Hollandse notenhouten theetafel met lade en schuif en zijkanten. 20e Eeuw. Barok-stijl. Afmeting: 67 x 82 x 53 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten pathefoon met bakelieten platen en twee speelarmen. Circa 1920. Afmeting: 100 x 45 x 52 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten hoek-vitrine kast. 19e Eeuw. Afmeting: 115 x 74 x 42 cm. In goede staat.
Duitse 18e eeuws eikenhouten wandkast voor borden 'Teller regal'. Afmeting: 80 x 32 x 107 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse Barok-stijl wortelnoten porseleinkast . Tweede helft 20e eeuw. (nieuwprijs was Fl. 5.000,- gulden). Afmeting: 200 x 130 x 40 cm. In zeer goede staat.
Antieke verzamelaarskast met zes lades en vakjesverdeling. Circa 1920. Afmeting: 46 x 39 x 38 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuw mahoniehouten nachtkastje met jalouzie-deuren en uitschuifbaar voor nachtpot. Afmeting: 65 x 40 x 53 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse mahoniehouten speeltafel met 4-spant snijwerk poot en groen leder. Afmeting: 75 x 83 x 85 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollandse eikenhouten Empire vier-laden commode. Afmeting: 47 x 107 x 97 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten chaise lounge in Louis Seize-stijl met goede lichtblauwe stoffering en kopernagels. Afmeting: 84 x 191 x 66 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten empire naaitafel met wolhouder en vakverdeling. (Fineer schade aan blad). Afmeting: 72 x 50 x 39 cm. In redelijke staat.
Jugendstil hangkastje met twee deurtjes en twee lades en schappen. Circa 1915. Afmeting: 73 x 60 x 15 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees lakwerk kamerscherm met goud decor en waterpartij met watervogels. 20e Eeuw. Afmeting: 184 x 160 cm. In redelijk/goede staat.
Louis Quinze-stijl wortelnoten vitrine opzetkast met vier lades en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 235 x 142 x 45 cm. In goede staat.
Marmeren bijzettafel met bronzen gebogen poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 x 60 x 37 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten bijzettafel met etage. Tafel is voorzien van vijftien mangaan-kleurige landschapstegels. Eén tegel heeft scheur. Afmeting: 74 x 72 x 48 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse eikenhouten Barok kist met smeedijzeren beslag, origineel slot en sleutel. Afmeting: 93 x 143 x 73 cm. In zeer goede staat.
Oude houtgestoken Indonesische kamferkist met rondom snijwerk van wildvoorstelling. Circa 1940. Fijn gestoken, mooie kwaliteit. Afmeting: 61 x 101 x 54 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl secretaire met bronzen beslag, bandintarsia en klauwpoten. Minimale beschadigingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 90 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse Willem III notenhouten scheerspiegel met lade. Circa: 1870. Afmeting: 173 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten klaptafel met twee lades en etage. (lichtschade). Afmeting: 77 x 52 x 48 cm. en 77 x 97 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten smalle wandtafel. Lang model. 19e Eeuw. Afmeting: 69 x 38 x 84 cm. In goede staat.
Antieke ovale halspiegel met geslepen glas. Circa: 1900. Afmeting: 84 x 63 cm. In goede staat.
Tilt top tafel, 19e eeuw. Met chinoiserie beschildering, kraanvogels in landschap. Gecontourneerd blad (lichte randschade). Afmeting: 73 x 54 x 54 cm. In goede staat.