Noord-Duits antiek eikenhouten laat Biedermeier secretaire. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 125 x 102 x 60 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Barok één-deurs spinde met schappen. Circa 1800. met binnen in 2 lades. Afmeting: 108 x 81 x 45 cm. Verder in goede staat.
Antiek Duitse notenhouten 'Gründerzeit' pronkvertico (meidenkast) met snijwerk en pilasters. Circa 1880. Afmeting: 129 x 100 x 49 cm. In goede staat.
Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw.Afmeting 103x90x52cm.
In zeer goede...
Hollandse mahoniehouten Empire secretaire met wit marmeren blad. Circa: 1835. Krimpnaden, verder in goede staat. Afmeting: 157 x 45 x 100 cm. In goede staat.
Grote antieke halspiegel met putti en originele verzilvering. Minimale beschadiging. 19e Eeuw. Afmeting: 163 x 83 cm. In goede staat.
Oude schaaps lederen armleunstoel met houten poten en afgewerkt met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 77 x 76 cm. In goede staat.
Antieke iepenhouten Engelse Low board met drie lades en twee deurtjes met origineel beslag. Circa: 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 41 x 162 x 43 cm. In goede staat.
Oude schaaps lederen armleunstoel met houten poten en afgewerkt met koperen nagels.Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 70 x 78 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Louis Seize commode. Commode bestaat uit twee delen, en heeft vier laden.Met origineel verguld beslag. In goede staat.
Grote Hollandse 19e eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl vitrinekast (uitneembaar) met Korintische capitellen en leeuwenkoppen. Afmeting: 213 x 150 x 54 cm. In goede staat.
Duitse, 18e - 19e eeuws één-deurs eikenhouten broodspinde op sledepoten met slot en sleutel. Afmeting: 93 x 45 x 83 cm. In goede staat.
Oude Japanse lakwerk bestekkast met diverse lades en natuurstenen gesneden Geishas in landschap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 36 x 56 cm. In goede staat.
Hollandse Barok-stijl wortelnoten porseleinkast . Tweede helft 20e eeuw. (nieuwprijs was Fl. 5.000,- gulden). Afmeting: 200 x 130 x 40 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws Hollandse eikenhouten miniatuur kinderkabinet. Afmeting: 68 x 30 x 54 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten twee-deurskast met lades en houtgestoken deuren. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 185 x 130 x 60 cm. In zeer goede staat.
Antiek Frans damessecretaire met bronzen versieringen en florale intarsia. Gemaakt van diverse houtsoorten. Circa 1900. Lichte fineerschade. Afmeting: 94 x 80 x 45 cm. In redelijke staat.
Italiaanse notenhouten Barok tabernakel secretaire met intarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Secretaire heeft mooi beslag. Afmeting 194 x 105 x 51 cm.
Antieke Franse boulle secretaire Napoleon III, met vier lades en klep, rood schildpad en palissander, wit marmeren blad. Stukjes schildpad missen en stukjes koperdraad missen. Circa: 1870. Afmeting: 1...
Zeldzame Oosterse houtgestoken siertafel met draak, Foo-hond, grote vogel, koppen etc. . Octagonaal bewerkt blad met ranken decor. 20e Eeuw. (China of Indonesië). Afmeting: 81 x 66 x 64 cm. In goede s...
Antiek wortelnoten schrijfcommode, Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 98 x 110 x 55 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse vroeg Barok poortjeskist met intarsia, origineel slot, monogram en datering 1765. Afmeting: 73 x 180 x 76 cm. In goede staat.
Kleine Duitse eikenhouten twee-deurs barokkast met twee lades. (sloten vernieuwd) Circa 1780. Afmeting: 180 x 170 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse uitneembare mahoniehouten twee-deurskast met schappen en lades achter de deuren. Circa: 1860. Afmeting: 220 x 160 x 57 cm. In goede staat.