Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Piedestal met kindjes
Startprijs 250 EUR

Grote Italiaanse houten piedestal met polychromie. 20e Eeuw. Moor draagt oesterschelp. Afmeting: 130 cm. In goede staat.

Ovaal ingelegd tafeltje
Startprijs 220 EUR

Antieke ovale mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia en medaillon, Louis Seize-stijl, ca. 1900. Afmeting. 74x45x65 cm. In zeer goede staat.

Kersen commode
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse kersenhout fineer commode op vurenhouten corpus. Ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en licht gepolitoerd. Afm. 78x110x60 cm. In goede staat.

Modelkastje
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws Duits historisme modelkastje met snekken, snijwerk en lade. Circa 1880. Afmeting: 59 x 30 x 13 cm. In goede staat.

Mahonie bijzettafel
Resultaat: 110 EUR

Hollandse mahoniehouten spinnekop bijzettafel met geschulpt blad. 19e Eeuw. Afmeting: 73 x 88 x 63 cm. In goede staat.

Spinnekoptafel
Startprijs 60 EUR

Hollandse geëboniseerde houten spinnekop tafel met geschulpt blad. 19e Eeuw. Afmeting: 75 x 75 x 95 cm. In goede staat.

Rolbureau
Resultaat: 135 EUR

Teakhouten rolbureau. Stijl meubel naar oud voorbeeld. Tweede heflt 20e eeuw. Bureau heeft klauwpoten en een uittrekbaar schrijfblad, diverse lades en opbergvakken. Afmeting: 121 x 113 x 66 cm. In goe...

Duitse barok spinde
Resultaat: 200 EUR

Duitse oude/antieke eikenhouten één-deurs spinde op sledevoeten. 18e-19e Eeuw, slot later. Afmeting: 110 x 81 x 46 cm. In goede staat.

Penantkastje met zuilen
Resultaat: 200 EUR

Antiek Duits wortelnoten 'Grunderzeit' penant kastje met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 81 x 83 x 44 cm. In goede staat.

Jugendstil spiegel.
Startprijs 300 EUR

Prachtige antiek vergulde Jugendstil spiegel met florale zweepslag motieven. Circa 1915. Minimale chips. Afmeting: 102 x 56 cm. In goede staat.

Penantkast
Startprijs 200 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afmeting. 99x46x100 cm. In goede staat.

6 Antieke stoelen
Startprijs 150 EUR

Zes Duitse eikenhouten neo renaissance stoelen met fratsen. Circa 1900. Afmeting: 110 x 60 x 46 cm. In zeer goede staat.

Antieke commode
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse, laat Biedermeier, essenhouten commode. Circa 1860. Gerestaureerd, met origineel beslag etc. Afmeting: 86 x 92 x 50 cm. In zeer goede staat.

Duits notenhouten Louis Philippe kastje
Startprijs 80 EUR

Duits antiek notenhouten Louis Philippe één-deurs kastje met lade. Met glas in deurtje en geschulpt blad. Circa 1870. Afmeting: 80 x 64 x 41 cm. In redelijke staat.

6 Iepenhouten Louis Seize stoelen
Resultaat: 200 EUR

Zes 18e eeuwse iepenhouten Louis Seize stoelen met bloemmedaillons. Afmeting: 93 x 45 x 45 cm. In goede staat.

2 Nachtkastjes
Resultaat: 85 EUR

Twee antieke Jugendstil mahoniehouten nachtkastjes. Circa 1920. Afmeting: 76 x 43 x 38 cm. In zeer goede staat.

4-delige zithoek, 'Grunderzeit'.
Startprijs 200 EUR

Vier-delige Duitse notenhouten 'Grunderzeit' zithoek met drie armleunstoelen en één bank. Circa 1880. Afmeting: 95 x 60 x 65 cm. en 112 x 133 x 66 cm. In goede staat.

Eiken 18e eeuws kistje
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 18e eeuws klein Duits eikenhouten Barok dekenkistje met origineel slot, sleutel en robbelijsten. Afmeting: 53 x 92 x 43 cm. In goede staat.

Chinese schrijftafel
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinese schrijftafel met panelen en twee lades. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 97 x 55 cm. In zeer goede staat.

Eiken tafel met wangen
Resultaat: 90 EUR

Antieke Engelse tafel met getorste, onderling verbonden poten en twee verlengbladen (oren). Circa 1900. Afmeting: 76 x 110 x 68 cm. 76 x 180 x 68 cm. In goede staat.

Wortelnoten wijntafel
Startprijs 250 EUR

Antiek wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Circa 1870. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Handgepolitoerd, en in zéér goede staat. Afmeting: 67 x 52 cm ø. In goede staat.

Stoeltje (Mechels) 2x
Startprijs 160 EUR

Twee antieke eikenhouten Mechelse stoelen met snijwerk en nieuwe stoffering (leeuwenkoppen). Circa: 1880. Stoel is twee keer gerestaureerd. Afmeting: 96 x 44 x 45 cm. In goede staat.

Miniatuur kabinet
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws Hollandse eikenhouten miniatuur kinderkabinet. Afmeting: 68 x 30 x 54 cm. In goede staat.

Dubbelgebogen miniatuur commode, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Barok-Louis Quinze kindercommode, dubbelgebogen op klauwpoten met origineel beslag. Afmeting: 40 x 50 x 25 cm. In goede staat.