Oud glazen servies met bladgoud en florale emaille decors, 20e eeuw. Het servies bestaat uit een stopkaraf en zes hoge glazen. Afmeting H. 17 /45 cm.In goede staat.
Rood glazen mocca servies met goud decors en florale emaille decors. 20e Eeuw. Het servies bestaat uit een moccakan, melk en suikerpot, vijf kop+schotels en een tablet/dienblad. Afmeting: 6 - 22 cm. I...
Zeven delen kristal/glas. 20e Eeuw. Twee kristallen roemers, één Boheemse kristallen vaas, en vier karaffen, glas/kristal. Afmeting: 22 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke karaffen, 19e-20e eeuw. Eén zonder stop. Twee sets, en twee los. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Drie antieke kristal/glas karaffen. Eén maal waaier-kristal, één maal amandel-slijpsel en één maal glad. Afmeting: 24 - 32 cm. In goede staat.
Swaroski kavel met 3 grote tulpen en 9 kleine tulpen in de kleuren rood-geel-blauw. Tevens een bloem met groen kern. Allen in goede staat en inclusief originele dozen (bloem niet in originele doos).
Swarovski roodkapje (191695), uitgevoerd in helder kristal met gematteerd hoofd, armen en benen. Ze draagt een los mandje, 9x4cm. Inclusief originele doos en in goede staat.
Swarovski Vaas met rozen (283394), Een vaasje met 15 robijnrode rozen met rhodium stelen. Uitgegeven ter gelegenheid van de 15e verjaardag van de SCS (2002). Meegeleverd wordt een spiegeltje met de ha...
Twee Oosterse gegraveerde ruiten met pauwen in Oosterse omgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 44 cm. In goede staat.
Twee kunstglazen moderne vazen. Eén maal geel-groen-roze. Eén maal blauw. Ongemerkt. Afmeting: 20-31 cm. In goede staat.
Vijf maal kunstglas. 20e Eeuw. Vier maal paper-weights, onder andere: één maal Sea glass Bruk, design Renate Stock. En één maal vaas Nagel Glas met bloemen decor. Afmeting: 5-17 cm. In goede staat.
Swarovski jaarstuk 2002: Isadora (eerste jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). 20x11cm. Inclusief bijbehorende plaquette, in goede staat.
Swarovski jaarstuk 2004: Anna (derde jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). Uitgevoerd in helder en geel kristal 17,5x6,5x18,5cm. Inclusief originele plaquette, in goede staat.
Swarovski jaarstuk 2003: Antonio (tweede jaarstuk van het thema "Magie van de dans"). Uitgevoerd in helder kristal, de rand van de hoed en de haarband zijn van rood kristal, 21x7,5cm. Inclusief bijbeh...
Swarovski jaarstuk 2001: Harlequin. Uitgevoerd in helder kristal met gematteerd gezicht met zwart masker en staand op een mat kristallen voet. In de rechterhand een roos van rood kristal. H.: 13,5cm. ...
Drie delen Swarovski waaronder: 1x Roodkapje 191695 (mandje mist) met gematteerd hoofdje, armen en benen, 8,6cm., 1x paddestoelen (119206) van gefacetteerd helder kristal op gematteerde witte voet, 3c...
Vier delen Swarovski uit de serie "Zuidzeedromen" waaronder: 1x Schorpioenvis (604011), uitgevoerd in volledig geslepen helder kristal, vinnen en ogen in de kleur Smokey peach (5,5x7x6,5cm.), 2x kogel...
Swarovski Harmony (Jaarlijkse editie 2005), scene uit de serie "Wonders of the sea" met een kleine school vissen, een mat kristallen anemoon en twee clownvissen. Geheel te plaatsen op een standaard. I...
Zes delen Swarovski waaronder 3 vlinders (2x goudkleurige voelsprieten en 1x zilverkleurige voelsprieten), 3,5-5cm. en 3 uiltjes. Allen in goede staat
Twee delen Swarovski: 1x Saxofoon van helder kristal met pareltjes 10,5cm. (211728) uit het thema "Kristal Melodie" met Rhodium standaard en 1x een viool van helder kristal met metalen standaard en st...
Swarovski stoomlocomotief (015145), uitgevoerd in helder kristal met haakjes aan de voor- en achterzijde voor wagons, lengte: 6,4cm. Inclusief originele doos en in goede staat.
Swarovski Containerwagon (215170), uitgevoerd in helder kristal met haakjes aan de voor- en achterzijde voor wagons. Inclusief originele doos en in goede staat, lengte: 4,1cm.
Swarovski Kiepwagon (171233), uitgevoerd in helder kristal met haakjes aan de voor- en achterzijde voor wagons. Inclusief originele doos en in goede staat, lengte: 4,1cm.
Drie Swarovski wagons (Tender 015147, Tankwagon 015151 en Wagon 015150) uitgevoerd in helder kristal met haakjes aan de voor- en achterzijde voor andere wagons. Allen met originele dozen en in goede s...