Antieke Chinese ivoren stempel met Foohond. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x 4,4 x 3,1 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites.
Zes oude/antieke figuren. Eén maal gesigneerde olifanten boeddha. Eén bronzen lachende boeddha. Eén bronzen Afrikaanse figuur. Eén maal Romeins brons. Eén liggende figuur, metaal. Afmeting: 3 - 15 cm....
Vergulde messing kerkelijke kaarsen-kroon, zes lichts. 19e Eeuw. Afmeting: 90 x 40 cm ø. In goede staat.
Antieke 'Majolica' hanglamp met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 65 x 35 cm ø. In goede staat.
Twee antiquarische boeken. Eén maal verhaal van de stad Leeuwarden. Simon Abbes Gabbema, door Tobias Gutberteth 1701. Band licht los, eerste pagina's beschadigd. Eén maal geschiedkundige beschrijving ...
Vier antiquarische boeken. Twee maal 'Oude Hollandse tuinen', door Martinus Nijhoff / 's-Gravenhage. Eén maal 'Op reis met mensenhoofden', door Karl Eskelund, H.J.W. Becht / Amsterdam. Eén maal 'Honor...
IJzeren zwart-witte lectuurbak "Pilastro" uit de 50e jaren. Afmeting: 43 x 41 x 27 cm. In zeer goede staat.
Antiquarisch boek. Alle werken van Jacob Cats door D.J. van Vloten met ruim 400 platen op staal aangebracht door J.W. Kaiser (1861). Band is aan onderkant beschadigd. Afmeting. 9 x 38 x 31 cm. In rede...
Grote messing Art Deco-stijl lectuurbak met verlichting 'Couranten'. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 105 x 42 cm. In goede staat.
Lot oude en antieke tabakspijpen. Onder andere: Drie porseleinen pijpen, imkerpijp etc. Afmeting: circa 16 - 60 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire theestoof met originele messing binnenbak, theelicht en ketel. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.
Groene metalen 60-er jaren lamp. Lamp is in hoogte verstelbaar. Nr.: 250/HKA. Afmeting: H.152 cm. In goede staat.
Compositie metalen tafellamp 'Man bij lantaarn'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting . H 55 cm. In goede staat.
Antieke geëlectrificeerde majolica petroleumlamp met wit porseleinen kap. Afmeting: ø 20 x 50 cm. In goede staat.
Antieke opaline glazen petroleumlamp met florale decor. Circa: 1900. Afmeting: 59 x 15 cm ø. In goede staat.
Zeer grote Duitse historisme handbeschilderde petroleumlamp met voet + reservoir. Huwelijk. Circa: 1800. Afmeting: 80 x 26 cm ø. In redelijke staat.
Tien oude messing deurkloppers met leeuwenkop. Afmeting: 15 x 11 x 4 cm. In goede staat.
Antieke, messing met roodkoperen brandweerspuit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Neogotische messing kerk-kandelaar. 19e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antiek noord Afrikaanse met been belijnde schrijfkist met mozaiek. Eerste helft 20 eeuw. Mooie kwaliteit, mogelijk Carlo Bugatti, 1856 - 1940. Slotplaatje mist, en paar lijstjes Verder in goede staa...
Twee 19e eeuwse Japanse cloisonne vazen met florale en vogel decors. Afmeting: 23,5 x 14,5 cm. In goede staat.
Antiek vernikkelde theecomfoor. Drie-delig met aardewerk plaquettes. Circa: 1900. Afmeting: 39 x 17 x 17 cm. In redelijke staat.
Grote antieke historisme petroleumlamp (geëlectrificeerd) met cherubijnkoppen, leeuwenkoppen rocailles en onyx. Circa: 1880. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Duits Jugendstil tegeltableau in eikenhouten lijst. Met voorstelling van zwaan met lelies. Afmeting: 94 x 34 cm. In goede staat.