Hoge kwaliteit geëmailleerde pillendoos met rozen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 2,7 x 5 cm ø. In goede staat.
Drie oude Van Nelle voorraadblikken. Onder andere: Mintjes, koffie/thee. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 32-40 cm. In redelijk/goede staat.
Groot houten scheepsmodel op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 110 x 18 cm. In goede staat.
Grote houtgestoken vergulde Italiaanse wandkandelaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H.73 cm. In goede staat.
Vergulde messing lijst met edelstenen. 19e Eeuw. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten barometer met tinnen wijzerplaat (kleine wijzer bovenin mist). 19e Eeuw. (kwik is eruit). Afmeting: 100 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antiquarische boeken. Twee maal 'Oude Hollandse tuinen', door Martinus Nijhoff / 's-Gravenhage. Eén maal 'Op reis met mensenhoofden', door Karl Eskelund, H.J.W. Becht / Amsterdam. Eén maal 'Honor...
Zeldzame antiek gietijzeren haardplaat met tekst, landschap, figuren en watermolen deocor. Renaissance, mogelijk 17e eeuw. Oude reparatie onderaan. Afmeting: 66 x 43 cm. In goede staat.
Grote bronzen kloosterbel met amor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 24 x 18 cm ø. In goede staat.
Zware oude messing kapspiegel in Roccoco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 44 x 10 cm. In goede staat.
Antiek Franse compositie metalen 5-lichts kaarskandelaar met marmeren basement. Circa 1890. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse kraantjeskan. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
IJzeren zwart-witte lectuurbak "Pilastro" uit de 50e jaren. Afmeting: 43 x 41 x 27 cm. In zeer goede staat.
Twee decoratieve boekensteunen met paardenhoofden, metaal, bronskleurig gepatineerd. 21e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke 'Majolica' hanglamp met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 65 x 35 cm ø. In goede staat.
Twee delen Aziatica, 20e eeuw. Eén maal natuurstenen snijstuk met draken. Eén maal Tibetaanse metalen dolk. Afmeting: ø 14,5 - 20 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten kolenbak met schep en messing grip. Circa 1910. Afmeting: 39 x 47 x 33 cm. In goede staat.
19e Eeuws bisquit porseleinen figuur in ovale lijst met bol glas. Afmeting: 43 x 32 x 10 cm. In goede staat.
Grote staande lamp met bronzen lampenvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 43 cm ø. In goede staat.
Stel vergulde antieke kaarskandelaren met figuren. Compositie metaal. Circa: 1900. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Drie maal bronzen voorwerpen in gotische en renaissance stijl. 20e Eeuw. Eén maal triptychon reis-icoon, één maal tafelbel 1669 en één maal vijzel 1590. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.
Opgezette marter en twee bunzingen. Afmeting.ca. 40-55 cm. In goede staat.
Lot antiek messing kabinetbeslag etc. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9 x 20 x 16 cm. In goede staat.
Acht delen oud/antiek tin en twee delen messing. Bestaande uit tinnen kraantjeskan, borden, koffieset. Afmeting: 9 - 44 cm. In redelijk/goede staat.