Composiet gegoten Aphrodite. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Klassieke messing hanglamp met porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 40 cm ø. In goede staat.
Grote brons gegoten piece de milieu. Vrouw op nautilus schelp draagt schaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen piece de milieu, met kristallen schaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 36 cm ø. In goede staat.
Messing met rood koperen samovaar. 19e Eeuw. Met benen grepen en porseleinen knop. Louis Seize-stijl. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese parelmoer snijstukken met houtgestoken consoles (één beschadigd). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 20 x 4 cm. In redelijke staat.
Oude gobelin in lijst, 20 eeuw. Figuren in interieur decor. Afmeting: 31 x 37 cm. In goede staat.
Antieke Chinese 2-delige spekstenen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Apen en hertje op spekstenen basement (basement stukje af). In redelijk/goede staat. Afmeting: 20 x 16 x 8 cm
Drie keer oud Chinees of Japans. Waarvan twee maal cloissonne vazen met florale decors (ééntje licht beschadigd). En één maal een keramieken theepot met plated versieringen (20e eeuw)Afmeting: 15-18 c...
Oude Oosterse bronzen wierrook brander met hanenkoppen decors. (20e Eeuw). Afmeting: 19 x 17 x 12 cm ø.In goede staat
Drie oude wandelstokken met messing grepen en glazen drankflacon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 - 90 cm. In goede staat.
Grote houtgestoken vergulde Italiaanse wandkandelaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H.73 cm. In goede staat.
Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.
Lot antiek messing kabinetbeslag etc. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9 x 20 x 16 cm. In goede staat.
Antiek blikken botaniseertrommel met stoomvaart in Zeeland. Lithografie. Circa 1920. Afmeting: 44 x 14 x 11 cm. In goede staat.
Kavel met divers antiek houtwerk. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit o.a.: Puddingvormen etc. Barok houten voorwerpen, lepels, schalen. Afmeting: circa 12 - 56 cm.
Vier maal antiek ijzerwerk. 18e - 19e Eeuw. Eén mijnlamp (geëlectrificeerd), één wandslag pin, vier tangen. Afmeting: 17 - 34 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke sloten (deuren) met twee sets ijzeren lopers. Afmeting: 16 x 34 x 26 cm. In goede staat.
Drie antieke wafelijzers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 46 - 47 cm. In goede staat.
Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.
Twee oude lederen dokterstassen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek houtsnijwerk. Eén maal antieke Schwarzwald lijst, circa 1900. Eén maal verguld houten ornament, één maal lambrisering verguld. Afmeting: 90 x 80 cm., 108 x 25 cm. en 116 x 35 cm. ...
Vergulde messing lijst met edelstenen. 19e Eeuw. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.
Duitse WMF Ikora cloisonne schaal en één antieke geëmailleerde schaal met florale decors (iets randschade). Afmeting: 27 - 37 cm. In redelijk/goede staat.