Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Tegel tableau
Resultaat: 120 EUR

Antiek Hollands 20-pas tegeltableau met voorstelling naar een schilderij van Corot. Vijf tegels beschadigd. Afmeting: 78 x 63 cm. In redelijke staat.

Delfts tegeltableau, 12-pas.
Resultaat: 120 EUR

Oud/antiek Delfts blauw 12-pas tegeltableau. 'De Zuiderpoort Leiden'. 'Delft blauw handpainted Leidsche fles'. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.

2 Delftse schotels, 18e eeuw.
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuws Delftse schotels. Eén maal met pagode, florale decor in coulissen (randschades). Eén maal gelobte plooischotel met landschap decor, mogelijk Duitsland (goed). Afmeting: ø 22,5 - 28,5 cm...

Limoges wasbak in houten standaard
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse notenhouten wasbakhouder met limoges porseleinen houder + wasbak. Scherf binnenrand eraf + haarscheuren bodem. Circa 1900. Afmeting: 86 x 30 x 21 cm. In redelijke staat.

Delfts bord, 'Dame'.
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuws Delfts keramieken bord met voorstelling van dame en florale decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

2 Schotels, Porseleyne Fles.
Resultaat: 110 EUR

Twee grote Delftse 'Porseleyne Fles' (chinoiserie) keramieken gelobte plooischotels met florale decor. Circa: 1900. Afmeting: 35,5 cm. In goede staat.

Majolica zuil
Resultaat: 110 EUR

Oude majolica zuil/piedestal met florale decors en paars/groene glazuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 28 cm ø. In goede staat.

Weense 'Goldscheider' lampenvoet.
Resultaat: 110 EUR

Antiek Weense 'Goldscheider' keramieken lampenvoet. Circa 1930. Genummerd etc. Zuil van lamp gelijmd. Afmeting: 45 x 20 cm ø. In redelijk staat.

Duits serviesje.
Resultaat: 110 EUR

Antiek Duits porseleinen serviesje. Circa 1900. Bestaande uit: Theecomfoor, drie-delig: melkkan, suikerpot en kom, zes kopjes, zes schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 22 cm. In goede staat...

7x Chinese schaaltjes.
Resultaat: 110 EUR

Zeven antiek Chinees porseleinen schaaltjes met diverse decors. Onder andere: Figuren, fruit, kempvissen, boeddha. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.

Chinese kraag-siervaas.
Resultaat: 110 EUR

Grote Chinees porseleinen kraag-siervaas met florale, goud en pauw decor. Eerste helft 20e eeuw. Kraag gerestaureerd. Afmeting: 63 x 23 cm ø. In redelijke staat.

Lot (6x) Chinees porselein.
Resultaat: 110 EUR

Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Eén maal 18e eeuwse Imari porseleinen trekpot, haarscheuren. Eén maal 18e eeuwse kop en schotel, kopje beschadigd. Vier maal 19e eeuwse kop en schotel. Twe...

Duits mocca servies
Resultaat: 110 EUR

Duits mocca servies, 18e eeuw. Bestaande uit twee koffiepotten, één theebus (dop gebroken en gelijmd), één suikerpot, één kom, zes kop+schotels. (suikerpot gelijmd). Verder in goede staat. Afmeting: 4...

Beelden groep
Resultaat: 110 EUR

Mooie Duitse Sitzendorf porseleinen beeldengroep. Midden 20e eeuw. 'Musicerend paar op bankje'. (bakfout achterkant). Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Twee Yixing theepotjes
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Yixing theepotten. Eén maal met rondom coulissen florale decors (deksel mist + beschadiging). Eén maal pompoen-vormig met vleermuis op deksel (chips binnenrand). Gemerkt. Afmeting: 12 - ...

Vijf Delftse borden, 18e eeuw.
Resultaat: 100 EUR

Vijf stuks 18e eeuwse keramieken Delftse borden. Twee maal plooischotel met landschappen decor, één haarlijn en één gelijmd. Drie grotere schotels met florale decor, beschadigd. Afmeting: ø 23 - 38 cm...

2 Chinese vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen dekselvazen met figuren en florale decors. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 26 cm ø. In goede staat.

2 Delen Frans porselein, Bonbonniere + lamp.
Resultaat: 100 EUR

Twee delen Frans porselein. Eén maal bonbonniere. Eerste helft 20e eeuw. Handbeschilderd en gesigneerd 'R. Dernan'. Met landschappen en figuren decor. Eén electrische lamp. Tweede helft 20e eeuw. Gesi...

2 Figuren, Hoechst (ongemerkt)
Resultaat: 100 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Duitse porseleinen figuren. Eén maal 'Hoechst' of 'Passau'. Circa 1800. 'Meisje met fruitmand', gelijmd. Eén maal ongemerkt, twee maal gelijmd. Afmeting: 11,5 - 12 cm. In matig/r...

Lot Zwiebelmuster servies, 'H'gemerkt.
Resultaat: 100 EUR

Groot lot antiek Duits porseleinen serviesgoed. Gemerkt met 'H' in ruit. Bestaande uit onder andere: Drie schalen, theepot (tuit gerestaureerd), twee melkkannetjes, suikerpot, negen borden, comfoor, b...

2x 'Dresden' beeldjes
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Duitse 'Dresden' porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 x 15 x 9 cm. In goede staat.

Weense 'Goldscheider' ijsbeer.
Resultaat: 100 EUR

Groot antiek Weense 'Goldscheider' keramieken ijsbeer. Met signatuur 'Ulrich' + genummerd. Eén achterste poot haarscheur + chips basement. Afmeting: 30 x 30 x 15 cm. In redelijke staat.

3x Antiek terracotta aardewerk.
Resultaat: 100 EUR

Drie maal 16e - 17e eeuws terrracotta aardewerk. Twee Renaissance pullen met medaillons, waarvan één gedateerd 1589. Eén kleine duimkan met reliëfs. Minimale chips. Afmeting: 7,5 - 15 cm. In goede sta...

Grote Delftse dekselvaas.
Resultaat: 100 EUR

Aparte oude 19e eeuwse polychrome Delftse keramieken dekselvaas met leeuw en florale decors. Bovenrand beschadigd + gelijmd. Afmeting: 43 cm. In redelijke staat.