Oud Oosters kleed met florale decor in de kleuren: Creme/rood/groen/oranje. Afmeting: 190 x 127 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed in aardetinten (iets sleets) 207 x 130 cm. In goede staat.
Oud Perzisch bidkleed in aardetinten. Afmeting: 135 x 96 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Meerkleurig met florale decors. Bij rand lichte beschadiging. Afmeting: 90 x 136 cm. In goede staat.