Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Barnstenen imitatiestukken op standaard.
Startprijs 110 EUR

Drie barnstenen imitatiestukken met ingesloten insecten en vegetatie. Op standaard. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.

4 Oude Chinese sieraden.
Startprijs 110 EUR

Vier oude Chinese (been)sieraden. 20e Eeuw. Eén maal Inro. Eén netsuke (2 konijnen). Twee snijstukken aan kettingen. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.

4 Oude Chinese benen figuren
Startprijs 75 EUR

Vier oude Chinese benen figuren. 20e Eeuw. Drie maal netsuke figuren. Eén maal ratje. Afmeting: 2,5 - 5 cm. In goede staat.

2 Chinese figuren van rozenhout
Startprijs 100 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Chinese rozenhouten gesneden figuren. 'Vissers met karpers en hengel'. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.

2x Japanse wanddecoratie.
Startprijs 40 EUR

Twee Japanse lakwerk wandplaquettes met benen figuren en deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 70 - 124 cm. In redelijk/goede staat.

Afrikaans beeld, Mbala
Resultaat: 60 EUR

Oud Afrikaans houtgestoken beeld, 'Mbala' Congo. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Peruaanse kalebas
Resultaat: 70 EUR

Grote oude fijn gegraveerde Peruaanse calebas met rondom figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 x 15,5 cm ø. In goede staat.

Oude viool
Resultaat: 750 EUR

Antieke viool met etiket 'Giuseppe Carlo Fratelli Fiscer, Milano Vicino alla balla 1790'. Strijkstok en partituren aanwezig. Afmeting: 59 x 21 x 9 cm. In goede staat.

Console, Neogotische stijl
Startprijs 120 EUR

Grote 19e eeuwse eiken kerkelijke neogotische wandconsole. Afmeting: 54 x 45 x 50 cm. In goede staat.

Viool in koffer.
Resultaat: 135 EUR

18e - 19e Eeuwse viool met twee strijkstokken in koffer + accessoires. Afmeting: 60 x 21 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Tuba, plated.
Resultaat: 50 EUR

Voor-oorlogse grote plated tuba. 'Imperial Zaandam'. Bedeukt. Voor deco. Afmeting: 95 x 60 x 40 cm ø. In redelijke staat.

Chinese trekpot met deksel, 19e eeuws
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinees bronzen trekpot met florale, wolken en draken decors. Belvormig. Circa: 1900. Afmeting: 18 x 16 x 12 cm ø. In goede staat.

3 x Netsuke.
Startprijs 90 EUR

Drie oude Japanse houtgesneden netsukes. 20e Eeuw. Eén biggetje in hand. Eén aap. Eén vogelpaar. In goede staat.

6 Antieke figuren.
Resultaat: 40 EUR

Zes oude/antieke figuren. Eén maal gesigneerde olifanten boeddha. Eén bronzen lachende boeddha. Eén bronzen Afrikaanse figuur. Eén maal Romeins brons. Eén liggende figuur, metaal. Afmeting: 3 - 15 cm....

Tenor Banjo, 50-er jaren.
Resultaat: 50 EUR

Oude 50-er jaren Tenor Banjo. Ongemerkt. Afmeting: 78 cm. In goede bespeelde staat.

Staande lamp, Tiffany-stijl.
Resultaat: 40 EUR

Tiffany-stijl lamp met metalen voet en florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Tafellamp 'Jongen op klompen'.
Startprijs 65 EUR

Antieke tafellamp. Circa: 1920. 'Jongen op klompen'. (fitting gemoderniseerd). Compositie metaal. Afmeting: 22 x 29 x 15 cm. In goede staat.

2 x Barometer, kwik.
Startprijs 100 EUR

Twee grote oude kwikbarometers van hout. Engels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 - 107 cm. In goede staat.

Benen figuur
Startprijs 45 EUR

Grappige benen figuur met van blad gemaakte rok. 20e Eeuw. Afmeting: L.21 cm. In goede staat.

4x Benen snijwerk
Startprijs 60 EUR

Vier maal antiek Oosters benen snijwerk met maskers en botisava. Eerste helft 20e eeuw. (beschadigingen). Afmeting: 24-27 cm. In redelijk/goede staat.

Ivoren stempel Foo dog
Startprijs 75 EUR

Antieke Chinese ivoren stempel met Foohond. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x 4,4 x 3,1 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites.

3 Netsukes, 19e eeuw.
Startprijs 180 EUR

Drie antieke ivoren Japanse netsuke's. Circa: 1900. Eén maal man met fruitmand. Eén maal boeddha. Eén maal man met gereedschap. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.

3 Delen ivoor.
Startprijs 125 EUR

Drie oude/antieke ivoren vazen. Twee maal Jugendstil bewerkt met bloemen en teksten, 1916. Eén maal olifant met bloem en slangen, circa 1930. Afmeting: 16-24 cm. In goede staat.
Voorzien van origine...

2x Ivoren olifant
Resultaat: 125 EUR

Twee oude/antieke ivoren Indische olifanten met menner op houten basement. Circa 1940. Afmeting: 8 x 9 x 4 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites.

2 Afrikaanse ivoren figuren.
Startprijs 125 EUR

Twee oude Afrikaanse ivoren figuren op houten basement. Midden 20e eeuw. Vrouw met kruik en schaal op hoofd. Vrouw met vijzel en stamper. Afmeting: 22-25 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel c...

2 Ivoren bustes
Resultaat: 140 EUR

Twee oude Afrikaanse ivoren buste beelden. Circa 1930. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat. Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites

2x Ivoren beeldje.
Startprijs 150 EUR

Twee oude/antieke ivoren figuren, circa 1930. Eén maal mariabeeld (handen missen) en één maal figuur, wolf in bos (Rusland). Afmeting: 14-22 cm. In redelijk/goede staat. Voorzien van origineel certifi...

2x Ivoren bootjes.
Startprijs 125 EUR

Twee oude ivoren sculpturen. Figuren in bootjes. Circa 1950. Afmeting: 26-27 cm. In goede staat. Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites

3 Delen ivoor.
Resultaat: 125 EUR

Drie delen oud/antiek ivoor. Eén maal chinese figuur met rijst-aren (basement mist). Eerste helft 20e eeuw. Eén maal Indische olifant, circa 1930-1950. Eén maal Afrikaanse figuur. Midden 20e eeuw. Afm...

Benen lepel + kurkentrekker
Resultaat: 50 EUR

Oude benen lepel met doodskop en kurkentrekker. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.

3x Miniatuur
Startprijs 150 EUR

Drie miniaturen met ivoren lijsten, deels geschilderd op ivoor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 9 - 10 cm. In goede staat.

2x Miniatuurportret
Startprijs 60 EUR

Twee oude miniaturen, deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

Schildersezel in Roccoco-stijl
Resultaat: 60 EUR

Oude mahoniehouten schildersezel in Roccoco-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 109 cm. In goede staat.

Antieke tabaksdoos
Resultaat: 50 EUR

18e Eeuws gegraveerde messing tabaksdoos met twee spreuken en figuren. Afmeting: 12,5 x 7,5 x 3,5 cm. In goede staat.

2 Bureausets
Startprijs 50 EUR

Twee-delige marmeren Art Deco bureauset. Inktpot, (één glaasje mist) + brievenhouder. Circa 1935. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.

Deense telefoon.
Resultaat: 60 EUR

Oude Deense 'Jydsk' telefoon van zwart metaal met bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 26 x 20 cm. In zeer goede staat.

2 x Schemerlamp.
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen figuurlijke tafellampen. Circa 1900. 'Les Fleurs' en 'Le Mecanicien'. Later geëlectrificeerd. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

2 Messing wand/hangkandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee grote Hollandse messing Barok-stijl wand/hangkandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 42 x 31 x 43 cm. In goede staat.

Lot van 5 delen (o.a.: jampot, schaal etc.)
Startprijs 35 EUR

Lot goudkleurig (5x). 20e Eeuw. Vier maal verguld metaal: Schaaltje, zout+peper en (varkentje)-mosterdpotje. Eén maal kunststof ijs-emmertje in ananas-vorm. Afmeting: 4 - 15 cm.

2x Italiaanse wandkandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee Italiaanse houtgestoken vergulde wandkandelaren, Louis Seize-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 36 x 33 x 20 cm. In goede staat.

Glazen bol met lithografieën, ca. 1900.
Resultaat: 60 EUR

Glazen bol met achterglas lithografieën, op messing voet. Circa: 1900. Afmeting: 21 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.

Moorlamp
Startprijs 375 EUR

Grote Venetiaanse staande moorlamp met vergulding en polychromie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H. 206 cm. In goede staat.

Lot Afrikaans houtsnijwerk.
Startprijs 40 EUR

Groot lot Afrikaanse houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit onder andere: Masker, boot, figuren + bronzen armband/enkelband. Afmeting: circa 7 - 70 cm. In goede staat.

2 x Glazen stolp met bloemstuk.
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Franse glazen stolpen met porseleinen vazen en kunstbloemen. Afmeting: 38 x 15 cm ø. In goede originele staat.

4 Delen koper.
Startprijs 40 EUR

Vier delen antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee miniatuur doofpotten, gemerkt. Eén pijpkomfoor, 19e eeuw. Eén stoof + pannetje, circa: 1900. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

Lotje 'Stork'.
Resultaat: 40 EUR

Vijf maal 'Stork' - Hengelo gemerkte objecten. Eén maal Delftse schaal Schoonhoven. Drie maal kandelaar 'Porseleyne Fles'. Eén maal gietijzeren bureau penhouder (?). Afmeting: 15 - 18 cm. In goede sta...

Weegschaal + 2 schalen.
Startprijs 40 EUR

Drie maal antiek. Circa: 1910. Betreft: Twee schalen Jugendstil, tin en messing. Eén Engelse weegschaal. Afmeting: 30 - 34 cm. In goede staat.

Stel empire kandelaars
Startprijs 160 EUR

Stel plated kaarskandelaren in empire-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.26 cm. In goede staat.

2 Visbestekken in doos
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke visbestekken. Eén maal 12-delig (ivoor imitatie). Eén maal 14-delig (ivoor imitatie). Afmeting: 23 - 34 cm. In goede staat.

Lampenvoet.
Resultaat: 70 EUR

Antieke olielamp-voet, geëlectrificeerd. In Amphora Empire-stijl. Circa 1900. Schroefdraad voet zit los. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.

Zuurstof apparaat
Resultaat: 80 EUR

Antiek Duits zuurstof apparaat, circa 1900. 'Berlin N.W.6. Sauerstoff Gerät'. Afmeting: 30 x 30 x 14 cm. In goede staat.

Bronzen bel.
Resultaat: 35 EUR

Grote bronzen kloosterbel met amor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 24 x 18 cm ø. In goede staat.

Bronzen 'Grape'.
Startprijs 100 EUR

Zware antieke bronzen 'Grape' met prachtige patina. Afmeting: 15 x ø13 cm. In goede staat.

9 x Natuurstenen + marmeren ballen.
Resultaat: 40 EUR

Negen natuurstenen + marmeren ballen. 20e Eeuw. Afmeting circa: ø 6 cm. In goede staat.

Banjo barometer.
Resultaat: 70 EUR

Antieke Engelse barometer met intarsia en tinnen wijzerplaat (London, F. Westley). Circa 1900. Afmeting: 99 cm. In goede staat.

Rollen linnen en lakens
Resultaat: 90 EUR

Groot lot linnen in balen. Afmeting circa: 40 x 18 cm ø. In goede staat.

Chinese bronzen urnvaas
Startprijs 50 EUR

Chinese bronzen urnvaas met wolken decor rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 31 cm ø. In goede staat.

2x Ketel + Wafelijzer
Resultaat: 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse koperen ketels + messing met ijzeren wafelijzer. Afmeting: 27 - 45 cm. In goede staat.

Glazen tafelstukje
Startprijs 30 EUR

Jugendstil groen glazen bloemenvaasje met bronzen/glazen basement, vogel op tak (chips glazen basement) Afmeting: 18,8 cm. In redelijke staat.

2x Fruitschaal (plated)
Startprijs 40 EUR

Twee antieke plated fruitschalen met glazen binnenschalen (chips af). Circa: 1900. Afmetingen: 27 x ø 25 cm. en 17,5 x ø 32 cm. In redelijk/goede staat.

Deurslot, 18e eeuw (Barok)
Startprijs 50 EUR

Groot antiek Barok ijzeren deurslot. Duitsland, 18e eeuw. Afmeting: 30 x 25 x 3 cm.

Chinees gestoken walnoot.
Startprijs 70 EUR

Oude/antieke Chinese bewerkte walnoot, met vele figuren uitgesneden. Afmeting: 4 x 4,5 cm. In goede staat.

Horlogemakers gereedschap.
Startprijs 70 EUR

Antiek messing horlogemakers gereedschap in origineel foudraal. Circa: 1900. In goede staat.

Hanglamp met blauw/witte kapjes.
Startprijs 110 EUR

Antieke messing plafondlamp met glazen handbeschilderde kappen, met florale decor. Circa: 1900. Eén glazen lamel gebarsten. Afmeting: 60 x 46 x 50 cm. In goede staat.

Pillendoosje van emaille.
Resultaat: 40 EUR

Hoge kwaliteit geëmailleerde pillendoos met rozen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 2,7 x 5 cm ø. In goede staat.

Franse sta-lamp 'Paix Travail'
Resultaat: 310 EUR

Grote antieke Franse sta-lamp 'Paix Travail'. Compositie metaal. Circa: 1900. Afmeting: H.110 cm. In goede staat.

3 Wijnfles onderzetters.
Resultaat: 85 EUR

Drie antieke messing plated wijnfles-onderzetters. Circa: 1900. Afmeting: 12 - 16 cm ø. In goede staat.

Keukenbak+koperen beker
Startprijs 60 EUR

Twee maal antiek koperwerk. Eén maal mahoniehouten wandhouder. Eén maal gemerkte Japanse of Chinese beker met draken decor. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.

Gestoken wandkistje
Startprijs 80 EUR

Eikenhouten gestoken wandklepkast in Roccoco-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 23 x 36 x 14 cm. In goede staat.

Beddepan.
Startprijs 40 EUR

19e Eeuws roodkoperen beddepan met originele steel en tulp-gravering. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

Houten staande lamp.
Startprijs 70 EUR

Antieke notenhouten lampenvoet met leeuwenpoten. Circa: 1920. Afmeting: 156 cm. In goede staat.

Doos met grote schelpen.
Resultaat: 80 EUR

Lot grote oude Nantilus oceaan schelpen. 20e Eeuw. Afmeting: 39 x 33 x 50 cm. In goede staat.

Haardscherm waaier
Startprijs 170 EUR

Antiek waaiervormig messing haardscherm. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting:H. 60 cm. In goede staat.

3 xTiffany stijl lampen
Resultaat: 80 EUR

Drie stuks 'Tiffany-stijl' tafellampen met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 37 cm. In goede staat.

Douwe Egberts koffiemolen.
Startprijs 60 EUR

Antieke Hollandse Douwe Egberts koffiemolen. Circa: 1910. Afmeting: 28 x 13 x 24 cm. In goede staat.

Indonesische bronzen vaas.
Startprijs 50 EUR

Oude gegraveerde Indonesische bronzen vaas met Wayang figuren en florale decors. 'Hewetson & Milner London'. Afmeting: 31 x 14 cm ø. In goede staat.

Tinnen warmhouder.
Startprijs 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse tinnen warmhoudrechaud. 7 x 47 x 33 cm. In goede staat.

Pen-kandelaar
Startprijs 90 EUR

Bronzen penkandelaar in gotische stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.38 cm. In goede staat.

Bewerkte barometer.
Startprijs 30 EUR

Antieke notenhouten gestoken barometer met Hollandse tekst. Circa: 1900. Afmeting: 46 x 19 x 4 cm. In goede staat.

Scheerset
Startprijs 160 EUR

Antieke scheerset met zeven scheermessen in cassette. 'Christopher Johnson Sheffield'. Circa: 1900. In goede staat.

3x Van Nelle blikken
Resultaat: 40 EUR

Drie oude Van Nelle voorraadblikken. Onder andere: Mintjes, koffie/thee. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 32-40 cm. In redelijk/goede staat.

3x Corpus Christie.
Startprijs 120 EUR

Drie antieke Corpus Christie. Eén maal bronzen kruis, ca. 1900. Eén notenhouten corpus, 19e eeuw. Eén ivoorlook imitatie kruis, ca. 1900. Afmeting: 24 - 41 cm. In goede staat.

Kolenbak, Notenhout.
Resultaat: 30 EUR

Antieke notenhouten kolenbak met schep en messing grip. Circa 1910. Afmeting: 39 x 47 x 33 cm. In goede staat.

Niemeijers+Menkenthal blik
Resultaat: 45 EUR

Twee oude voorraadblikken. 20e Eeuw. Eén maal Menthe glaciale Lonka, en één maal Niemeijers koffie/thee. Afmeting: 25 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Tafel menagiere, Jugendstil.
Startprijs 30 EUR

Jugendstil tafel menagiere (messing/vernikkeld). Gemerkt. Circa 1910. Afmeting: 21 x 14,5 x 10 cm. In goede staat.

Kavel diversen
Resultaat: 25 EUR

Lot divers oud/antiek metaal. Bestaande uit: Grote tinnen strooier, circa 1800. Een messing kaarskandelaar, circa 1850. Een tabaksdoos, 19e eeuw. Twee kandelaren, 20e eeuw. En een Jugendstil roomset. ...

Bisquit beeld in ovale lijst.
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuws bisquit porseleinen figuur in ovale lijst met bol glas. Afmeting: 43 x 32 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen Chinees vaasje
Startprijs 300 EUR

Antieke bronzen vaas met florale decors en figuren, 19e eeuw. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.

Empire kandelaar
Startprijs 350 EUR

Bronzen empire kaarskandelaar, 19e eeuw. Drie-lichts, met Griekse vrouw. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.

Spuit apparaat.
Startprijs 50 EUR

Voor-oorlogse Duitse 'Leipzig Sprio-Krautzbergen Holzhausen' verstuiver. 'Modelle Majolika'. In originele doos met beschrijving. Afmeting: 5 x 19 x 15 cm. In goede staat.

Lot diverse gewichten setjes (6 x).
Resultaat: 90 EUR

Zes diverse antieke gewichten sets. Twee maal Renaissance-stijl sluitgewichten set. Eén maal stapelgewichten set, circa 1900. Eén maal koperen gewichten set, circa 1900. Twee maal antieke messing gewi...

Japanse vaas
Startprijs 120 EUR

Kleine antieke Japanse vaas met florale- en vlinder decors. Circa 1900. Afmeting: H.12 cm. In goede staat.

Notenhouten barometer met snijwerk.
Resultaat: 50 EUR

Notenhouten gestoken wandbarometer met Hollandse aanduiding (Jachtbarometer). Circa: 1920. Afmeting: 62 cm. In goede staat.

Miniatuur portret
Startprijs 60 EUR

Oude miniatuur in benen lijst, deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Model zeilboot
Resultaat: 40 EUR

Groot houten scheepsmodel op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 110 x 18 cm. In goede staat.

Antiek visbestek
Startprijs 35 EUR

Antiek vis-serveer-bestek, voorzien van floraal graveerwerk, met benen heft in cassette. Afmeting: 34 cm. (Pyro Silver)