Twee antieke visbestekken. Eén maal 12-delig (ivoor imitatie). Eén maal 14-delig (ivoor imitatie). Afmeting: 23 - 34 cm. In goede staat.
Antieke olielamp-voet, geëlectrificeerd. In Amphora Empire-stijl. Circa 1900. Schroefdraad voet zit los. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits zuurstof apparaat, circa 1900. 'Berlin N.W.6. Sauerstoff Gerät'. Afmeting: 30 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Grote bronzen kloosterbel met amor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 24 x 18 cm ø. In goede staat.
Zware antieke bronzen 'Grape' met prachtige patina. Afmeting: 15 x ø13 cm. In goede staat.
Negen natuurstenen + marmeren ballen. 20e Eeuw. Afmeting circa: ø 6 cm. In goede staat.
Antieke Engelse barometer met intarsia en tinnen wijzerplaat (London, F. Westley). Circa 1900. Afmeting: 99 cm. In goede staat.
Groot lot linnen in balen. Afmeting circa: 40 x 18 cm ø. In goede staat.
Chinese bronzen urnvaas met wolken decor rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 31 cm ø. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse koperen ketels + messing met ijzeren wafelijzer. Afmeting: 27 - 45 cm. In goede staat.
Jugendstil groen glazen bloemenvaasje met bronzen/glazen basement, vogel op tak (chips glazen basement) Afmeting: 18,8 cm. In redelijke staat.
Twee antieke plated fruitschalen met glazen binnenschalen (chips af). Circa: 1900. Afmetingen: 27 x ø 25 cm. en 17,5 x ø 32 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Barok ijzeren deurslot. Duitsland, 18e eeuw. Afmeting: 30 x 25 x 3 cm.
Oude/antieke Chinese bewerkte walnoot, met vele figuren uitgesneden. Afmeting: 4 x 4,5 cm. In goede staat.
Antiek messing horlogemakers gereedschap in origineel foudraal. Circa: 1900. In goede staat.
Antieke messing plafondlamp met glazen handbeschilderde kappen, met florale decor. Circa: 1900. Eén glazen lamel gebarsten. Afmeting: 60 x 46 x 50 cm. In goede staat.
Hoge kwaliteit geëmailleerde pillendoos met rozen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 2,7 x 5 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Franse sta-lamp 'Paix Travail'. Compositie metaal. Circa: 1900. Afmeting: H.110 cm. In goede staat.
Drie antieke messing plated wijnfles-onderzetters. Circa: 1900. Afmeting: 12 - 16 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek koperwerk. Eén maal mahoniehouten wandhouder. Eén maal gemerkte Japanse of Chinese beker met draken decor. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.
Eikenhouten gestoken wandklepkast in Roccoco-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 23 x 36 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuws roodkoperen beddepan met originele steel en tulp-gravering. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten lampenvoet met leeuwenpoten. Circa: 1920. Afmeting: 156 cm. In goede staat.
Lot grote oude Nantilus oceaan schelpen. 20e Eeuw. Afmeting: 39 x 33 x 50 cm. In goede staat.
Antiek waaiervormig messing haardscherm. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting:H. 60 cm. In goede staat.
Drie stuks 'Tiffany-stijl' tafellampen met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 37 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Douwe Egberts koffiemolen. Circa: 1910. Afmeting: 28 x 13 x 24 cm. In goede staat.
Oude gegraveerde Indonesische bronzen vaas met Wayang figuren en florale decors. 'Hewetson & Milner London'. Afmeting: 31 x 14 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen warmhoudrechaud. 7 x 47 x 33 cm. In goede staat.
Bronzen penkandelaar in gotische stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.38 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gestoken barometer met Hollandse tekst. Circa: 1900. Afmeting: 46 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Antieke scheerset met zeven scheermessen in cassette. 'Christopher Johnson Sheffield'. Circa: 1900. In goede staat.
Drie oude Van Nelle voorraadblikken. Onder andere: Mintjes, koffie/thee. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 32-40 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Corpus Christie. Eén maal bronzen kruis, ca. 1900. Eén notenhouten corpus, 19e eeuw. Eén ivoorlook imitatie kruis, ca. 1900. Afmeting: 24 - 41 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten kolenbak met schep en messing grip. Circa 1910. Afmeting: 39 x 47 x 33 cm. In goede staat.
Twee oude voorraadblikken. 20e Eeuw. Eén maal Menthe glaciale Lonka, en één maal Niemeijers koffie/thee. Afmeting: 25 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Jugendstil tafel menagiere (messing/vernikkeld). Gemerkt. Circa 1910. Afmeting: 21 x 14,5 x 10 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek metaal. Bestaande uit: Grote tinnen strooier, circa 1800. Een messing kaarskandelaar, circa 1850. Een tabaksdoos, 19e eeuw. Twee kandelaren, 20e eeuw. En een Jugendstil roomset. ...
19e Eeuws bisquit porseleinen figuur in ovale lijst met bol glas. Afmeting: 43 x 32 x 10 cm. In goede staat.
Antieke bronzen vaas met florale decors en figuren, 19e eeuw. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Bronzen empire kaarskandelaar, 19e eeuw. Drie-lichts, met Griekse vrouw. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.
Voor-oorlogse Duitse 'Leipzig Sprio-Krautzbergen Holzhausen' verstuiver. 'Modelle Majolika'. In originele doos met beschrijving. Afmeting: 5 x 19 x 15 cm. In goede staat.
Zes diverse antieke gewichten sets. Twee maal Renaissance-stijl sluitgewichten set. Eén maal stapelgewichten set, circa 1900. Eén maal koperen gewichten set, circa 1900. Twee maal antieke messing gewi...
Kleine antieke Japanse vaas met florale- en vlinder decors. Circa 1900. Afmeting: H.12 cm. In goede staat.
Notenhouten gestoken wandbarometer met Hollandse aanduiding (Jachtbarometer). Circa: 1920. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Oude miniatuur in benen lijst, deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Groot houten scheepsmodel op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 110 x 18 cm. In goede staat.
Antiek vis-serveer-bestek, voorzien van floraal graveerwerk, met benen heft in cassette. Afmeting: 34 cm. (Pyro Silver)