Drie antieke kristallen stopkaraffen. Minimale chip mogelijk. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse draadglas stopkaraf. Chips stopeinde. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Oude kristalglazen koektrommel met plated hengsel + deksel. Circa: 1930. Afmeting: 12 x 14 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws mondgeblazen Barok slingerglas. Rood-wit geslingerd. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
18e-19e Eeuws mondgeblazen karaf met gravering. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antiek ruitkristal. Eén maal zuurstel, minimale chip. Vier onderzetters. Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse mondgeblazen rode wijnflessen. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Ronde geslepen 'Leerdam' spijkerbol. Afmeting: circa 6,5 x ø 7 cm. In goede staat.
Bijzondere geslepen 'Leerdam' spijkerbol, model 'Beukenoot Meydam'. Afmeting: 11 x ø 7,5 cm. In goede staat.
Drie grote moderne kunstglazen vazen, rood. Eén maal tulp-vorm Tarnowiec. Eén maal pijpvaas Tarnowiec. Eén maal rood + diverse kleuren (ongemerkt). Afmeting: 36-50 cm. In goede staat.
Oud glazen servies met bladgoud en florale emaille decors, 20e eeuw. Het servies bestaat uit een stopkaraf en zes hoge glazen. Afmeting H. 17 /45 cm.In goede staat.
Rood glazen mocca servies met goud decors en florale emaille decors. 20e Eeuw. Het servies bestaat uit een moccakan, melk en suikerpot, vijf kop+schotels en een tablet/dienblad. Afmeting: 6 - 22 cm. I...
Grote oude Boheemse kristallen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting H.53cm.,In goede staat.
Zes antiek groen/blauwe mondgeblazen glazen met amandelvormig slijpsel. Circa 1880. Afmeting: 12,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Acht prachtige 19e eeuwse mondgeblazen wijnglazen met goudrand. Glazen hebben een brede voet en zijn licht geribt. Afmeting: 15,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Zes vroeg 19e eeuwse geëtste mondgeblazen glazen met guirlandes en rozen. Glazen hebben een brede voet. Afmeting: 13 x 6,3 cm ø. In goede staat.
Twee kleine Duitse glas in lood vensters met renaissance figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 15,5 x 10,5 cm. In goede staat.
Zeven delen kristal/glas. 20e Eeuw. Twee kristallen roemers, één Boheemse kristallen vaas, en vier karaffen, glas/kristal. Afmeting: 22 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Twee moderne kunstglazen vazen. Eén maal Jugendstil-stijl, zilver iriserend (gemerkt). Eén maal glasfusing (ongemerkt). Afmeting: 27-32 cm. In goede staat.
Lot van twaalf facetgeslepen kristal glazen. Bestaande uit: Zes wijnglazen, zes sekt/champagneglazen. Afmeting: 17 - 15 cm. In goede staat.
Zes antieke karaffen, 19e-20e eeuw. Eén zonder stop. Twee sets, en twee los. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Drie antieke kristal/glas karaffen. Eén maal waaier-kristal, één maal amandel-slijpsel en één maal glad. Afmeting: 24 - 32 cm. In goede staat.
Swaroski kavel met 3 grote tulpen en 9 kleine tulpen in de kleuren rood-geel-blauw. Tevens een bloem met groen kern. Allen in goede staat en inclusief originele dozen (bloem niet in originele doos).
Swarovski roodkapje (191695), uitgevoerd in helder kristal met gematteerd hoofd, armen en benen. Ze draagt een los mandje, 9x4cm. Inclusief originele doos en in goede staat.