Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Theekist, mahonie.
Startprijs 175 EUR

Prachtige grote mahoniehouten theekist met twee dekselhouders en één melange glas centraal. Compleet met sleutel. Vroeg 19e eeuw. Afmeting: 19 x 28 x 14 cm. In uitstekende staat.

Theekistje
Startprijs 75 EUR

Antiek notenhouten met wortelnoten theekist met twee vakken en deksels. Circa: 1900. Afmeting: 11 x 24 x 12 cm. In goede staat.

Djokja doos+onderschotel
Startprijs 90 EUR

Djokja dekseldoos met onderschotel, Plated. Fraaie ronde dekseldoos versierd met Djokja bewerking en een priem, ø16x7cm, geplaatst op een onderschotel met opstaande rand, opengewerkt model met Oosters...

Zware koperen aker
Startprijs 60 EUR

Koperen aker, 18e eeuw. Aker op bolpoten, koper genageld (één bolpootje mist). Afmeting: 32 x 42 cm ø. In redelijk/goede staat.

Koperen melkbus met trechter, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR

Grote messing melkbus + trechter, 18e - 19e eeuw. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.

2 Wandblakers
Resultaat: 100 EUR

Twee grote 18e eeuwse messing 2-lichts en 3-lichts wandblakers met graveringen. Afmeting: 15 x 32 cm ø en 18 x 35 cm ø. In goede staat.

Rek met messing delen.
Resultaat: 90 EUR

Zeldzaam antiek lepelrek met gedateerde lepels, anno 1625 en anno 1615. Smeedijzer met graveringen en koper. Afmeting: 73 x 7 x 60 cm. In goede staat.
.

12 Delen Indonesisch messing
Startprijs 30 EUR

Twaalf maal oud Indonesische/Oosterse kopergeslagen koperwerk vazen. (Twee sets). 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.

Koperen brandweerspuit.
Resultaat: 25 EUR

Antieke, messing met roodkoperen brandweerspuit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Bronzen wolhouder
Startprijs 50 EUR

Oude Oosterse bewerkte bronzen wolhouder aan ketting met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 9 cm ø. In goede staat.

2 Stellen koperen kandelaars
Startprijs 50 EUR

Twee sets oude messing kaarskandelaren in Barok-stijl. 20e eeuw. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.

10 Messing deurkloppers
Resultaat: 25 EUR

Tien oude messing deurkloppers met leeuwenkop. Afmeting: 15 x 11 x 4 cm. In goede staat.

Koperen deurbel
Resultaat: 25 EUR

Grote antieke koperen Renaissance-stijl kloosterbel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 22 x 21 cm. In goede staat.

Penkandelaar.
Startprijs 70 EUR

Koperen penkandelaar in gotische stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.44 cm. In goede staat.

2 Messing bakken/schalen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke messing bloembakken. Circa 1900. Eén maal ovaal met druivenranken en klauwpoten. Eén maal Jugendstil, Kurz & Co. Tiel. Afmeting: 13 x 23 x 13 cm. en 18 x 21 cm ø. In goede staat.

Vergulde antieke koperen schaal
Startprijs 50 EUR

Antieke vergulde messing schaal met Renaissance-decor van Romeinen met zwaarden. Rondom floraal- en ranken decor. Afmeting: 8,5 x 38,7 cm ø. In goede staat.

Jardiniere met putti.
Resultaat: 50 EUR

Antiek bronzen jardiniere met putti in Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 17 x 35 cm. In goede staat.

2 Antieke petroleumlampen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke handbeschilderde opaline glazen petroleumlampen. Circa 1900. Eén glazen kap is kapot. Afmeting: 41 - 47 cm. In redelijk/goede staat.

Kristallen hanglamp
Startprijs 300 EUR

Kristallen kaarsenkroon met 5 armen en druppelvormige pegels. Circa: 1900. Afmeting: H 95 cm ø 65 cm. In goede staat.

Beschilderde petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Zeer grote Duitse historisme handbeschilderde petroleumlamp met voet + reservoir. Huwelijk. Circa: 1800. Afmeting: 80 x 26 cm ø. In redelijke staat.

Petroleumlamp
Resultaat: 55 EUR

Antieke opaline glazen petroleumlamp met florale decor. Circa: 1900. Afmeting: 59 x 15 cm ø. In goede staat.

Staande petroleumlamp
Resultaat: 80 EUR

Grote staande messing Jugendstil petroleumlamp. Ca. 1910. Afmeting H. 154 cm. In goede staat.

Petroleumlamp met porseleinen kop
Resultaat: 85 EUR

Antieke geëlectrificeerde majolica petroleumlamp met wit porseleinen kap. Afmeting: ø 20 x 50 cm. In goede staat.

Lakpaneel Aziatisch
Startprijs 70 EUR

Antiek Japans lakwerk paneel in lijst, met verguld landschap decor en figuren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 15 cm. In goede staat.

Lamp 'man'.
Resultaat: 60 EUR

Compositie metalen tafellamp 'Man bij lantaarn'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting . H 55 cm. In goede staat.

Lamp, 60-er jaren.
Resultaat: 40 EUR

Groene metalen 60-er jaren lamp. Lamp is in hoogte verstelbaar. Nr.: 250/HKA. Afmeting: H.152 cm. In goede staat.

Lamp, zakkroonluchter
Startprijs 250 EUR

Grote kristallen zakkroonluchter, electrisch, 9-lichts, facet geslepen. 20e eeuw. Afmeting: 90 x 40 cm ø. In goede staat

Petroleumlamp en kandelaar
Resultaat: 45 EUR

Antieke petroleumlamp + kandelaar. Circa 1900. Petroleumlamp met messing en keramieken houder. Kandelaar met marmeren basis. Afmeting: 24 - 53 cm. In goede staat.

Mahoniehouten theestoof
Resultaat: 160 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire theestoof met originele messing binnenbak, theelicht en ketel. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.

2 Jugenstil bronzen wandborden
Startprijs 500 EUR

Twee prachtige antieke bronzen Jugendstil wandborden, octagonaal met zweepslag decors. Circa 1900. Afmeting: 35,5 x 35,5 cm. In goede staat.

Russisch handbeschilderd ei
Resultaat: 60 EUR

Groot Russisch handbeschilderd ei. Maria met kindje Jezus en gouddecor op bronzen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 11 cm ø. In goede staat.

2 Lampen met kandelaren
Startprijs 75 EUR

Twee oude antieke geëlectrificeerde messing kaarskandelaars, ca. 1920. Hoogte: 30 cm. In goede staat.

4x Houten vaten.
Startprijs 60 EUR

Vier antiek grote eikenhouten drankvaten, zonder deksel. Eén afkomstig uit klooster. Afmeting: 55 - 99 cm. In redelijke staat.

Lot diverse tabakspijpen
Resultaat: 70 EUR

Lot oude en antieke tabakspijpen. Onder andere: Drie porseleinen pijpen, imkerpijp etc. Afmeting: circa 16 - 60 cm. In redelijk/goede staat.

Brievenbus
Startprijs 75 EUR

Antieke Hollandse brievenbus van gietijzer, met slot. Circa 1900. Afmeting: 62 x 36 x 38 cm. In goede staat.

Lectuurbak
Resultaat: 95 EUR

Grote messing Art Deco-stijl lectuurbak met verlichting 'Couranten'. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 105 x 42 cm. In goede staat.

Diverse tabakspijpen (6 x).
Startprijs 150 EUR

Lot van zes antieke Duitse tabakspijpen. Onder andere: Porseleinen reservisten pijpen met keizer. Afmeting: circa 20 - 120 cm. In redelijk/goede staat.

2 x Koper portret, 'A.G. Learned'.
Startprijs 90 EUR

A.G. Learned 1872 - . Twee antiek Engelse koper gegraveerde portretten van dames in eikenhouten lijsten. Circa 1920. Afmeting: 16,5 - 14,5 cm. In goede staat.

2 x Slot met sleutel.
Startprijs 125 EUR

Twee antieke Duitse deursloten met sleutel. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.

Spiegeltje, Roccoco-stijl.
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws Frans eikenhouten Roccoco-stijl boudoir spiegel met facet geslepen spiegel. Afmeting: 37 x 13 x 3 cm. In goede staat.

2 Gestoken panelen
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse houtgestoken panelen met naakte figuren. Neo Renaissance. Afmeting: 34 x 53 x 2 cm. In goede staat.

Tinnen kruik en bonbonniere
Startprijs 80 EUR

Twee delen antiek tin. Eén bonbonniere dekseldoos, Kurz Tiel Holland en een 18e eeuwse kruik. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.

Lot antiek tin.
Resultaat: 40 EUR

Lot oud/antiek tin. Onder andere: Twee strooiers, circa 1800. Kinderservies, 19e eeuw. Zes kop en schotels, één schekkan, room + suikerpot. Afmeting: 4 - 10 cm. In goede staat.

2 Tinnen kannen, Kraantjes + snavelkan.
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse tinnen snavelkan en kraantjeskan. Circa: 1900. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.

Tinnen maten
Startprijs 120 EUR

Drie sets tinnen maatbekers. Totaal 21 stuks. 18e - 19e Eeuw. In goede staat.

4 Delen Duits tin.
Startprijs 80 EUR

Vier delen oud/antiek Duits tin. 19e - 20e Eeuw. Eén keramieken deksel-bierpul. Twee olielampen. Eén schroefschenkkan. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.

3 Delen tin, 18e-19e eeuws.
Resultaat: 170 EUR

Drie delen 18e - 19e eeuws tin. Eén grote kraantjeskan en twee ketels. Afmeting circa: 26 x 45 cm. In goede staat.

3 Delen tin.
Startprijs 30 EUR

Drie delen antiek Duits tin. Eén tinnen bierpul met gemonteerde zwaan, circa 1800, (brede basement). Eén zeskantige kruik, circa 1800. Eén vroeg 19e eeuwse theekan. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/g...

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 30 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse kraantjeskan. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Engelse porseleinen kan met tinnendeksel.
Startprijs 60 EUR

Antieke Engelse porseleinen schenkkan met tropische figuren decor onder palmen. Met tinnen deksel. 'T.J.B.J. Mayers Dale Hale pottery'. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Bronzen olielampje
Resultaat: 50 EUR

Antieke (?) bronzen olielamp met graveringen en Egyptische vogels. Afmeting: 12 x 13 x 7cm. In goede staat.

Lot tin
Resultaat: 200 EUR

Negen delen interessant antiek tin, 18e-19e eeuw. Zes klepkannen, drie maal zout/peper. Diverse merktekens. Afmeting: 7 - 27 cm. In goede staat.

Zes delen tin met glas
Resultaat: 40 EUR

Zes delen tin met glas. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén tablet, twee glazen, één decanter karaf, één dekseldoos, één tafellamp. Afmeting: 13 - 45 cm. In goede staat.

Gietijzeren boekenpers
Resultaat: 75 EUR

Antieke gietijzeren historisme boekenpers. Circa: 1880. Afmeting: 28 x 37 x 31 cm. In goede staat.

Boek 'Bismarck'.
Startprijs 80 EUR

Antiquarisch Duits boek 'Fürst von Bismarck in Friedrichsruh' von C.W. Allers Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Met vele afbeeldingen. Afmeting: 50 x 37 x 2 cm. In redelijk/goede staat.

Boek, antiguarisch
Resultaat: 10 EUR

Antiquarisch boek. Alle werken van Jacob Cats door D.J. van Vloten met ruim 400 platen op staal aangebracht door J.W. Kaiser (1861). Band is aan onderkant beschadigd. Afmeting. 9 x 38 x 31 cm. In rede...

50-er Jaren lectuurbak "Pilastro"
Resultaat: 30 EUR

IJzeren zwart-witte lectuurbak "Pilastro" uit de 50e jaren. Afmeting: 43 x 41 x 27 cm. In zeer goede staat.

Schriftstuk, 1695.
Startprijs 55 EUR

Interessant antiquarisch Hollands schriftstuk, anno 1695. Dulcis hospes Animé. Handgeschreven en getekend. Afmeting: 20,5 x 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Boekensteun, Boeddha.
Startprijs 90 EUR

Twee oude Oosterse marmeren boekensteunen met boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.

2x Boekensteun, Paardenhoofd.
Resultaat: 30 EUR

Twee decoratieve boekensteunen met paardenhoofden, metaal, bronskleurig gepatineerd. 21e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Diverse antiquarische boeken, 10 st.
Resultaat: 40 EUR

Lot van tien antiquarische boeken. Onder andere: Vier maal 'Shakespeare's Dramatische Werke, Erster Band - Leipzig'. Eén maal 'Handwörterbuch, Holländisch - Deutsch 1832'. Eén maal 'Deutscher Doppelwö...

Inktstel/schrijfset
Startprijs 180 EUR

Antiek inktstel met houten basement, kristallen inktpotten en compositie metalen figuren. Circa: 1920. Afmeting: 35 x 41 x 22 cm. In goede staat.

Vier antiquarische boeken
Resultaat: 35 EUR

Vier antiquarische boeken. Twee maal 'Oude Hollandse tuinen', door Martinus Nijhoff / 's-Gravenhage. Eén maal 'Op reis met mensenhoofden', door Karl Eskelund, H.J.W. Becht / Amsterdam. Eén maal 'Honor...

2 Oude boeken
Resultaat: 50 EUR

Twee antiquarische boeken. Eén maal verhaal van de stad Leeuwarden. Simon Abbes Gabbema, door Tobias Gutberteth 1701. Band licht los, eerste pagina's beschadigd. Eén maal geschiedkundige beschrijving ...

Kazuifel
Startprijs 100 EUR

Antiek priester kazuifel gemaakt van gouddraad, zijdedraad etc. Afmeting: 92 x 55 cm. In goede staat.

Kazuifel kragen
Startprijs 40 EUR

Diverse antieke kazuifel kragen, enkele met beschadigingen. Afmeting: circa 100 cm. In redelijk/goede staat.

Kristallen hallamp met pegels
Resultaat: 70 EUR

Kristallen hallamp, acht lichts. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 70 cm. In goede staat.

Hanglamp, Empire-stijl
Resultaat: 50 EUR

Messing empire-stijl hanglamp met kristalglazen pegels, 7-lichts. Afmeting: 54 x 60 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl tafellamp met bronzen voet.
Resultaat: 60 EUR

Oude Tiffany-stijl tafellamp met bronzen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 34 cm ø. In goede staat.

Figuurlijke lamp.
Startprijs 80 EUR

Grote houtgestoken figuurlijke tafellamp. 'Boer met klompen en duiven in zijn hoed'. Circa: 1950. Afmeting: 85 x 46 cm ø. In goede staat.

Messing lamp
Startprijs 50 EUR

Empire-stijl messing hanglamp, 6-lichts. Circa 1900. Afmeting: 47 x 54 cm ø. In goede staat.

Lampje, Empire.
Startprijs 150 EUR

Vergulde bronzen empire-stijl lampenvoet op onyx basement. Circa 1920. Afmeting: H.33 cm. In goede staat.

Majolica hanglamp
Resultaat: 30 EUR

Antieke 'Majolica' hanglamp met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 65 x 35 cm ø. In goede staat.

Staande eikenhouten lamp
Resultaat: 50 EUR

Antiek Duits houtgestoken staande lamp met tafeltje. Circa 1930. Afmeting: 193 x 55 cm. In goede staat.

Messing tafel met lamp
Startprijs 100 EUR

Messing etagiere stalamp met marmeren tussenblad, eerste helft 20e eeuw. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting. ø 36 x 167 cm. In goede staat.

4-Delig haardstel.
Resultaat: 90 EUR

Antieke messing vier-delige haardset. Circa: 1900. Afmeting: 67 x 26 x 20 cm. In goede staat.

7 Lampen van jachthoorns.
Resultaat: 100 EUR

Zeven originele Furst Pless messing jachthoorns omgebouwd tot wandlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 12 cm ø. In goede staat.

Tiffany 'Vlinderlamp'
Resultaat: 70 EUR

Tiffany-stijl glas-in-lood 'vlinderlamp'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 30 x 31 cm. In goede staat.

Haardomranding
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuws vergulde bronzen haardstukken in Roccoco-stijl. Afmeting: 47 x 147 x 13 cm. In goede staat.

Kaarsenkroon
Resultaat: 90 EUR

Vergulde messing kerkelijke kaarsen-kroon, zes lichts. 19e Eeuw. Afmeting: 90 x 40 cm ø. In goede staat.

Haardplaat, 18e-19e eeuw.
Resultaat: 40 EUR

18e - 19e Eeuws gietijzeren haardplaat met florale decor. Afmeting: 74 x 55 cm. In goede staat.

Gietijzeren haardplaat.
Resultaat: 35 EUR

Zeldzame antiek gietijzeren haardplaat met tekst, landschap, figuren en watermolen deocor. Renaissance, mogelijk 17e eeuw. Oude reparatie onderaan. Afmeting: 66 x 43 cm. In goede staat.

Theestoof, mahonie.
Resultaat: 50 EUR

Oude mahoniehouten theestoof met bandintarsia. Circa: 1900 - 1940. Afmeting: 37 x 35 cm ø. In goede staat.

Haardhek met haardstel
Resultaat: 170 EUR

Antiek Neo-Renaissance gietijzeren haardset met twee vuurbokken en voorscherm. En vier-delige haardset met figuren. Afmeting: 32 - 107 cm. In goede staat.

Kolenkist.
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuws ijzeren bewerkte kolenkit met florale decor. Afmeting: 30 x 48 x 28 cm. In goede staat.

Theestoof met stijlen.
Resultaat: 70 EUR

Oude mahoniehouten theestoof met gedraaide stijlen. Circa: 1900 - 1940. Afmeting: 44 x 38 cm ø. In goede staat.

3 x Chinees natuurstenen beeldje.
Startprijs 40 EUR

Drie oude Chinese natuurstenen figuren. 20e Eeuw. Eén tempelleeuw. Eén man met fluit. Eén lachende dikke Chinees. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

2 Delen Aziatica.
Resultaat: 30 EUR

Twee delen Aziatica, 20e eeuw. Eén maal natuurstenen snijstuk met draken. Eén maal Tibetaanse metalen dolk. Afmeting: ø 14,5 - 20 cm. In goede staat.

Stoof met ketel
Startprijs 75 EUR

Mahoniehouten theestoof met messing ketel. 19e Eeuw. Afmeting: 33 x 28 cm ø. In goede staat.

Notenhouten theestoof
Startprijs 60 EUR

Zeldzame Louis Seize mahoniehouten theestoof met koperen banden, scheepjes-vorm. Afmeting: 36 x 35 x 28 cm. In goede staat.

Chinees bronzen houder.
Startprijs 40 EUR

Oud Chinees bronzen houder met hengsel en graveringen. Naar oud voorbeeld, maar 20e eeuw. Afmeting: 14,5 x 12 x 7 cm. In goede staat.

Bronzen Oosterse hangolielamp.
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke Oosterse bronzen hangolielamp. Voor zeven lonten. Afmeting: 24 x 24 cm ø. In goede staat.

Oosterse gegraveerde paardenschedel
Resultaat: 225 EUR

Oude Oosterse gegraveerde benen paardenschedel. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 15 x 20 cm. In goede staat.

Bronzen wierrookpot.
Resultaat: 135 EUR

Oude Chinese bronzen gemerkte wierrookpot met koppen. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.

2 Cloisonne vazen met blauwe bloemen
Startprijs 110 EUR

Twee grote oude Japanse cloisonne vazen met florale en vlinder decors. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 13 cm ø. In goede staat.

4 Cloisonne vazen, vroeg 20e eeuw
Startprijs 75 EUR

Vier antieke Japanse cloisonne vazen met florale decors. Twee maal beschadigingen. Afmeting: 15 - 18 cm. In redelijk/goede staat.