gelede armen. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antieke blikken klimaap in kartonnen doosje met Lehmann beschrijving 'Climbing Monkey'. Aap niet gemerkt. Afmeting: 22 x 8 x 4,5 cm. In goede staat.
Gelakte poppenwagen met lederen kap. 19e Eeuw. Kap heeft paar scheurtjes. Wagen heeft mooi gelakt koetswerk en metalen spaakwielen. Afmeting: 80 x 81 x 45 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Armand Marseille' Dreambaby-pop. Nr. 351/14K. Circa 1912. Pop heeft glazen ogen en doopjurk en een vijf-delig babylichaam. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee oude Annette Himstedt poppen in doos. Eén maal Indiaan 1993-1994 (vlekken arm). Eén maal meisje met hoed 1993-1994 (goed). Afmeting: 75-84 cm. (dozen). In redelijk/goede staat.
Oude Duitse replica 'Kammer + Reinhardt' porseleinen pop met gelede lichaam. Tweede helft 20e eeuw. '114. C. Danies'. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop, Heubach Koppelsdorf nr. 342.3 ca 1930, met gelede lichaam. 49 cm. Cond.: Goed
Antiek Duits porseleinen 'Armand Marseille' pop, Nr. 370, 2,5 Dep. Circa 1900. Compleet met kleertjes en mohair pruik. Pop heeft lederbalg lichaam. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Kammer & Reinhardt' pop, nr. 126. Circa 1920. Pop heeft mohair pruik, flirt ogen en antieke kleding. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Armand Marseille' pop, Nr. 390. Circa 1900. Pop heeft pruik van echt haar, met hoed en kleding. Geleed lichaam. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antieke Franse (?) porseleinen pop. Circa 1915. Ongemerkt. Met pruik van echt haar, antieke kleding. Pop heeft geleed lichaam. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen 'Burggrup' pop, nr. 169. Voor Simon - Hofmeister. Circa 1930. Met vijf-delig papier maché lichaam, mohair pruik en oude kleertjes. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Grote antiek pop, Duits porselein, ca 1920 Heubach Koppelsdorf 267.8 D.R.G.M. Thuringia, papiermaché lichaam en gipsen been. Kapotte vinger en teen, 57 cm. Cond.: Redelijk/goed